Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? (/showthread.php?tid=19072)

Strony: 1 2 3


RE: jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? - chart21050 - 25-09-2013 22:07:34

Ja jeździłem chartolotem do szkoły (gimbazy). Z początku przypinałem go zapięciem rowerowym, potem blokadą kierownicy i nikt go nie ruszał. Poza paroma razami gdy spuszczono mi powietrze nic się nie działo. Do technikum latam GB. I nikt nic nie rusza, jest parking, są kamery Smile jest spokój


RE: jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? - Kanilox - 25-09-2013 23:17:05

Jak ja byłem młodszy to też bardzo się bałem że ktoś mi coś zrobi przy motorynce albo weżnie, pojeździ i odstawi, i do tego bardzo bałem się ruchu drogowego, nie miałem pojęcia o żadnych jego zasadach, przez co w gimnazjum byłem może 10 razy, a przez skrzyżowanie to czasem prowadziłem bo nie widziałem kiedy jechać, ale o cukier nie musiałem się martwić bo mało kto wie gdzie u mnie jest bak.

Mi też motorower zastępuje samochód, ale to głównie przez to że bardzo nie lubię jeździć samochodem.


RE: jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? - wujek123 - 26-09-2013 00:04:08

Aja zostawiłem komara pod sklepem i jakiś p*jeb wyrwał mi klosz z lampy.


RE: jeździcie rometami do szkoły,pracy,sklepu? - Marwerick - 26-09-2013 00:26:10

jak ja zostawiam ogara pod sklepem to przekręcam stacyjke kable od cewki wypinam i fajke luzuje ale najgorsze jest to że nie ma jak zabezpieczyć korka paliwa