Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #31
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 23:35:02)jurek_j napisał(a):  Gdybym ja na sb sypał łaciną podwórkową jak co niektórzy, to dawno dostałbym bana. Ale innym jakoś to na sucho uchodzi. Jak to możliwe, droga filipinko?

A skąd takie przekonanie? Bo ja też mogę powiedzieć, że "gdybym ja robił to co inni to..."

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
10-03-2017 23:38:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #32
RE: Czy tylko ja?
Bartku, a może tak po nicku bo akurat ja rafi555 i Rafku mamy takie same imiona

Notatka od Bartek, 10-03-2017 23:42:56

Rafał mam nadzieję, że się nie obraziłeś ale chodziło mi o Rafku Wink Sorrki za niedociągnięcie ale już się poprawiam Wink

10-03-2017 23:41:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #33
RE: Czy tylko ja?
Cyganka mi to powiedziała. A tylko ona mówi prawdę.
10-03-2017 23:41:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #34
RE: Czy tylko ja?
Ale jak dobrze widzę nie sypiesz łaciną podwórkową więc nie masz się czego bać, że dostaniesz bana czy coś w tym stylu. Ale skoro jesteś ciekawy jakie będą konsekwencje tego to możesz spróbować Wink

A za gwarę podwórkową wiele nie dostaniesz i wg mnie jest to trochę odrębny temat niż tutaj poruszany tutaj bardziej chodzi o chamskie odzywki i wyśmiewanie z drugiej osoby. A jeśli ktoś stara się i coś robi dla forum to właśnie dostaje za przeproszeniem po dupie*

* celowo użyłem tego słowa. Skoro jest to łacina to proszę o któregoś z moderatorów lub administratorów o wymierzenie odpowiedniej dla mnie kary.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
10-03-2017 23:42:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #35
RE: Czy tylko ja?
Bo ja w przeciwieństwie do innych umiem się powstrzymać. Czasami ciężko, ale jednak skoro na forum publicznym nie przepada się za tym, no to nie.
10-03-2017 23:56:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #36
RE: Czy tylko ja?
I to się chwali ! więcej powinno być ludzi z taką kulturą osobistą

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
10-03-2017 23:57:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #37
RE: Czy tylko ja?
Nie przysłaniaj wazeliną meritum sprawy.
10-03-2017 23:58:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #38
RE: Czy tylko ja?
Czy tylko ja dalej nie do końca rozumiem o co Ci chodzi? Przyszedłeś ponarzekać, że innym wolno a jakbyś Ty tak zrobił to by nie było wolno. Może lepiej napiszesz wprost że masz problem z tym że inni nie są już na tyle "kulturni" co Ty?

Tam na shoucie to nie ma przycisku "zgłoś" ? Nie pasuje Ci coś to kliknij, zgłoś i tyle. Nie jesteśmy jak straż miejska żebyśmy byli zawsze tam gdzie ktoś źle zaparko... znaczy źle się wyraża.

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
11-03-2017 00:01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #39
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 23:58:25)jurek_j napisał(a):  Nie przysłaniaj wazeliną meritum sprawy.

Ja tutaj wazeliny nie widzę. Bardziej to był sarkazm.. skoro leży coś Tobie na wątrobie to słucham. Bo i tak domyślam się, że jestem moderatorem za wazelinę. A

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
11-03-2017 00:02:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Simon Offline
Ogarnięty Chartcore


Liczba postów: 1,469
Imię: Szymon
Skąd: Ożarów
Pojazd: Romet Chart
Post: #40
RE: Czy tylko ja?
A ja powiem tyle, takie tematy pojawiały się, pojawiają się, i póki forum istnieje będą się pojawiać.
I nie ważne kto będzie moderatorem.
Jestem na tym forum dłużej niż założyciel tego tematu, mimo że się mało udzielałem, mam ponad dwa razy więcej postów.
Nigdy nie dostałem ostrzeżenia, a przecież forumowych moderatorów, czy adminów nie znałem.
Więc czasem warto najpierw spojrzeć na to co się samemu piszę, a potem szukać problemów u innych Wink.
Czy atmosfera się zmieniła ?
Na pewno w tym sensie, że Ci którzy najwięcej siedzieli w Rometach, podorastali, wyjechali, pracują bądź studiują.
Co za tym idzie, nie ma już tylu tematów, projektów, różnorodności, szczególnie że wszystkie usterki które w Rometach występowały, zostały przerobione po parę razy Wink
A i ludzie zorientowali się, o co chodzi w czerwonych podkreśleniach słów, także ja osobiście nie działam z poprawianiem innych jak kiedyś.
Na forum zaglądam, tematy ciekawe czytam i tyle, niestety nie ma już tyle czasu co kiedyś, żeby przesiadywać sporo na forum.
Ale nie można też mówić, że znikłem całkowicie, wciąż mój temat o aucie tu jest, i jest aktualizowany.
Tak samo jak temat o Charcie wraca do żywych.



Mój Romet Chart 70ccm
"Śpieszmy się kochać Motóry polskiej produkcji - Tak szybko odchodzą"
11-03-2017 00:12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kacperszkudlarek Offline
Dobro obywatela, celem partii!
*


Liczba postów: 1,012
Imię: Tak
Skąd: Tak
Pojazd: Inny
Post: #41
RE: Czy tylko ja?
No ja próbuje być kulturalny Smile, Ale czasem naprawdę ciężko nie napisać co się o tym myśli Undecided, Bo na serio czasem jak napiszę jakiś wątek to na początku jest spoczko, Ale później ktoś napisze jakiś głupi post i od razu leci gówno burza na kilka stron Sad (serio!). Albo czasem jak czytam wątki na temat jakiś napraw, ostatnio był taki temat że, (chyba) Pan gość nazywał się Kamil a nick miał Romecik1234, i co na początku pisali co może być przyczyną, ogólnie widać że to był pierwszy Romet Kamila, Ale później napisał Kamil że odda silnik do mechanika (koledzy z forum pisali że remont jest potrzebny), ja wtedy do Kamila napisałem że ma uważać na ,,Pseudo-mechaników", napisał mi on na PW że, dlaczego ma uważać na ,,Pseudo-mechaników", ja wtedy mu wytłumaczyłem dlaczego ma uważać (oczywiście kulturalnie Smile ), i wtedy Kamil napisał że może mu pomóc w remoncie jego dziadek, ja wtedy napisałem że jeśli dziadek może mu pomóc w remoncie to super Smile. Ogólnie Kamil napisał że będzie sam remontował silnik i od razu powstała ,,Gównoburza" że, nie umie remontować Rometów itp. Szkoda było mi Kamila widać było że był nowy i że chcę zrobić rometa jak najlepiej. Jeśli by ktoś chciał poczytać tam ten wątek to proszę Daję LINK Wink. Ja święty nie jestem, Swoje za uszami mam, ale wiem co to za uczucie gdy cię wyzywają. Ogólnie ja z pracy moderatorów jestem zadowolony Smile, lecz mam jedno ale, czasem jak czytam te wszystkie wątki to niektórzy nasi koledzy tak wyzywają innych że głowa mała. A i jak by mi już nerwy nie wytrzymały to można napisać np.Cho**ra (słowo przykładowe, nie przekleństwo) tak, czy od razu lecą punkty za używanie nie cenzuralnych słów?
LINK DO TEMATU KAMILA: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=43011
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2017 01:14:34 przez kacperszkudlarek.)
11-03-2017 01:13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Texas Ranger Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 427
Imię: Michał
Skąd: mazowieckie
Pojazd: Romet Komar
Post: #42
RE: Czy tylko ja?
A za co ja dostałem punkty? Za to, że stanąłem w obronie gościa, który wystawiał nowe opony i zamiast zdjęć wstawił grafikę obrazującą w sposób dokładny wygląd tych opon i ich bieżnika. Ja napisałem post, który zdaniem Moderatora nie dotyczył tematu, a napisałem, że skoro obrazek bardzo dobrze obrazuje sprzedawany przedmiot, to po co zdjęcie? Dodam tylko, że była to grafika, którą stosuje np. Oponeo. W odpowiedzi napisano mi, że regulamin to regulamin i ma być zdjęcie, a mój wpis nie dotyczy tematu. Jak widać moje przewinienie było przeogromne i naprawdę zaburzyło porządek na forum.
Jestem użytkownikiem kilku forów, mam pewnie 2 razy więcej lat niż przeciętny Forumowicz stąd, ale takiego rygoru nie widziałem nigdzie indziej. Efekt taki, że raczej czytam, niż się udzielam. Także proszę Szanownych Moderatorów o trochę więcej wyrozumiałości i luzu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2017 01:46:39 przez Texas Ranger.)
11-03-2017 01:45:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #43
RE: Czy tylko ja?
nie ten temat to inna bajka koleś kiepsko kuma i problem się dogadać, ty też tam gafę strzeliłeś niech on wszystko opisze i zrobi zdjęcia to mu podpowiem trochę
11-03-2017 01:46:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Texas Ranger Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 427
Imię: Michał
Skąd: mazowieckie
Pojazd: Romet Komar
Post: #44
RE: Czy tylko ja?
Dodam jeszcze aby niektórzy zajrzeli np. na rezerwa126, tam jest dużo luzu i forum funkcjonuje naprawdę fajnie. Ludzie się poznają, spotykają, pomagają, przeklinają i nikt nikogo nie ochrzania, a atmosfera jest git!
11-03-2017 01:51:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Quake96 Offline
Zielono mi :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,757
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #45
RE: Czy tylko ja?
(11-03-2017 01:45:16)Texas Ranger napisał(a):  Także proszę Szanownych Moderatorów o trochę więcej wyrozumiałości i luzu.

A ja proszę o stosowanie się do regulaminu i wszystko będzie dobrze Smile

Dział giełda ma swoje restrykcyjne zasady i koniec. Nie ja je ustalałem, ale między innymi ja jestem od tego żeby ich pilnować. A to, że ktoś dał grafikę poglądową opon zamiast zdjęcia to jego błąd i tyle.

Cytat z reg. działu giełda:

Cytat:W ogłoszeniu ma być zawarte:

* Cena
* Opis
* Conajmniej jedno zdjęcie które pokazuje przedmiot sprzedaży a nie jakies pogladowe
* Dane kontaktowe

Tak trudno się do tego zastosować? Wyśle ktoś zdjęcie poglądowe, sprzeda coś a potem są problemy "a bo tu panie małe pęknięcie, a bo tu guma sparciała".

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
11-03-2017 01:54:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 16:11:29
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 1430
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
Dzisiaj 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 28
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1442
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1647
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
Wczoraj 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 547
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
Wczoraj 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10691
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 643
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 148
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 187
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16342
Naprawa przełącznika świa...
Ostatni post: Blusik
Wczoraj 00:01:46
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 155
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
23-04-2024 23:45:30
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 231
Hej Rometowcy, pozdrowien...
Ostatni post: wigryman
22-04-2024 20:50:51
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 237
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: joozek
22-04-2024 20:12:22
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 195
Części 50-T/TS-1: zbiorni...
Ostatni post: gladiator_86
21-04-2024 22:08:17
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1114

Reklama