Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Usuwanie postów, warny... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Wiadomości (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Usuwanie postów, warny... (/showthread.php?tid=2588)

Strony: 1 2 3


RE: Usuwanie postów, warny... - nie_mientki - 13-12-2011 14:33:19

(11-12-2011 01:36:24)Tomasso94 napisał(a):  Już jest. Więc ogłaszam w tym temacie, że edytować własne posty można tylko i wyłącznie w czasie 5 minut od napisania postu. Własnych postów również nie można od tej pory usuwać.

A jak ktoś się zorientuje po 7 minutach że np. zrobił głupią literówkę albo źle link wstawił? To już nie ma szans na poprawienie?

I jak już wylewamy swoje żale to i ja się odezwę. ORTOGRAFIA!!! Proszę modów o wprowadzenie kar za nieskładne i napakowane błędami posty. Wiem że zaraz się odezwą ludzie z dysleksją, i powiedzą że oni tak muszą. Gucio prawda. Każda(jeśli się nie mylę) przeglądarka internetowa podkreśla i poprawia błędy, a o zaczynaniu zdania z wielkiej litery i kończeniu kropką można pamiętać. A tak jak jest teraz...czytam post pięć abo sześć razy i na prawdę nie wiem co autor miał na myśli.


RE: Usuwanie postów, warny... - jarek - 13-12-2011 14:51:48

Ja bym jeszcze dodał że nie którzy z administracji wywyższają się tym ze maja lepszy stopien (nie wszyscy ale jest paru)i pisza glupie teksty nie majace tematyki postu a w pewny sposob obrazajace forumowiczow .


RE: Usuwanie postów, warny... - Przemek - 13-12-2011 16:39:58

(13-12-2011 14:33:19)nie_mientki napisał(a):  
(11-12-2011 01:36:24)Tomasso94 napisał(a):  Już jest. Więc ogłaszam w tym temacie, że edytować własne posty można tylko i wyłącznie w czasie 5 minut od napisania postu. Własnych postów również nie można od tej pory usuwać.

A jak ktoś się zorientuje po 7 minutach że np. zrobił głupią literówkę albo źle link wstawił? To już nie ma szans na poprawienie?
To piszesz do jakiegos moda.


RE: Usuwanie postów, warny... - lukasz247___ - 13-12-2011 19:01:34

(13-12-2011 14:51:48)jarek napisał(a):  Ja bym jeszcze dodał że nie którzy z administracji wywyższają się tym ze maja lepszy stopien (nie wszyscy ale jest paru)i pisza glupie teksty nie majace tematyki postu a w pewny sposob obrazajace forumowiczow .

Administracja liczy 5 członków z czego jest 2 adminów i 3 modów, poza tym Matiego dawno na forum nie widziałem więc zostaje 4 członków i ja jakoś nie zauważyłem żeby się wywyższali


RE: Usuwanie postów, warny... - Przemek - 13-12-2011 19:04:58

(13-12-2011 14:51:48)jarek napisał(a):  Ja bym jeszcze dodał że nie którzy z administracji wywyższają się tym ze maja lepszy stopien (nie wszyscy ale jest paru)i pisza glupie teksty nie majace tematyki postu a w pewny sposob obrazajace forumowiczow .

Z administracji czy z grupy moderatorow? Bo to 2 inne rzeczy. W sumie to podaj nick.


RE: Usuwanie postów, warny... - Tomasso94 - 13-12-2011 22:14:56

Heh, chodzi mu o TORNADO, i jego prywatną wojnę którą rozpoczął jarek Wink Zaczął wrzucać na PW że miksol to gówno i że ludzi oszukuje swoim podpisem na forum cośtam cośtam, że olej 2t jest lepszy i tak dalej Big Grin Coś mi się obiło o uszy Wink


Zmieniam czas edycji do 15 minut, jak na moje na pewno wystarczy.


RE: Usuwanie postów, warny... - Mikołaj - 13-12-2011 23:11:13

lepiej niż Tomek bym tego nie ujął
a panie jarek ja ci sie nie podoba cos to nikt cie tu na sile nie trzyma jest ponad 800 uzytkownikow ktorym to nie przeszkada i dodam ze ponad polowa uwaza tak jak ja (I MAJA RACJE)
wiec nie idz z motyka na slonce bo nie wygrasz tej bitwy


RE: Usuwanie postów, warny... - jarek - 13-12-2011 23:20:06

powiem tak zal mi tej polowy ktora myysli jak ty bo dobrze wiem ze nie maja racji a pozatym jezeli polowie osob olei do dwusuwów (2t) wypala dziury w tlokach tak jak ty to ujoles to niech pozniej nie bedzie takich postow jak czarna swieca czy cos bo polowa wie ze to przez badziewny olei jakim jest miksol


RE: Usuwanie postów, warny... - Dawido_99 - 13-12-2011 23:23:19

Jakoś ja leje miksol i nic się nie dzieje ,nie róbcie z igły widły.


RE: Usuwanie postów, warny... - Mikołaj - 13-12-2011 23:24:25

jeszcze jeden post na temat olei do mieszanki to poleca warny
bo juz nie raz byla dyskusja na te tematy i ja tobie nie przemuwie do rozumu ani tymi wiec skoncz ta zenujaca szopke

i chyba jestes nie doinformowany wiec sam "doucz sie" bo to lux 10 sie nie miesza z paliwem a nie miksol


RE: Usuwanie postów, warny... - nie_mientki - 03-09-2012 18:13:48

Pytanie do kierownictwa forum. Czy jest techniczna możliwość by user był informowany na PW o ingerencji w swój post przez moderatora(usunięcie, edycja)?


RE: Usuwanie postów, warny... - Tomasso94 - 03-09-2012 18:19:28

Wszystko jest możliwe, ale według mnie nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ edycji postów dziennie jest tak dużo, że informacje te stały by się jednym wielkim spamem.


RE: Usuwanie postów, warny... - nie_mientki - 03-09-2012 18:25:44

Szkoda. Bo człowiek może sobie żyć nieświadomy że jego temat wyleciał w kosmos bądź któryś z jego postów został tak okrojony, że całkowicie zmienił sens.

A zaspamowani byliby ci, którzy codziennie cisną po kilkanaście postów do ostrzału. I tylko oni.


RE: Usuwanie postów, warny... - Tomasso94 - 03-09-2012 18:26:54

Można spróbować, czemu nie


RE: Usuwanie postów, warny... - nie_mientki - 03-09-2012 18:29:38

Proponuję okres próbny tego rozwiązania, bo może być tak że po miesiącu się nie opędzicie od krzyczących że im skrzynkę zapchało.