Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości (/showthread.php?tid=39442)

Strony: 1 2 3


RE: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Blusik - 17-03-2016 21:39:45

Odlutowałem całą cewke i tak licznik przestał szalec jak przytne kabel do toru co idzie do 7 nóżki to zaczyna świrować cały

Dobra przez przypadek zapiłem układ wiec lipa chyab bede musiał wymienić


RE: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Blusik - 17-03-2016 22:48:56

Można jakoś sprawdzić wyświetlacz czy też nie poszedł ?


RE: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Blusik - 29-03-2016 03:24:43

Otóż mam taki problem miałem diodę ale z obu stron lutowania odpadł caly lut od ścieżki i nie mozna wogole jej chwycić do płytki mozna to jakoś naprawic

Wysłane z mojego PSP5504DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Tomasso94 - 29-03-2016 22:10:28

najlepiej i najszybciej zobacz dokąd leci ścieżka i zastosuj zamiast niej kawałek kabelka Smile Można też obdrapać i zrobić nową ścieżkę z cyny, ale musisz mieć dobrą lutownice.


RE: Przeróbka radia samochodowego na miernik częstotliwości - Blusik - 27-04-2016 19:52:29

Witam znowu dostałem nową cześć ale dalej lipa nie działa mógłbym do kogoś to wysłać np do ciebie Tomasso abyś to zobaczył sprawdził lub komuś innemu