Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Duda został prezydentem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Duda został prezydentem (/showthread.php?tid=35072)

Strony: 1 2 3


RE: Duda został prezydentem - nie_mientki - 25-05-2015 10:10:06

(25-05-2015 08:04:07)Ryżak napisał(a):  No to dopiero bedzie jak duda wejdzie. Kaczka bedzie nim rzadzila i bedzie tylko wojna z ruskami, kosciol do wladzy i zerwanie umów eksportowych na duza skale. A wtedy dopiero sie zacznie zle dziac w panstwie polskim. Wtedy wychodzimy na ulice juz tylko, bo nic wiecej nie zostanie...

A tu się nie zgodzę.
Zrywanie umów to mamy w tej chwili, w czasie niby to najwspanialszych stosunków dyplomatycznych(idź popytaj sadowników). Świeć Panie nad jego duszą, poprzedni, lubił ruskim zajść za skórę(choćby jego stanowisko ws. Gruzji) ale do tego się nie posunęli.

Jeśli PiS wygra na jesieni(choć mam nadzieję że nie)-ja się nie boję. Już kiedyś rządzili. Wojny nie było, gejów nie mordowali, nie zamykali do pierdla za niesłuszne przekonania. PO na tej narracji trochę nawygrywało, ale chyba limit ogłupiania się wyczerpał.


RE: Duda został prezydentem - bartosz1907 - 25-05-2015 13:41:27

wyraźnie widać że sposobem komunikacji ex prezydenta z Ruskiej Budy i jego POpleczników z ludźmi jest ciągłe jest straszenie: a to PISem, a to wojną, a to złymi sąsiadami ( Rosją) itd,itd. A tak naprawdę to sami maja stracha PO tylu zamiecionych POd dywan aferach z których mam nadzieję w końcu będą musieli się rozliczyć :-) Boja się złodzieje i bandziory a swoim strachem próbują zarazić zwykłych uczciwych ludzi. Tyle.


RE: Duda został prezydentem - amin - 25-05-2015 15:35:02

A ja wam powiem, że w dupie to mam, i gówno mnie to obchodzi. Idę na działkę kamień znosić.


RE: Duda został prezydentem - Emikel - 25-05-2015 15:39:15

1 To nie wina PO że Ruscy mają dauna
2 PO nie rządzi każdym policjantem z osobna
3 Mój wujek który ma zajebiście wielkie sady mówi ze się nic nie zmieniło po za odbiorcą jabłek
4 Czy komuś jest teraz źle? Bo mi nie.
5 Demonstracje są w każdym kraju demokratycznym bo ludzie zawsze chcą więcej (to się widzi nawet na własnym przykładzie np.: mam tyle zajebi motorków a chce ciągle więcej)
6 Dla czego takie dzieci jak Ignaś się o tym wypowiadają
7 Dla czego taki temat trafia na forum? Co PO wywiozło wasze romety na złom?


RE: Duda został prezydentem - bartosz1907 - 25-05-2015 15:41:56

niewolnik ma "robić" a nie myśleć :-)


RE: Duda został prezydentem - hvil - 25-05-2015 15:42:18

A to znowu jakiś papież umarł czy drugi Kaczyński spadł z nieba na Brzozę, że tyle szumu, czy o co chodzi?


Odp: RE: Duda został prezydentem - KeiSangi - 25-05-2015 15:48:39

(25-05-2015 15:39:15)ProXiou napisał(a):  1 To nie wina PO że Ruscy mają dauna
2 PO nie rządzi każdym policjantem z osobna
3 Mój wujek który ma zajebiście wielkie sady mówi ze się nic nie zmieniło po za odbiorcą jabłek
4 Czy komuś jest teraz źle? Bo mi nie.
5 Demonstracje są w każdym kraju demokratycznym bo ludzie zawsze chcą więcej (to się widzi nawet na własnym przykładzie np.: mam tyle zajebi motorków a chce ciągle więcej)
6 Dla czego takie dzieci jak Ignaś się o tym wypowiadają
7 Dla czego taki temat trafia na forum? Co PO wywiozło wasze romety na złom?
Co do 6. To przypomnę, że odróżnianie 14 latków od 13latków jest typow cechą gimbusów.
Co do 4. To jestem bardzo zadowolony, że mam mądrego prezydenta, oraz cieszę sie z każdej podwyżki cen benzyny.
3. Mój wujek który ma 30 hektarów nie wyrabia, i jest na utrzymaniu swoich dzieci które muszą pracować zamiast mu pomagać.


RE: Duda został prezydentem - Błażej - 25-05-2015 17:01:47

Jak na 11 lat to wyszczekany jesteś... albo bardzo mądry. Czasem mam wrażenie ze ignaś to prowokacja albo taki jeden gosc


RE: Duda został prezydentem - Bartosz. - 25-05-2015 17:13:51

(25-05-2015 15:39:15)ProXiou napisał(a):  1 To nie wina PO że Ruscy mają dauna
2 PO nie rządzi każdym policjantem z osobna
3 Mój wujek który ma zajebiście wielkie sady mówi ze się nic nie zmieniło po za odbiorcą jabłek
4 Czy komuś jest teraz źle? Bo mi nie.
5 Demonstracje są w każdym kraju demokratycznym bo ludzie zawsze chcą więcej (to się widzi nawet na własnym przykładzie np.: mam tyle zajebi motorków a chce ciągle więcej)
6 Dla czego takie dzieci jak Ignaś się o tym wypowiadają
7 Dla czego taki temat trafia na forum? Co PO wywiozło wasze romety na złom?
Być może nie jest ci żle bo masz 14 lat i twoim największym problemem jest wywiadówka w gimbazie.Jak dorośniesz i sam sie będziesz utrzyywał to dopiero sie wypowiadaj Wink
Gorszego prezydenta niż komorowski nie będzie (prócz paligeja) wiec niech teraz inni se pokradną ,może mniej bedą brać ?


RE: Duda został prezydentem - KeiSangi - 25-05-2015 17:26:19

(25-05-2015 17:01:47)Błażej napisał(a):  Jak na 11 lat to wyszczekany jesteś... albo bardzo mądry. Czasem mam wrażenie ze ignaś to prowokacja albo taki jeden gosc

11 lat to ja nie mam. Jestem sobą, nie nikim innym. Tym bardziej nie prowokacją.


RE: Duda został prezydentem - krzysiu1505 - 25-05-2015 17:35:29

(25-05-2015 15:39:15)ProXiou napisał(a):  1 To nie wina PO że Ruscy mają dauna
2 PO nie rządzi każdym policjantem z osobna
3 Mój wujek który ma zajebiście wielkie sady mówi ze się nic nie zmieniło po za odbiorcą jabłek
4 Czy komuś jest teraz źle? Bo mi nie.
5 Demonstracje są w każdym kraju demokratycznym bo ludzie zawsze chcą więcej (to się widzi nawet na własnym przykładzie np.: mam tyle zajebi motorków a chce ciągle więcej)
6 Dla czego takie dzieci jak Ignaś się o tym wypowiadają
7 Dla czego taki temat trafia na forum? Co PO wywiozło wasze romety na złom?

1: G. prawda. To nie rzeczone "ruskie" mają "dauna", ale nasz kochany rząd. Bo można prowadzić normalną politykę zagraniczną(przykład takich Węgier) a można też się rzucać bez żadnej korzyści na pomoc państwu, w którym oddawanie czci ludziom którzy umaczali swe siekiery i widły w polskiej krwi jest nakazane odpowiednią ustawą, a w którym też pomoc naszych władz ma się głęboko gdzieś woląc żebrać o kasę i broń na zachód od Odry oraz za wielką kałużą. Żadnej wojny z Rosją nie będzie, no chyba żebyśmy sami Rosję najechali, a to dlatego, że Rosja jest państwem mającym inne, poważniejsze problemy niż jakaś tam Polska. A co do reszty 100% racji. I należy dodać, że nawet jak Jarosław Polskęzbaw ze swą Prawą i Sprawiedliwą partią dojdzie do władzy, nie zmieni się nic, a to dlatego, że od Platformy zwanej Obywatelską nie różnią się niczym, poza kitem wciskanym ludziom.


RE: Duda został prezydentem - Frycek98 - 25-05-2015 17:35:52

Dla mnie Duda będzie znacznie lepszym prezydentem niż Bredzisław. Przynajmniej wygląda na osobę wykształconą i kulturalną, a Polska na arenie międzynarodowej będzie miała znacznie lepszego przedstawiciela. Chyba że nasz prezydent powinien nadal pisać do Japonii po katakliźmie o narodzie polskim łączącym się w bulu i nadzieji, siadać jako pierwszy przy Kanclerz Niemiec, nalewać sobie jako pierwszemu herbaty, wyrzucić spod parasola Nicolasa Sarkozy, namawiać młodych do zmiany pracy i brania kredytu.


RE: Duda został prezydentem - Petronas - 25-05-2015 17:39:50

Teraz się napijmy z radości że Bronek przegrał i ze smutku że Duda wygrał :F


RE: Duda został prezydentem - bartecki - 27-05-2015 22:26:02

to i tak był wybór między dwoma złami, nie wiem czy którekolwiek było mniejsze..pozostaje nam tylko czekać i oglądać co się będzie działo Wink


RE: Duda został prezydentem - Ryżak - 27-05-2015 22:27:01

wybór taki jak wejsc w g... lewa, czy prawa noga?