Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czemu tak jest ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Czemu tak jest ? (/showthread.php?tid=29167)

Strony: 1 2


RE: Czemu tak jest ? - Quake96 - 09-09-2014 21:41:24

Hahahaha Big Grin Dobra, ja nie mam więcej pytań w tej kwestii, miętki miszcz Big Grin


RE: Czemu tak jest ? - Matinek - 09-09-2014 21:54:09

nie_mientki ja nw normalnie sam piszesz ze ten i ten wygrał to i to w temacie to skoro już takie cos napiszesz to chyba każdy normalny człowiek przyjmuje to do wiadomości nie? i nie powtarza się. Choć jakby się ktoś powtórzył i napisał ci na pw zaraz po zakończeniu miesiąca to zrobisz z niego dzieciaka łaknącego jego rometa żeby był reklamą forum i gimbusa i wkleiłbyś do najlepszych tekstów. Nw czy dobrze zrozumiałem oco ci chodzi ale mówie to co myśle. Wink


RE: Czemu tak jest ? - nie_mientki - 09-09-2014 21:58:47

(09-09-2014 21:54:09)Matinek napisał(a):  Nw czy dobrze zrozumiałem oco ci chodzi

Źle zrozumiałeś.


RE: Czemu tak jest ? - Supryk - 10-09-2014 08:56:32

Zrobienie czegos takiego do formularzu wysylania zgloszen rometow, oceniania ich, automatycznego podliczania glosow i wstawiania zdjecia na str glowna to nie jest wielki problem (bardziej przeraza mnie ustawienie zaplonu) max 3 h pisania w php i z glowy

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka


RE: Czemu tak jest ? - nie_mientki - 10-09-2014 09:44:47

Zautomatyzowanie konkursu tylko go zniszczy. W stanie takim jak dziś:
-ja się wnerwiam na innych moderatorów bo nikomu się nie chce kiwnąć palcem w sprawie konkursu
-użytkownicy wnerwiają się na mnie bo jak już zrobię co trzeba to czasem jest(o zgrozo!) tydzień obsuwy w załadowaniu nowego konkursu bądź obwieszczenia o wynikach
-Tomek wkurza się na mnie bo ja każe mu zmienić zdjęcie na głównej, a on w tym czasie ma ciekawsze rzeczy do roboty i uciech sto
-ja się wnerwiam na Tomka bo zanim on to zrobi to miną dwa miesiące
-Tomek wnerwia się na mnie bo niezależnie od sprawy wszystkim każe słać mu PW
-pokemon z Włocławka wkurza się na wszystkich bo on by ogarnął kod w 3 godzinki i poszedł ustawiać zapłon

No i dzięki temu "ludzkiemu pierwiastkowi" na forum się dzieje.

A Matinkom i innym nie rozumiejącym tekstu czytanego powtórzę jeszcze raz, choć w mojej poprzedniej wypowiedzi nie użyłem żadnego trudnego słowa. NIE MAM FIZYCZNEJ MOŻLIWOŚCI INGERENCJI W KOD STRONY, A CO ZA TYM IDZIE NIE MOGĘ ZMIENIĆ ZDJĘCIA NA GŁÓWNEJ. I nie zmienią tego ani dziesiątki wysłanych mi PW, ani tematy zakładane na forum.

Moje uprawnienia są mniej więcej takie jak zwykłego użytkownika. Plus rozdawanie punktówBig Grin


RE: Czemu tak jest ? - Supryk - 10-09-2014 11:05:59

(10-09-2014 09:44:47)nie_mientki napisał(a):  /.../
No i dzięki temu "ludzkiemu pierwiastkowi" na forum się dzieje.
/.../

Tu masz racje, ale pomóc zawsze sobie można


RE: Czemu tak jest ? - Tomasso94 - 10-09-2014 12:07:23

ło jeeny.

Tyle problemów przez opóźnienie jednego głupiego zdjęcia, łojacie Big Grin
Konkurs piwkowy sprawdza się najlepiej i w takiej formie pozostanie, po co utrudniać sobie życie, ludzie czasem mieli nawet problem z ogarnięciem ankiety na forum, więc dorzucanie dodatkowych skryptów i bajerów nie ma najmniejszego sensu. Wrzucenie jednego zdjęcia w miesiącu wg mnie też nie wymaga pisania dodatkowych skryptów i atrakcji, no bo i po co. Jakby takie coś było potrzebne już dawno bym to zrobił :F Były wakacje, miałem urlop, odpoczywałem sobie od wszystkiego i powiesiłem napis NIECZYNNE na drzwiach od firmy, wsio krejzi