Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? (/showthread.php?tid=26865)

Strony: 1 2 3


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - bartoszek5k - 25-06-2014 12:23:51

Powiem tak, goclever to lipa ogółem- opinia osoby sprzedawajacej je wzięta z ilości reklamacji
Myphone to dobre telefony robione w Polsce również jak Kruger& matz
z takich bardziej znanych to Xperia M z której właśnie piszę, telefon ma 4 całe 1 rdzeń 1 ghz i 1gb ramu. Telefon śmiga bardzo dobrze, a za czasów premiery grudzień/styczeń był to najlepszy telefon w tej kategorii. Niestety w tej cenie tylko uzywkę znajdziesz


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - MrF4k - 25-06-2014 13:33:23

Szczerze powiedziawszy mam teraz duży mętlik w głowie co wybrać. Bardzo zainteresowały mnie telefony które pokazał ŁukaszT1 , prawdopodobnie kupię takiego bądz poszukam jakiejś xperii bo nie ukrywam jestem bardzo przywiązany do Sonego :F Jaką Xperie moge kupić do tej ceny tyle ze używaną a w miare wypasioną ?


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Damian4570 - 25-06-2014 13:59:47

Jak chcesz Xperie, to polecam SP, kolega ma i zachwala, nawet na mnie jakość wykonania zrobiła wrażenie Smile Sprzęt nowy, wydajny i szybki. Tu masz ciekawą ofertę :
allegro.pl/sony-xperia-sp-piekny-polroczna-akcesoria-i4357260098

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - MrF4k - 25-06-2014 14:09:07

niestety link nie działa;/ Przeglądając natrafiłem na Xperie L , wie ktoś coś więcej na temat tego modelu ?


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - BartuS - 25-06-2014 15:49:13

Ja polecam Samsung Galaxy Ace 2. Fajny telefon wszysto śmiga bez problemu Tongue


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - kokosek - 25-06-2014 15:57:26

(25-06-2014 14:09:07)MrF4k napisał(a):  niestety link nie działa;/ Przeglądając natrafiłem na Xperie L , wie ktoś coś więcej na temat tego modelu ?
Xperie L miałem w ręku prawie była moja. Szczerze polecam jest lepsza niż Xperia M


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - MrF4k - 25-06-2014 22:16:20

Chyba pokusze się o L, wygląda ciekawie i parametry też są ok, nowa też droga nie jest Tongue


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Damian4570 - 26-06-2014 00:55:25

Polecam, znajomy również ma (zresztą w moim otoczeniu prawie wszyscy mają Xperie Tongue) i sobie ją chwali, więc też polecam ok


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Friit - 26-06-2014 20:22:01

Odradzam Galaxy ACE2!! czemu? miałem go ponad rok. Wszystko jest ok jeżeli jest stary android.. jak jest nowy (4 coś tam) to jest porażka.. muł muł i jeszcze raz muł.. jak symbian w nokii n73 Tongue. Xperia L jak najbardziej ale osobiście jestem zdania, że lepiej kupić starszy ale lepszy telefon (nawet używany) niż nowy i gorszy. Chodzi mi np o Galaxy S2. Wydaje mi się, że będzie lepszy niż Xperia L, która i tak jest dobra.


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - mikbow - 26-06-2014 21:36:42

polecam nokia lumia 625 jest dość dobra jak na nokie


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - MrF4k - 26-06-2014 22:22:06

Lumie 625 ma mój ojciec , znam dobrze ten telefon ale niestety ma widnowsa którego średnio chcę. Cena podobna do Xperii L , raczej ją wybiorę Smile


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Amanssy - 26-06-2014 22:30:47

Ja również obstawiam przy windowsie-android to dno,muł i wodorosty.Zanim ktoś powie,że nic nie miałem a się wypowiadam-miałem X8,WF,Razr i Xperię Solę,która miała być dobra technicznie a przez 2 mieś użytkowałem Motorolę RAZR-z tych wszystkich telefonów najlepiej działała...X8(oczywiście odpowiednio Scustomowana(Kernel,Tweaki,OC,Rom).Xperię mają to do siebie,że są kiepsko wykonane i budowane(bawię się naprawą telefonów) to wklejanie wszystkiego co się da jest na porządku dziennym,mimo ton kleju i śrubek i tak wszystko trzeszczy i skrzypi.Android jest koszmarnie zasobożerny i w większości przypadków telefon sobie nie radzi z jego prawidłową obsługą.Ja obstawiam przy WP,niekoniecznie Nokii(Samsungi,HTC itp).Do WP trzeba się do niego przekonać.Ja obstawiam przy 625-teraźniejszy WP ma wszystko co potrzebne jest do normalnej pracy-świetną nawigację,OPTYMALIZACJĘ i dużo aplikacji.625 bez problemu obsłuży np.GTA SA,Real Racing i wszystkie aplikację.


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Damian4570 - 27-06-2014 12:21:30

Co do jakości wykonania Xperii, sola to tzw: budżetówka, czyli średnia, albo nawet niska półka - więc nie dziw się jakością wykonania. Co do optymalizacji Xperii - ja nie narzekam, nie ma tylu zbędnych bajerów zamulających Androida jak w całej rodzinie konkurencji, czyli Galaxy - wykonanie, to tona plastiku i jeszcze więcej syfu na oprogramowaniu, i o zgrozo, tyczy się to również ich flagowców... W Xperii jest tylko to co jest potrzebne do prawidłowego działania telefonu, optymalizacja jest na wysokim (jak na androida) poziomie, tak więc plus dla Sonego, za to, że nie zaśmieca swoich sprzętów. Ale Motorola pod tym względem również zasługuje na uznanie (mam na myśli głównie Moto G) , czysty Android, zawsze aktualizowany - ogólnie spoko. Co do WP, owszem ładny, płynny i szybki. Kuzyn miał LG Quantum (w każdej polskiej sieci w ogóle go nie było), sygnowany siecią AT&T - bo z tejże pochodził, jakość wykonania, plastik, ale taki "lepszy" jak na słuchawkę do kilkuset złotych. System chodził płynnie i to muszę przyznać, że mimo słabych parametrów (nie oszukujmy się, ale Quantum specyfikacją nie zwalał z nóg, WP śmigał płynnie i o lagi było czasem naprawdę ciężko. Zresztą Android 4.4.2 jest jeszcze szybszy, bardziej zoptymalizowany... ja jestem zdania, że świat będzie podzielony zarówno na zwolenników iPhona i Samsunga, jak i na zwolenników i przeciwników Androida, iOS i WP...


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - stqc - 27-06-2014 14:29:22

NIe kupuj Lumi która ma na końcu 5 Wink Polecam lumię 910 :F

Xperia L jest fajniutka, mała kasa i daje radę, tylko jak będziesz używać latarki dość często to lampa się wypala, koledze przez rok, używał w wakacje non stop przez ok 2h to lampę musiał wymienić raz, a przed feriami znowu padła :F
Polecam jeszcze Xperię MIRO, Xperia P daje radę, Xperia U, no ale moim faworytem jest Xperia Z, tylko ta cena trochę straszy :F


RE: Telefon do 500zł. Jaki wybrać ? - Bartek - 27-06-2014 16:05:09

A lumia 520 ? Braleś może ją pod uwagę ?