Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
WSK info na temat jej - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: WSK info na temat jej (/showthread.php?tid=5348)

Strony: 1 2


RE: WSK info na temat jej - Irek - 16-06-2012 10:59:16

To pomaluj jasno niebieskim po czarnym i zobaczysz efekty...
Musiałem zrobić to OT żeby nie uświadamiać kogoś w błędach typu wsk jadąca 100km/h i koniec tego


RE: WSK info na temat jej - sebon30 - 16-06-2012 13:00:33

Mi nie chodzi WSK do szaleństwa. Mi chodzi na polne drogi, itp. BROŃ BOŻE WSK-Ą NA DROGE WYJEŻDZAĆ!
mi chodzi o to czy warto kupic ten motor, bo tato się zgadza. Ja nia bym tylko nie jeźdźił. Tato by nia do pracy dojeżdzał Smile


RE: WSK info na temat jej - fanfso - 16-06-2012 14:54:25

Ja bym nie kupywał bo by mnie kusiło wyjeżdżać na drogę, chociaż na motorower nie mam uprawnień a jeżdżę na kartę rowerową. A to jest MOTOCYKL w którym musisz opanować sprzęgło i biegi.I jak na gówniarza 13-letniego WSK jest za wielka(bez urazy). Odpuść sobie.


RE: WSK info na temat jej - komar - 16-06-2012 23:09:05

Jest to dobry motor ja jeżdżę mam 13 lat.No przyznam się ze na asfalt często wyjeżdżam. A ja lecę jakieś max 80 .Silna jest ale zależy od przełożeń też


RE: WSK info na temat jej - Rammbo - 16-06-2012 23:33:24

Moim zdaniem to nieważne że chłopak ma 13 lat, tylko co ma we łbie. Większość ludzi w wieku 13 lat na wsce by za dużo nie pojeździło ale są przypadki(i to nie takie rzadkie) że 13 latek ma lepiej we łbie poukładane niż np.21 latek. Ważne żebyś miał respekt do motoru, nigdy nie wsiadał na niego wk*rwiony albo zdołowany,o piciu nie wspomnę. Jazda w tym wieku takim sprzętem da ci więcej umiejętności w przyszłości jak dosiądziesz naprawdę potężną maszyną.


RE: WSK info na temat jej - Simon - 17-06-2012 00:19:41

A dla mnie ważne , ile ma chłopak lat i jakie ma doświadczenie . Czy jak zarzuci go gdzieś na szutrze lub piachu i ta WSK go przygniecie odpowiesz za to ? Przy takich sprzętach liczy się przede-wszystkim doświadczenie.


RE: WSK info na temat jej - Rammbo - 17-06-2012 00:22:23

Przecież pisze żeby miał świadomość, że jak przesadzi to po nim.Trzeba znać swoje możliwości.