Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
pistolet do piaskowania - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: pistolet do piaskowania (/showthread.php?tid=21226)

Strony: 1 2


RE: pistolet do piaskowania - LukaszzT1 - 25-12-2013 15:59:45

(25-12-2013 15:52:45)mikolaj.lukasik napisał(a):  Nie ma ogromnego ciśnienia? to ciekawe czemu jak do swojej myjki założę dysze obrotową i farbe zdziera z samochodu jak dobrze przystawisz (tata kiedyś mył znajomemu lublina i farba z błotnika odpadła) tylko ze moja myjka daje 200 atmosfer.

moja ma 180 atomsfer to chyba sobie powina poradzić z taką piaskarką ??
[/quote]

Powinna sobie poradzić,warto by to było wypróbować,znajomy zajmuje sie naprawami myjek i miał kiedyś do sprzedania taka piaskarkę do myjki,jak bede u niego to sie zapytam jakie jest zapotrzebowanie cisnienia do niej.


RE: pistolet do piaskowania - Wojtek3362 - 25-12-2013 16:02:17

To kup i sprawdź, jedna nie wydaje mi się że to będzie jakiś super efekt Smile


RE: pistolet do piaskowania - mikolaj.lukasik - 25-12-2013 16:09:16

moja ma 180 atomsfer to chyba sobie powina poradzić z taką piaskarką ??
[/quote]

Powinna sobie poradzić,warto by to było wypróbować,znajomy zajmuje sie naprawami myjek i miał kiedyś do sprzedania taka piaskarkę do myjki,jak bede u niego to sie zapytam jakie jest zapotrzebowanie cisnienia do niej.
[/quote]

to jak byś mógł sprawdzić to bym był wdzieczny bo na internecie jeste mało informacji od takich piaskrarkach


RE: pistolet do piaskowania - LukaszzT1 - 25-12-2013 16:15:08

Zaraz zapytam się taty on może będzie wiedział cos na ten temat,bo czasem pomaga tam znajomemu przy tych myjkach.
Tata mówił ze nasza myjka dała by radę z taką piaskarką wiec twoja tez powinna dać radę,tylko ze taka piaskarka do mojej myjki kosztuje około 200zł.


RE: pistolet do piaskowania - mikolaj.lukasik - 25-12-2013 17:59:57

(25-12-2013 16:15:08)LukaszzT1 napisał(a):  Zaraz zapytam się taty on może będzie wiedział cos na ten temat,bo czasem pomaga tam znajomemu przy tych myjkach.
Tata mówił ze nasza myjka dała by radę z taką piaskarką wiec twoja tez powinna dać radę,tylko ze taka piaskarka do mojej myjki kosztuje około 200zł.

wiem ile kosztuje bo kosztuje ok 150zł bo patrzyłem