Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Migacze na prądnicy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Usprawnienia (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Migacze na prądnicy (/showthread.php?tid=8034)

Strony: 1 2


RE: Migacze na prądnicy - Irek - 05-10-2012 19:47:02

Kto to kierunki robi na jakiś bateriach ?


RE: Migacze na prądnicy - Artur - 05-10-2012 19:53:28

Artur napisał(a):nie interesują mnie opinie ludzi, którzy nigdy takiego czegoś nie robili i snują teorie ("to się nie ma prawa udać", "daj se spokój" itp..)
Wszystko jasne, Irku?


RE: Migacze na prądnicy - Irek - 05-10-2012 19:57:03

Dla mnie jest jasne że sie po prostu nie znasz i próbujesz jakichś kombinacji . I ja teorii nie snuje tylko opisuje jak krowie na rowie jak to jest zrobione w każdym motorze seryjnie żeby działało należycie i wiem Z PRAKTYKI jak sie to robi bo w prawie każdym motorze musze poprawiać po takich nieletnich fachmanach jak Ty i wielu innych.
Różną chałture widziałem w motorach od kopniaków przyspawanych do zerwanych frezów, przez druty zamiast bezpieczników ale kierunków na baterie to nie. Jakbym coś takiego zobaczył w motorze to z obaw jakie inne patenty siedzą w środku bym nie kupił


RE: Migacze na prądnicy - Artur - 05-10-2012 20:12:55

Irku, chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie masz. A czytania ze zrozumieniem nadal nie opanowałeś. Za to obrażanie innych to widzę Twoja specjalność.


RE: Migacze na prądnicy - Irek - 05-10-2012 20:14:51

Nie obrażam tylko staram sie czegoś nauczyć


RE: Migacze na prądnicy - Mikołaj - 05-10-2012 20:16:19

dobra koniec tej kłótni
zamykam


RE: Migacze na prądnicy - MrF4k - 05-10-2012 20:35:49

(05-10-2012 15:44:00)Artur napisał(a):  Irku,
Artur napisał(a):Pragnę, aby wypowiedziały się tutaj osoby, które takie coś zrobili i co im z tego wyszło, jak co popodłączali itd...
Smile

MrF4ku, świecą słabo, ale widać miganie? Czy to już takie zupełne mizerere?

swieciały w miare dobrze było widać miganie oczywiśice w czasie jazdy żarówki 6v i jazda. Oczywista prąd moze być zmienny też działa Smile nie musi być aku