Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
"Odbiór cyfrowy"
Autor Wiadomość
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #46
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:22:54)Błażej napisał(a):  To zrezygnuj jeszcze z komputera, będzie idealnie się komponowało Smile

To też planuje look: i to poważnie, od wiosny (kiedy uwolnie sie od szkoły) zamierzam cały boży dzień spędzać na robocie w garażu i różnych innych pożytecznych pracach . Będzie taniej i lepiej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:25:47 przez Irek.)
28-11-2012 19:25:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #47
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:18:35)Latos napisał(a):  Ja żem se kupił tv za 2,5k panasonica 3 lata temu z tunerem i dzisiaj se go oglądam. Na tv z dupą jest Nka i abonament ok. 10 zeta na miesiąć płacone z góry na rok. I jakoś to idzie. No ale niektórzy nie mają jakichś tam plazm, lcdków i innych ledów czy choinka wie co. No więc chyba najtańszy dekoder jest jedynym wyjściem jak na razie. Bo co innego można zrobić? Ale mnie to nie dotyczy, bo ja do życia używam komputera i xboxa, więc tv nie jest mi aż tak strasznie potrzebne. Ale na przykład moja babcia lubi se pooglądać tv, bo nie ma nic innego do roboty bo alternatywa to modlitwy, spacerki (krótkie bo nogi już nie tak sprawne jak kiedyś) albo do sąsiadki. A jej telewizor nie ma nawet wejścia euro, więc też musi kupić se nowy telewizor i już pewnie z dekoderem. Może już sobie zbiera, może nie. Ewentualnie skombinuje się jej jakiś telewizor z dupą z wejściem euro i se kupi tylko dekoder i będzie oglądać. A założe się, że na targu u rumunów da się wyrwać taniej jakiś dekoder np. takiego hyundaya albo jeszcze co innego.

otóż nie musi - w dekoderach są wejścia euro - chinch , oraz zwykłe przejście we/wy antenowe , więc nie musi zmieniać TV , tak jak pisałem w tym temacie na początku - zajmuję sie tym jakiś czas już wiec wiem co piszę .. macie pytania to piszcie odpowiem

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
28-11-2012 19:27:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Pitu Offline
Rowerowy Romeciarz
*


Liczba postów: 671
Imię: Piotr
Skąd: Kielce
Pojazd: Inny Romet
Post: #48
RE: "Odbiór cyfrowy"
U mnie w Kielcach Jeszcze nie wylaczyli Moim zdaniem To Jest bezsensowne a nasz kochany rzad musi Jeszcze od nas wziasc pieniedze Big Grin
28-11-2012 19:28:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #49
RE: "Odbiór cyfrowy"
Ja tam żygam tym postępem i marze o takim życiu jak ze 20-30 lat temu, ludzie wtedy żyli normalnie i byli całkiem szczęśliwi , o tym że nie ponosili wydatków na pierdoły nie wspominam
(28-11-2012 19:28:53)Pitu napisał(a):  U mnie w Kielcach Jeszcze nie wylaczyli Moim zdaniem To Jest bezsensowne a nasz kochany rzad musi Jeszcze od nas wziasc pieniedze Big Grin

W Świętokrzyskim to gdzie za rok mają wyłączyć
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:30:02 przez Irek.)
28-11-2012 19:29:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #50
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:27:59)dragon napisał(a):  
(28-11-2012 19:18:35)Latos napisał(a):  Ja żem se kupił tv za 2,5k panasonica 3 lata temu z tunerem i dzisiaj se go oglądam. Na tv z dupą jest Nka i abonament ok. 10 zeta na miesiąć płacone z góry na rok. I jakoś to idzie. No ale niektórzy nie mają jakichś tam plazm, lcdków i innych ledów czy choinka wie co. No więc chyba najtańszy dekoder jest jedynym wyjściem jak na razie. Bo co innego można zrobić? Ale mnie to nie dotyczy, bo ja do życia używam komputera i xboxa, więc tv nie jest mi aż tak strasznie potrzebne. Ale na przykład moja babcia lubi se pooglądać tv, bo nie ma nic innego do roboty bo alternatywa to modlitwy, spacerki (krótkie bo nogi już nie tak sprawne jak kiedyś) albo do sąsiadki. A jej telewizor nie ma nawet wejścia euro, więc też musi kupić se nowy telewizor i już pewnie z dekoderem. Może już sobie zbiera, może nie. Ewentualnie skombinuje się jej jakiś telewizor z dupą z wejściem euro i se kupi tylko dekoder i będzie oglądać. A założe się, że na targu u rumunów da się wyrwać taniej jakiś dekoder np. takiego hyundaya albo jeszcze co innego.

otóż nie musi - w dekoderach są wejścia euro - chinch , oraz zwykłe przejście we/wy antenowe , więc nie musi zmieniać TV , tak jak pisałem w tym temacie na początku - zajmuję sie tym jakiś czas już wiec wiem co piszę .. macie pytania to piszcie odpowiem

Czincze są jakimś klejem zapierdzielone i raz sie na nich przejechałem więc ich już raczej nie warto ruszać

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
28-11-2012 19:31:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #51
RE: "Odbiór cyfrowy"
proszę wyłowione na teraz pierwszy lepszy z brzegu do 100 zł do każdego TV http://allegro.pl/tuner-dvb-t-dekoder-st...57281.html
tak ale ja myśle jeśli chodzi o telewizory z wejsciem jedynie antenowym - to jest coś takiego jak teraz pokazałem


Załączone pliki Miniatury
   

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:32:45 przez dragon.)
28-11-2012 19:31:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #52
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:25:35)Irek napisał(a):  
(28-11-2012 19:22:54)Błażej napisał(a):  To zrezygnuj jeszcze z komputera, będzie idealnie się komponowało Smile

To też planuje look: i to poważnie, od wiosny (kiedy uwolnie sie od szkoły) zamierzam cały boży dzień spędzać na robocie w garażu i różnych innych pożytecznych pracach . Będzie taniej i lepiej

Nie no teraz to mnie rozwaliłeś tym tekstem. To mam rozumieć że tak na stałe sie kompa pozbywasz? Nie sprzedasz tego i nie kupisz jakiegoś gównianego nawet?

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
28-11-2012 19:33:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #53
RE: "Odbiór cyfrowy"
to podłączasz do każdego jednego tv- kompa czy nawet dvd laptopa itp
(28-11-2012 19:33:33)Latos napisał(a):  
(28-11-2012 19:25:35)Irek napisał(a):  
(28-11-2012 19:22:54)Błażej napisał(a):  To zrezygnuj jeszcze z komputera, będzie idealnie się komponowało Smile

To też planuje look: i to poważnie, od wiosny (kiedy uwolnie sie od szkoły) zamierzam cały boży dzień spędzać na robocie w garażu i różnych innych pożytecznych pracach . Będzie taniej i lepiej

Nie no teraz to mnie rozwaliłeś tym tekstem. To mam rozumieć że tak na stałe sie kompa pozbywasz? Nie sprzedasz tego i nie kupisz jakiegoś gównianego nawet?
kupi se namiot i gitare sorki za zgryźliwość ale to już jest śmieszne

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:36:42 przez dragon.)
28-11-2012 19:34:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #54
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:33:33)Latos napisał(a):  Nie no teraz to mnie rozwaliłeś tym tekstem. To mam rozumieć że tak na stałe sie kompa pozbywasz? Nie sprzedasz tego i nie kupisz jakiegoś gównianego nawet?

Skoro sie pozbywam to chyba nie po to żeby kupić , zresztą mnie nie różnica z jakiego ja teraz kompa pisze, wiem o nim tyle że ma system Łindołs IksPe i działa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:39:09 przez Irek.)
28-11-2012 19:38:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #55
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:34:18)dragon napisał(a):  to podłączasz do każdego jednego tv- kompa czy nawet dvd laptopa itp

Ale czy ty czaisz że ten telewizor NIE MA wejścia EURO?

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
28-11-2012 19:39:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #56
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:38:33)Irek napisał(a):  
(28-11-2012 19:33:33)Latos napisał(a):  Nie no teraz to mnie rozwaliłeś tym tekstem. To mam rozumieć że tak na stałe sie kompa pozbywasz? Nie sprzedasz tego i nie kupisz jakiegoś gównianego nawet?

Skoro sie pozbywam to chyba nie po to żeby kupić , zresztą mnie nie różnica z jakiego ja teraz kompa pisze, wiem o nim tyle że ma system Łindołs IksPe i działa

kolego albo ty wyszedłeś z podstawówki albo sie cofasz .... , Łindołs IksPe , -przypomniał mi sie kawał z matury Smile jest ostatnia opcja - chcesz wszystkich wkurzyć i masz teraz niezłą polewkę Smile

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
28-11-2012 19:45:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #57
RE: "Odbiór cyfrowy"
Z podstawówki nie wyszłem a jestem przed maturą dla Twojej wiadomości i nie jestem neo-dzieckiem więc pierdółki typu komp mnie nie bawią
Czy sie cofam ? Nie, po prostu uważam że można żyć oszczędniej i zdrowiej. Czipsów i słodyczy też nie jem

Zresztą nie wiem po co trace czas przed kompem, szkoda prądu

I niechce nikogo wkurzyć tylko zaprezentowałem odkrywaczą opcje z którą ludzie niechcą sie pogodzić bo wiedzą że mam racje a sami inaczej zrobili

Jakoś 10 lat temu kiedy większość z nas już żyła komp czy komórka nie była oczywistością i ludzie jakoś żyli normalnie i przy tym oszczędniej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 19:51:50 przez Irek.)
28-11-2012 19:46:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #58
RE: "Odbiór cyfrowy"
(28-11-2012 19:39:09)Latos napisał(a):  
(28-11-2012 19:34:18)dragon napisał(a):  to podłączasz do każdego jednego tv- kompa czy nawet dvd laptopa itp

Ale czy ty czaisz że ten telewizor NIE MA wejścia EURO?

dobra wytłumacze obrazkowo - poco ci wejscie euro i inne wystarczy że masz wejscie antenowe to na czerwono zaznaczone na obrazku to we/wy antenowe - do jednego wkładasz antene do drugiego podpinasz TV łopatologicznie - tam gdzie pisze (antena in ) podłanczasz antene tam gdzie pisze loop out - podpinasz tv - kumasz ? i nic wiecej !

z tego co wiem jest to naj bardziej uniwersalny dekoder DVB-T i dobrze pracuje
(28-11-2012 19:46:30)Irek napisał(a):  Z podstawówki nie wyszłem a jestem przed maturą dla Twojej wiadomości i nie jestem neo-dzieckiem więc pierdółki typu komp mnie nie bawią
Czy sie cofam ? Nie, po prostu uważam że można żyć oszczędniej i zdrowiej. Czipsów i słodyczy też nie jem

Zresztą nie wiem po co trace czas przed kompem, szkoda prądu

I niechce nikogo wkurzyć tylko zaprezentowałem odkrywaczą opcje z którą ludzie niechcą sie pogodzić bo wiedzą że mam racje a sami inaczej zrobili

Jakoś 10 lat temu kiedy większość z nas już żyła komp czy komórka nie była oczywistością i ludzie jakoś żyli normalnie i przy tym oszczędniej

nie jestem zwolennikiem aż takiej oszczędności - ja żyłem już długo przed pierwszym commodore C64 czy Atari w polsce , czy było lepiej - i może owszem ale ludzie nie mieli takiego dostępu do szybkiej informacji , owszem może i sie bardziej wzajemnie szanowali , ale teraz to już przeszłość , takie żeczy teraz to tylko chyba charry kriszna itp , , co do oszczędności jak sam twierdzisz żeby żyć jeszcze oszczędniej proponuje Ci jeszcze wymontować licznik tauron wattenfall enea czy co tam posiadasz , oficjalnie nic do ciebie nie mam ale ludzie nie dajmy sie oszaleć , bedziesz w moim wieku - zrozumiesz


Załączone pliki Miniatury
   

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 20:02:10 przez dragon.)
28-11-2012 19:51:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,388
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #59
RE: "Odbiór cyfrowy"
Kurde, człowiek przychodzi zmęczony wieczorkiem, chce sobie cokolwiek obejrzeć na tym telewizorze... A tutaj tylko kaszka z mlekiem leci.
Co do technikaliów - albo plazma, albo stary kineskopiak. LCD widziałem i... gówno zobaczyłem. Tragedia. Monitor też LCD kiedyś kupiłem, bo taka była moda - szał na płaskie, bo tanie się zrobiły i grubasów każdy się pozbywał. Po miesiącu go sprzedałem i wróciłem do starego, grubego monitora. A telewizor? Stary "Daewoo", przez 10 lat NIC się nie zepsuło. No, może oprócz baterii w pilocie...
Irku, tak bez komputera i komórki? W sumie... Ja komputer trzymam tylko z jednego powodu - zysku. Darmowe informacje oraz możliwość taniego kupna/sprzedaży. Tyle. Poza tym to tylko oczy bolą.
Póki co, nadzieje ostała, że chociaż radia się jeszcze nie uczepili...

Moje aukcje na Allegro / Kalkulator spalania 2T/4T
28-11-2012 20:47:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dragon Niedostępny
Dragon
*


Liczba postów: 246
Imię: Mirek
Skąd: Pyskowice SG-019A Śląsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #60
RE: "Odbiór cyfrowy"
hehe Arturze puki co u nas radio jeszcze normalnie ale np czechy już lecą też cyfrowo akurat mam u siebie ( do czech mam jakieś sto pare km ) odbieram na dvb-t czeskie i słowackie stacje

Na czas - Na miejsce - Na pewno - ogarem
512236031
28-11-2012 20:56:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
Dzisiaj 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:41:22
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 1419
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1438
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1645
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
Wczoraj 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 546
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
Wczoraj 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10685
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 625
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 146
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16326
Naprawa przełącznika świa...
Ostatni post: Blusik
Wczoraj 00:01:46
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 151
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
23-04-2024 23:45:30
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 226
Hej Rometowcy, pozdrowien...
Ostatni post: wigryman
22-04-2024 20:50:51
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 235
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: joozek
22-04-2024 20:12:22
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 192
Części 50-T/TS-1: zbiorni...
Ostatni post: gladiator_86
21-04-2024 22:08:17
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1112

Reklama