Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Do jakiego Rometa AM6 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Usprawnienia (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Do jakiego Rometa AM6 (/showthread.php?tid=23288)

Strony: 1 2


RE: Do jakiego Rometa AM6 - Romet drajwerV2 - 02-03-2014 15:54:00

(02-03-2014 13:27:48)theogarowiec napisał(a):  Najlepiej do 205 do charta bym tego nie ładował.
Jakies powody dlaczego?


RE: Do jakiego Rometa AM6 - lincoln_88 - 02-03-2014 16:59:42

Mam moto z AM6 i chce mieć jakieś zapasowe, ale ma być nietypowe. W moto z AM6 napęd licznika jest w kole, jak w ogarze. Chcę żeby to wyglądało w miarę seryjnie, a nie coś co nie wygląda, nie jeździ i się nie nadaje. Nie zamierzam jeździć tym ciągle po 100 (bo zakładam, że taką prędkość bez problemu rozwinę), ale żeby te 70 jeździć i nie myśleć, że mi coś może się rozlecieć (tak jak by to było w 205-tce), gdzie bez wzmocnień ramy i właściwie wszystkiego bał bym się ruszyć.


RE: Do jakiego Rometa AM6 - Mikiss21 - 02-03-2014 17:15:08

Jak coś to najlepiej do charta , ze względu na konstrukcje ramy , ma działające chamulce , a co do tarczy z przodu to może ptzód,od etz? . Co jak co ale do ogara to bym nie ładował , taki przykład , mam takiego ogara z silnikem simsona i przy 70 wszystko się trzęsie i klekoce , wtedy modle się żeby sie nie rozpadł i zatrzymał Big Grin , bo chamulce przy takich prędkoścoach (70-80) to ledwo co spowalniacz , więc tylko chart !


RE: Do jakiego Rometa AM6 - lincoln_88 - 02-03-2014 18:02:08

Przednie koło nie chciał bym, żeby odbiegało od reszty (wielkością prze de wszystkim), bo wtedy wychodzi 1 pojazd składany z 50 i do niczego on nawet nie jest podobny. No to padło na Charta Big Grin Jak tylko go zakupie założe oddzielny temat (albo tu będę ciągnął) jak idą prace. Z góry wszystkim dziękuje.