Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogólnie o szkole
Autor Wiadomość
miki1999 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 298
Imię: Mikołaj
Skąd: Warmia i Mazury
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Ogólnie o szkole
Ja poszedłem do kl. 1 b gim. Na razie jest masakra, ale myślę, że dalej będzie trochę lepiej Big Grin
Nowi koledzy spoko, za to nauczyciele nie. Jeden jest za wredny, drugi za szybko dyktuje, trzeci jeszcze gorszy. Nie ma to jak podstawówka Big Grin
21-09-2012 22:12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
xteam13 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 64
Imię: Karol
Skąd: Nieokreślono
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #17
RE: Ogólnie o szkole
Ja tam gimnazjum nie nawidzę jedynie polski matma wf to jeszcze a i religia bo typiara nic nie zadaje na lekcji śpiewamy różne piosenki ostatnio sporo się zajmuję stuntem co tydzień wyloty w polskę z aprilką po południami wylociki z dziewczyną i rometem tyle krótko(chyba)

Romet Ogar 200`89 Heart

Romet szybszy niż wygląda Big Grin

Moja Stronka na FB Wink
https://www.facebook.com/ogarekxteama?re...e=bookmark
22-09-2012 08:46:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #18
RE: Ogólnie o szkole
No koniec półrocza sie zbliża (przynajmniej u mnie bo ferie od 12 stycznia :F ) to wypada sie " pochwalić " ocenami

Średnia wszystkich ocen- 2,64 :F


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2012 22:36:02 przez Irek.)
15-12-2012 22:34:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
dave123q Offline
Dejwu
*


Liczba postów: 287
Imię: Dawid
Skąd: BKL
Pojazd: Inny
Post: #19
RE: Ogólnie o szkole
Kuczę, patrze że tu połowa wieku to po podstawówkach albo gimnazjach :F Ja aktualnie jestem w 3 kl technikum mechanicznego, myślałem że będą nas uczyć grzebać w silnikach samochodowych itp, i się przejechałem, no ale trzeba było ciągnąć dalej. Gdyby nie moja klasa byłoby całkiem fajnie, cwaniactwo, chamstwo i popisywanie się głupotą jest na porządku dziennym, tak że przeklinam dzień w którym poszedłem do tego technikum, zresztą i tak chce iść na realizację dzwięku więc mija się ono z celem.Przedmioty:
Polski-da się wysiedzieć, babka też okej, ale najbardziej wnerwiające są lektury itp no ludzie, po kiego grzyba mi opowiadania o nieszczęśliwej miłości w lalce, i czytaniu wierszy alkoholika mickiewicza?
Niemiecki-Nie umiem, nie rozumiem, byle na 2
Angielski-Lubię się go uczyć, klijentka też spoko, chcę się naumieć mówić biegle więc jak najbardziej na +
WF-Akceptuję tylko siatkę, bo lubię grać i oglądać, piłki nożnej nie cierpię...
matma-Pół lekcji to darcie puchy przez niedogodzony babsztyl
Religia-z księdzem, looz, każdy wie jak jest
reszta przedmiotów ujdzie, mam też praktyki w szkole, gdzie napierdzielamy na tokarkach Cool

"Booo jazda na Etezecie jest najlepszą jazdą na świecie, a jazda na komarzeeeee powoduje inflację marzeń, łooooo"
15-12-2012 22:51:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #20
RE: Ogólnie o szkole
Co by tu napisać...

Szkoła trochę ciężka, ale już III klasa i jest trochę inaczej.
Odpadła nam chemia, fizyka, ruski, informatyka i inne zbędne przedmioty
Zostało : Polski, matma, angielski, religia, WF, debilne PP z dziwną osobą i dwa fakultety w moim przypadku to Biologia i WOS.

WOS na fakultecie wygląda fajnie. Piszemy co jakiś czas wypracowania na różne tematy. Ostatnio były związki homoseksualistów, wcześniej coś w stylu napisz list do premiera, w którym wyjaśnisz dlaczego rodzi się tak mało dzieci w Polsce, jeszcze wcześniej napisać o emigracjach w celach zarobkowych

Matma. hmm ok, ale trochę ciężkawo, trochę zbędnych rzeczy jak równania okręgów i logarytmy.
dajemy radę.

Polski ok, ale sporawo materiału

Biologia to jest to. Nauczyciel jest super, uczyć się nie trzeba aby umieć Big Grin

PP- bez komentarza.

Religia jest ok też u nas.

Angielski. No i tutaj mamy maturę ustną i pisemną. Ta druga to fajna, ale ta pierwsza to... No cóż. Opisać obrazek, wybrać jeden z 3 obrazków i uzasadnić dlaczego on. Czyli coś takiego. Jesteś z przyjacielem na wakacjach, wybierz miejsce noclegowe, uzasadnij dlaczego odrzucasz pozostałe. To jest znośne, ale jest trzecie zadanie... Tutaj jest ciężej, opisujesz 4 chmurki z informacjami. Tego nie lubimy Big Grin ogólnie nie lubimy odpowiadać na pytania zadane przez komisję. Big Grin
Kto zainteresowany to sobie poszuka matur z angielskiego
15-12-2012 22:56:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #21
RE: Ogólnie o szkole
Ja na WF chyba nie bede chodził, bo nudny. W innych grupach to cały czas w gałe grają a to jedyny sport który uważam. Niestety nie pasuje mi plan do tamtych grup....
(15-12-2012 22:56:25)Błażej napisał(a):  PP- bez komentarza.

Ciekawe czy to prawdą z tą beczką co niby typiara od PP w niej od arabów wracała :F
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2012 22:58:56 przez Irek.)
15-12-2012 22:57:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #22
RE: Ogólnie o szkole
Hmm ogólnie jak ktoś sobie przez cały rok jedzie na ściągach (taki ja) to nawet się nie przejmuję Big Grin
Ogólnie to:
Matma- Lekcja zajefajna, od 1 gim babka wyrobiła sobie nawyk że do zadań mnie nie bierze Big Grin Ogólnie to siedzę na lekcji i sobie rozmyślam, czasem oglądam filmy/rysuje po ławce

Angielski- Nic tylko siedzę, włączę wi-fi sobie na e51 i oglądam filmy (taxi, szybcy i wściekli, och karol i wlg) tylko jak coś piszemy, to otworze zeszyt i wpiszę tam temat i kilka zdań Big Grin

Niemiecki- Tutaj nie mam melanżu, muszę się ciągle uczyć co lekcja pyta i wlg a jak próbuje oderwać się od lekcji i popatrzyć sobie na dziewczyny ćwiczące na w-f to '' Łukasz co tam zobaczyłeś, lekcja cie nie interesuje ?''
Historia- Mamy fajnego gostka, tak samo jak na angielskim tyle że mamy lekcje na w salach gdzie nie ma wi-fi i nici z oglądania, pozostaje słuchanie muzyki.

Geografia- Najgorsza lekcja na świecie, nie można pożartować bo stara kur... nie pozwala, nie wiem co jej w życiu się stało ale to jest niesprawiedliwe -.-

Informatyka- Lekcja stosunkowo łatwa, tyle że co 2/3 lekcje robi jakieś zadania typu, prezentacje, rysunki, sprawdziany.
Chemia- Całkiem fajna lekcja, uczy nas taka babka która by ciągle żarła batony Big Grin nie ma lekcji żeby coś nie jadła, przeważnie prince polo, i jakieś cukierki (mentosy chyba)

Fizyka- Lekcje w 1/2 gim były super, wchodzisz od rana na lekcje bierze cię do odpowiedzi (strzela numerkami z dziennika i nie wiadomo na kogo wypadnie) zada 2 pytania, 5 siadaj Tongue Idzie się pośmiać, tylko jak ktoś ją wkur... to potrafi nieźle słowami gasić Big Grin

Biologia- Lekcja spoko, szczególnie w wiosnę kiedy dziewczyny ćwiczą na w-f Big Grin Ogólnie to nie jest źle tyle że genetyka mnie zabija Tongue

J.Polski- Lekcja czasem jest fajna, czasem bez sensu czasem na przerwie podchodzę do niej i próbuje z kumplami pożartować, ja się zaczyna śmiać to znaczy że lekcja będzie zajefajna Big Grin Gorzej jak nie to punkty się sypią jak tynk Big Grin

W-f Lekcja zajebi.... nic nie robimy tylko gramy w pin-ponga lub chodzimy po szkole bez sensu Big Grin Czasem da coś do zaliczenia byle by oceny były, najlepsze jest to że ten gostek lubi sobie popić w piwnicy z zenonem Big Grin

Już niedługo wychodzę z gim, ogólnie te 3 lata nie były trudne bo co dziennie się prace domowe spisywało i ściągało się Big Grin

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2012 23:22:58 przez Sr-ka.)
15-12-2012 23:21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #23
RE: Ogólnie o szkole
Nie wiem, nie interesuje mnie przeszłość tej osoby.
15-12-2012 23:23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,388
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Ogólnie o szkole
Szkoła... Ach... Kiedy to ja się ostatnio uczyłem?
I tak będzie to 2 na koniec, i tak.
Jak na to nie spojrzeć, bez sensu. Po szkole każdy wie, kim był Zbyszko z "Krzyżaków", a nieliczni wiedzą cokolwiek na temat ortografii, interpunkcji, wypełniania formularzy... Znajdą się osoby, które nie rozróżniają druczku na przelew od dowodu osobistego! O tym, że 25% klasy nie umie czytelnie napisać WŁASNEGO imienia i nazwiska nie wspomnę.
Sr-ka, z mojego miasta widzę! Big Grin

Moje aukcje na Allegro / Kalkulator spalania 2T/4T
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2012 23:25:48 przez Artur.)
15-12-2012 23:24:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MichalSR50 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,541
Imię: Michał
Skąd: Otwock
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #25
RE: Ogólnie o szkole
Ja również tegoroczny maturzysta. Zdaję dodatkowo historię i geografię na rozszerzeniu. Z historią nie jest źle, facet nas bardzo męczy na fakultetach, ale to raczej wyjdzie nam na dobre w maju. Ale rozszerzenia chyba bym nie podźwignął, bo mało czasu jest na egzaminie, a bardzo dużo do napisania.
W geografii czuję się lepiej i liczę tylko na siebie, bo na fakultetach mało się dzieje i na większość nie chodzę Big Grin
Matma najgorzej, ale mnie to nie dziwi, bo nigdy nie byłem orłem. Ale jak poćwiczę to żeby tylko było te 50-60 %.
Na polski muszę się ostro pouczyć, żeby zapamiętać te wszystkie epoki i poetów. Prezentacji sam bym nawet nie zaczął, bo nie wiedziałbym jak, to pomaga mi taka babka i już mam prawie skończoną.
A najlepiej się czuję w angielskim, mimo że zawsze było inaczej. Ostro ćwiczę na dodatkowych lekcjach i robię tylko to, co jest na maturze i próbna mi wyszła najlepiej z innych przedmiotów, z których, powiem tak: zdałem Big Grin Pora chyba zacząć coś powtarzać, bo czas leci jak Romet z silnikiem WSK Big Grin

15-12-2012 23:29:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
lada97 Offline
Romet Fan :D
*


Liczba postów: 607
Imię: Marcin
Skąd: Pieniężno
Pojazd: Inny Romet
Post: #26
RE: Ogólnie o szkole
U mnie przesrane ciągle fona nie mozna wyjąć ciągle robią kartkówki sapią się do nas, nic a nic mnie nie cieszy. Na Wf gramy ciągle w posraną siatkę bo dziewczyny chcą 1 raz od początku roku w czwartek graliśmy w kosza.... Na polskim nuda że szok zasnąć potrafię tak jak i moi koledzy często przy interpunkcji jakiś bezsensownych wieszy. Na niemcu się ciągle mnie czepia, zachwycona niemcami ciągle to niech sb tam jedzie. Na angolu nic nas nie uczy a robi nagłe kartkówki jak by myślał że ktoś się nauczył. Matmę da się przeżyć jeszcze bo siedzę w 2 ławce, jak pyta to i tak najczęściej nie dochodzi do mnie i gdy siedzę koło nauczycielki prawie to gadam najwięcej z kolegą często nei na temat a nigdy jeszcze uwagi nie zwróciła Big Grin
Jedyna lekcja co mnie cieszy to fizyka bo uczy nas dyrektor który jest spoko, najlepszy człowiek ze szkoły, prócz obłsugi.
15-12-2012 23:33:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
gerwi123 Offline
Banned


Liczba postów: 90
Imię: Piotr
Skąd: Osowo
Pojazd: Romet Komar
Post: #27
RE: Ogólnie o szkole
Ja chodzę do pierwszej klasy Technikum leśnego. . . Źle nie jest. W środę wywiadowka i będzie lipa;/ najgorzej u mnie jest z matematyki, hodowli lasu, no i ogólnie ze ścisłymi jest problem. Szkoła spoko ale nauczyciele zje*ani no i niestety muszę chodzić w mundurzeBig Grin Studiów raczej nie mam w planach bo po co? Dodam że chodzę do jednej z ok. 15 szkół leśnych w Polsce. Big Grin
15-12-2012 23:36:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #28
RE: Ogólnie o szkole
No to i ja coś powiem. Wygląda że będę miał max dwie 3 Reszta 4. 5 z WF i 6 z religi. Na WF gramy tylko w siatkę ponieważ moi 2 koledzy rozstrzygneli czy był faul dając sobie po mordzie. Ogólnie było spoko. Ferie od końca stycznia do początku Lutego Big Grin

15-12-2012 23:45:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
mateusz5625 Offline
.
*


Liczba postów: 1,135
Imię: Mateusz
Skąd: Czarny Młyn
Pojazd: Romet Chart
Post: #29
RE: Ogólnie o szkole
ja na szkołe nie narzekam, oceny niezłe, nauczyciele wporządku oprucz mojej wychowawczyni i pani o angielskiego, chodze do ostatniej klasy gimnazjum w kwietniu testy, gdyby chciało mi sie uczyć to ny było wogule fajnie, ale...

Smile zapraszam do śledzenia moich wypraw na facebooku Smile
http://www.facebook.com/chartbymateusz5625


„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy,
I noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy”
15-12-2012 23:49:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Sr-ka Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 363
Imię: Łukasz
Skąd: Grzegorzew
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #30
RE: Ogólnie o szkole
Heh mi dziewczyna mojego brata mówiła że ona ma przerąbane, ma taką nauczycielkę co w jakieś fatum wieży, na każdej lekcji daje im naklejki które niby przynoszą szczęście a jak ktoś jej powie o kościele to od razu wyzywa i kartkówkę robi (nawet jak 5min do końca lekcji) Big Grin
Pojeb... jakaś Tongue

Stare dobre czasy...
Romet pony
Romet ogar 200

Aktualnie:
Simson Sr50 86r
Temat: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=7475
15-12-2012 23:52:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
#2 Charcik Deca
Ostatni post: romek
Dzisiaj 15:11:49
» Odpowiedzi: 71
» Wyświetleń: 35795
witam
Ostatni post: romek
Dzisiaj 15:10:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 21
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
Wczoraj 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 71
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
Wczoraj 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 352
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
26-04-2024 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 85
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
26-04-2024 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1509
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 94
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1489
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1696
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 569
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10887
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 692
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 220

Reklama