Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang (/showthread.php?tid=20247)

Strony: 1 2 3


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - Bartek - 14-11-2013 08:39:19

Wreszcie ten temat został poruszony. Ok odświeżyłem po 2 tyg rozumiem mogłem dostać upomnienie. Ale że po paru miesiącach podbiłem to od razu dostałem upomnienie. Rozumiem, ze są tacy co podbijali co 5min i tutaj nie mam zastrzeżeni ale że ktoś chciał uaktualnić to od razu karać. Chyba lepiej jest podbić ogłoszenie np po miesiącu niż zakładać kolejny temat i zaśmiecać dział kupię/sprzedam.
I dla mnie te warunki co podałeś są teraz dobre i przynajmniej nie ma kar po miesięcznej aktualizacji


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 14-11-2013 13:01:18

Przez aktualizację rozumiem zmianę warunków ogłoszenia-ceny, dorzucenie nowego przedmiotu, poinformowanie że coś tam się sprzedało, itd. Za to nigdy kar nie było. I nie będzie.

Temat dotyczy sztucznego "podbijania" dla samego podbicia.

Wiele osób mówi że dobrze że temat poruszony i tak dalej, że dotychczasowe rozwiązanie nie było najszczęśliwsze. Szkoda że nie nikt się nie zdecydował o powiedzeniu tego głośno.


RE: Podbijanie ogłoszeń-dyskusja jak bumerang - nie_mientki - 19-11-2013 12:47:30

Ok, większością głosów uznaliście że chcecie żeby było tak jak napisałem w poście pierwszym. Przykleję temat na giełdzie. Tomka proszę o zmiany w tryfikatorze.

Aha. Uznaliście też że tęsknicie za Boszem. Jak zawszeBig Grin