Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ile będzie kosztować wysyłka paczki która waży 45 kg,płatność przy odbiorze ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Ile będzie kosztować wysyłka paczki która waży 45 kg,płatność przy odbiorze ? (/showthread.php?tid=36706)

Strony: 1 2


RE: Ile będzie kosztować wysyłka paczki która waży 45 kg,płatność przy odbiorze ? - xsaman - 19-08-2015 22:32:00

mi 5 rowerów (2 tandemy 2 wigry i jedena koza) przywieźli za 120 zł


RE: Ile będzie kosztować wysyłka paczki która waży 45 kg,płatność przy odbiorze ? - Jurasik201 - 19-08-2015 23:14:16

no w d..e jeb..y !! byłem już umówiony z kolesiem że ja biorę motorynkę ! a ten sprzedał ją komuś innemu jezuu taka okazja była motorynka była koloru niebieskiego do wymiany tarcza sprzęgła i linka hamulca i to wszystko za 350 zł
to chyba była M3 albo 301,na sprzedajemy.pl jest z 20 motorynek po 300 zł ale żadnego kontaktu znaczy jest e-mail lub telefon ale jak dzwonię ty nikt nie odbiera,trudno teraz wyremontuję mój rowerek na amorkach do lekkiego enduro po lasach z bratem dla rozrywki,a w między czasie będę wypatrywał okazji z jakąś motorynką ! Big Grin