Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy wasze romety was nie denerwują ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Czy wasze romety was nie denerwują ? (/showthread.php?tid=14735)

Strony: 1 2


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - koi7 - 23-05-2013 22:03:48

(23-05-2013 21:52:07)S r Ł o A m W e E t K napisał(a):  
(23-05-2013 20:53:34)Macklemor napisał(a):  Na romecie nauczysz się podstawowych rzeczy związanych z mechaniką jak to ktoś wcześniej powiedział nie to co na chińskim kiblu cały w plastikach i naszpikowanym jaką ryżową technologią. Jak się twojemu dziecku rower zepsuje to będziesz wiedział jak naprawić przynajmniej.

Jeden mój znajomy nawet roweru nie umie naprawić wysyła do serwisu.

Tak samo jak mój kolega ... No jak jadę z kuzynami w 4 w trasę a komar strzeli focha no to wiadomo że się zdenerwuje, ale romet to jednak romet jak patrzę na niego i myślę że to stworzył Polak a nie Chinol to jest ta duma w środku . Jak dla mnie temat nie potrzebny Wink


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - mikbow - 23-05-2013 22:03:51

no widzisz srłoamweetk było mu zaproponować naprawe byla by kasa


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - wojtekr35 - 23-05-2013 23:00:31

Denerwują to mało powiedziane ;]


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - wnusiu94 - 23-05-2013 23:38:57

(23-05-2013 21:52:07)S r Ł o A m W e E t K napisał(a):  Jeden mój znajomy nawet roweru nie umie naprawić wysyła do serwisu.

Też tak kiedyś robiłem. Big Grin Dawne dzieje, jak jeszcze nie miałem kluczy z Biedronki. Tongue


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - Boszu - 24-05-2013 05:19:59

Każdy romet, komar, motoryna potrafi w... Zdenerwować! Gdyż jeżeli jeździsz i katujesz bez celowo, czy tam dla przyjemności z nudów... To będzie jeździć jak żyleta i nic się nie po psuje! Ale jak trzeba ci nagle w 5 minut dojechać do znajomego w mega pilnej sprawie! To z 10 razy potrafi się na odcinku 2km zjebać i za każdym razem co innego... Dlatego mnie nauczyło, że nigdy nie wolno dać po sobie znać, że się gdzieś śpieszymy... Tongue Bo każdy romet, jest upierdliwcem... Zresztą nie dziwne, w końcu stworzył ją Polak! A nie mal każdy Polak jest upierdliwcem. Tongue

A tak na poważnie, mnie lubi czasem mój koszmar wkurzyć, ale nauczyłem się mieć już do tego umiar i ogarnąć się spokojem... I na spokojnie ze śmiechem zabrać się za naprawdę... I już za chwilę pojechać dalej! Wink


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - Taśma - 24-05-2013 10:09:56

Mnie to ostatnio Ogar tak wkurzył że całkiem przez przypadek bak został śrubokrętem porysowany, i w krzakach leżał, Ogar, nie bak Big Grin


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - Boszu - 27-05-2013 21:45:27

A to w moim przypadku jak mnie fest zirytował, to pięść baku się nie bała... Tylko potem każdy się pytał czy mam bak do stuntu... Tongue


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - Quake96 - 27-05-2013 22:55:09

A potem mówiłeś że to po prostu kolejny twój "tjuningowy" patent best


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - kamil97 - 27-05-2013 23:29:14

Mnie to jak ogar denerwuje to czasami wołam ojca mi pomaga w czymś czego nie umiem zrobić idealnie by dobrze chodził.Nigdy nie mam takiej myśli by go wywalić na złom lub sprzedać zawsze jestem myśli że będzie dobrze. Chodź ostatnio w ogóle na niego nie narzekam.


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - belda1999@o2.pl - 03-06-2013 16:39:37

Hehe dobre pytanie... Pewnie że się denerwuje, ale nie denerwuje się długo bo ten sprzęt ma "duszę" Smile


RE: Czy wasze romety was nie denerwują ? - Piotrek175 - 03-06-2013 17:33:42

Czy ja wiem... Po remoncie przejechałem 2000 km i jeszcze nic się większego nie popsuło. Chociaż jak szóstą świecę raz zakładałem to mnie trochę denerwowało. Ale tu właśnie o to chodzi, że masz co robić przy nim. A w chinolu to tylko jeździsz, jeździsz... A Romet tu trochę się psuje, tutaj świeca Smile Mi tam to pasuje hmm