Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Komar] Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Komar] Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów (/showthread.php?tid=19355)

Strony: 1 2


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Taśma - 07-10-2013 21:52:19

Czy ja mówię o sobie -.- Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem to się odezwij Wink

Jestem hejterem, ale jak na razie to Ty hejtujesz.


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - kokosek - 07-10-2013 21:53:56

Ale hejtuje ciebie i ma racje..


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - xReneQx - 07-10-2013 22:04:13

Więc tak... Myślicie że ja siedze tylko przed kompem i nic nie robie? Też mam życie prywatne... A jakbyś zobaczył jak ten Komar był na początku to byś sie zdziwił... Na początku sam wszystko ogarniałem. Potem troche poszperalem i internecie i zobaczyłem to forum... Spodobało mi sie, założyłem konto. Myślałem że są tu normalnie ludzie, ale także profesjonaliści. Że będe mógł zapytać o wszystko. ALE WIDZE ŻE SIE GRUBO MYLIŁEM....


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Artur - 07-10-2013 22:06:24

A może któryś z administratorów/moderatorów znowu się z nas nabija? hmm


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - xReneQx - 07-10-2013 22:10:17

Mooże... Artur, masz części od Komara Sporta 2350? Bo potrzebuje ..


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - kamilos021 - 07-10-2013 22:11:02

Oj dobra nie fochaj się Big Grin Więc podsumowując musisz odkręcić lewą pokrywę, następnie magneto(ściągaj przy użyciu ściągacza, a nie śrubokręta i młotka).Odkręcasz zapłon i na końcu tą małą pokrywkę, w którą wchodzi łańcuch.Tam masz zębatkę.. I tyle Wink Powodzenia..


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - xReneQx - 07-10-2013 22:16:54

Spoko, I WIDZICIE? NIE ŁATWIEJ WYTŁUMACZYĆ!? TYLKO SIE CZEPIAĆ. Kamilo021 masz odemnie "pomógł"


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - szopen45 - 07-10-2013 22:30:54

Ja ci powiem łatwiej !!! bierzesz marker i zaznaczasz przy silniku na zębatce jakiś punkt i krecisz kołem i liczysz Wink 60% masz 12z


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - xReneQx - 07-10-2013 22:41:01

To jakie polecacie zębatki na prędkość maksymalną? Zeby tak baaaardzo moc nie spadła?


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Taśma - 07-10-2013 22:42:51

Ja polecam zmienić motorower. Z 205 50/h ciężko wykrzesać.


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - xReneQx - 07-10-2013 22:43:48

No Taśma, słuchaj mam Komara Sporta. Ale silnik od Rometa Ogara 205 ;/
Jaki polecasz silnik?


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Wojtek3362 - 07-10-2013 23:08:10

Do komara sporta tylko oryginalny, nie ma co niszczyć takiego pojazdu. Kup sobie coś popularniejszego i tam sobie kombinuj.


RE: Gdy pierwszy raz go odpale to idzie dym z rury wydechowej a także ze skrzyni biegów - Taśma - 07-10-2013 23:43:52

jak chcesz predkos to ogara 200 kup.