![]() |
|
Projekt Romet Dzik Enduro. - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13) +--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14) +--- Wątek: Projekt Romet Dzik Enduro. (/showthread.php?tid=40980) |
RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - Kacperek_77u - 19-05-2026 18:14:00 Ja bym jeszcze dla jaj ogarnął kwity od jawy, ciekawe co by powiedział diagnosta na przeglądzie ? RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 19-05-2026 18:56:56 Chłopa by do Choroszczy zabrali RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - romek - 20-05-2026 01:36:15 A na grupach i tak napisza że zero pojęcia i AI. RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - TobiaszDymek - 20-05-2026 19:14:54 projekt zajebisty sam bym chciał zrobić coś takiego ale nie mam części
RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 20-05-2026 21:13:26 Ja zbierałem większość z okolicznych złomów, szop i od znajomych, mało co było kupione Ogólnie polecam bo dużo frajdy to daje, taka odskocznia. A teraz jako że filmik na youtube już był, mogę wrzucić w temat foto z docelowym silnikiem ![]() ![]() Przy okazji, kupiłem dawce zapasowych pierdół + lagów usd do ogarka mojego, na zdjęciu możecie sobie zobaczyć jak wysoki i duży jest dzik w porównaniu do romecika xD
RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 21-05-2026 16:01:57 Zapraszam na nowy filmik z pracami przy dziku ![]() https://www.youtube.com/watch?v=4g3JP6HJb6I RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 23-05-2026 21:14:36 Tak to wygląda na dzień dzisiejszy ![]() RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 25-05-2026 13:48:20 A teraz... zmieniłem kąty głowki ramy wcześniej przez podniesienie tyłu było to około 74.5*, celowałem w 63-64*, w obecnej konfiguracji jest około 68,5*, kiedy zmienię tylne amorki żeby wypoziomować motocykl wyjdzie (sprawdzałem) około idealnie 64* ![]()
RE: Projekt Romet Dzik Enduro. - krystian276 - 27-05-2026 18:12:50 Dziś silnik dostał mocowania, ogólnie trochę poprawek ![]()
|