Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Autor Wiadomość
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #31
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
(26-02-2015 01:59:00)Matinek napisał(a):  nie_mientki Ty się nadajesz do prowadzenia kabaretu jakiegoś weź może zapisz się do nich. Weź spoważniej trochę. Co do kawu to hmm no dziwne, że tyle osób na ciebie narzeka. Widocznie coś musi w tym być. Według mnie to punkty powinny być za jakieś obrażania, wyzywania wywoływanie kłótni, a nie za błędy ortograficzne, stylistykę czy za jakieś glupawe komentarze które nikogo nie obrażają.

Tak, a potem ludzie głupieją, zaczynają pisać z pogwałceniem ortografii, bo zamiast czytać książki, czytają forum z błędami wszelkimi wszelakimi.

Jeszcze może powiesz, że ci którzy mają jakieś dysortografie, czy jak to lenistwo się nazywa, powinni przedłożyć skan dokumentu potwierdzającego dla administratora, żeby być zwolnionym z 'nagród'?

Gratuluję pomysłowości, weź udział w konkursie innowacji, kreatywności, itp. ...

To jeszcze jedna oznaka lenistwa, bo nieważne jakiej przeglądarki używasz, teraz to już chyba wszystkie wyłapują błędy ortograficzne. Czy ostrzeżenie powinno być podwójne, za niepoprawne pisanie i za lenistwo.

To pisałem ja, ten który pisał bohater przez ch... Da się? Da się.
26-02-2015 12:30:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo jurek_j za ten post.
Reklama
Matinek Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,191
Imię: Mateusz
Skąd: Łowicz
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #32
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Najlepiej zrobić forum językowe i zmienić nazwę na chłopcy językowcy. No nie? Bo Ty nie przeczytasz czegoś z błędem? Chodzi o jakiś motor/motorower/samochód nie zrozumiesz? Bo ja zrozumiem o co komuś chodzi nawet jak będzie z błędami.

Simsonomania <3
26-02-2015 15:49:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Matinek za ten post.
Herbatka Offline
Nowy
*


Liczba postów: 36
Imię: Kacper
Skąd: Racławice Śląskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #33
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Ale nie kłóćcie się o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26-02-2015 16:46:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #34
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
(26-02-2015 15:49:29)Matinek napisał(a):  Najlepiej zrobić forum językowe i zmienić nazwę na chłopcy językowcy. No nie? Bo Ty nie przeczytasz czegoś z błędem? Chodzi o jakiś motor/motorower/samochód nie zrozumiesz? Bo ja zrozumiem o co komuś chodzi nawet jak będzie z błędami.

Skoro Ci się nie podoba, to możesz śmiało wypierdalać.

Notatka od nie_mientki, 26-02-2015 20:19:06

Wulgaryzm +2pkt

26-02-2015 17:39:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
BigSoft Niedostępny
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 1,004
Imię: Przemo
Skąd: SI
Pojazd: Romet Chart
Post: #35
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Ja popieram moderatorów, którzy dają punkty za błędy ortograficzne. Dlaczego? Otóż dlatego, że mamy XXI wiek, komputery domowe tak mocne, że jeszcze 20 lat temu nikomu się to nawet nie śniło. W tych oto komputerach, od wielu już lat przeważnie zainstalowane są przeglądarki internetowe. Jak powszechnie wiadomo służą one do przeglądania zawartości sieci Internet. Teraz ciekawostka. Dzisiaj większość z nich ma wbudowany słownik, który z automatu podkreśla nieprawidłowo zapisane słowa. Ba - jeśli nie ma - to przeważnie można takowy zainstalować za darmo!

W tym momencie wszyscy Ci, którzy tłumaczą się różnymi niby to medycznymi przypadłościami tracą jakiekolwiek argumenty. Program jak na tacy pokaże Wam błędy!!!

Otóż problem nie leży w moderatorze, który takowy punkt da za paskudnie napisany post. PROBLEM LEŻY W WASZYM LENISTWIE. TAK!. Tak lenie! Macie kompy z wielordzeniowymi prockami na pokładzie. Grafikę w HD. Oprogramowanie, które niemal wszystko robi za Was. Kiedyś tego nie było! Kiedyś trzeba było się uczyć z książek, żeby nie być analfabetą. Mimo to nadal Wam się nie chce!!! To jest żenujące, a nie punkty za taki post. Bardzo dobrze, że moderatorzy pakują Wam te punkty nawet za wg. Was głupoty.

Jak czytam takie argumenty jak ten, żeby przerobić forum na językowe, bo ktoś punkt za orta dostał, to aż się przykro robi. Człowiek, który zdania nie potrafi napisać w języku ojczystym powinien się wstydzić, a nie pier... farmazony na forum, jaki to on nieszczęśliwy, bo dostał punkt za błąd ortograficzny.

Ponadto, kiedy dostaniesz punkt za orta, to co się właściwie takiego stanie? Koniec świata, armagedon? Gdyby tak spojrzeć z drugiej strony, to może właśnie przez taki głupi punkt podświadomie zapamiętasz jak należy dane słowo zapisać i wykorzystasz to później, choćby w szkole na dyktandzie... Nawet o tym nie pomyślisz, że mogłeś prawidłową pisownię zapamiętać przez taką głupotę jak opisana wyżej. No ale cóż, lepiej narzekać na forum jaki to pan moderator jest zły, zamiast wziąć dupę w troki i trochę się postarać prawda?

Ostatnia sprawa. Ogarnijcie się. Płaczecie o punkt za orta jakby to był wyrok śmierci, który wykonany zostanie poprzez publiczne ścięcie...Facepalm3

citroen-XM.pl
26-02-2015 17:44:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 12 użytkowników postawiło piwo BigSoft za ten post.
bartoszek5k Offline
MacGyver
*


Liczba postów: 2,358
Imię: Bartosz
Skąd: Drobnice k.Wielunia
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #36
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
DOKŁADNIE!
Później są jakieś posty gdzie jest 5 linijek jednolitego tekstu, nieoddzielonego czymkolwiek i jeszcze z błędami

" cześć koledzy bo mam problem z mojm rometem bo poniewarz nie mam w nim iskry wymieniałem świece ale nic jusz chyba prubowałem fszystkiego ale nic pomurzcie mi bo bardzo hce jezdzić na mojm romecie harcie sprawdzałem czy kopie ale mnie nie kopie i nie wiem czemu modół wymieniłem na nowy z zapasuw"

Akurat to moja inwencja twórcza, ale zdarzają się i takie kwiatki. Bądźmy szczerzy, czy z tego wyżej dało się zrozumieć cokolwiek? Czytając takie coś aż chce się wyjść i nie wracać do tematy. Na prawdę nikt nie oczekuje hiperpoprawności, ale chociaż podstawowej ortografii i interpunkcji dla dobra ogółu.
A zawsze będą się czepiać moderatorów, którzy próbują coś zrobić.

ROMET OGAR 205- remont ukończony

ROMET OGAR 200- w uzdatnianiu do użytkowania

ROMET DELTA CTB - dupowóz
26-02-2015 23:52:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 6 użytkowników postawiło piwo bartoszek5k za ten post.
Herbatka Offline
Nowy
*


Liczba postów: 36
Imię: Kacper
Skąd: Racławice Śląskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #37
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Panowie, ale zaczęło się na tym ze Kw dał TheNocy pkt za tam jego szlifierkę, a teraz wy gadacie o ortografii? Serio aż tak daleko to zaszło? Nie żeby mi to przeszkadzało, bo cieszę się ze tak dużo osób o mnie gada (xD), ale spokojnie, nie ma co się o mnie kłócić, a co dopiero o ortografie.
27-02-2015 02:56:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Vladimir Offline
И так мы умираем
*


Liczba postów: 694
Imię: Michał
Skąd: KNP
Pojazd: Inny
Post: #38
RE: Zastrzeżenia względem pracy moderatorów
Jak tu taka spina leci, to ciesz się że nie było Cię jak ja byłem modem best

27-02-2015 12:53:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Vladimir za ten post.
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
Dzisiaj 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:41:22
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 1416
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1437
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1645
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
Wczoraj 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 546
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
Wczoraj 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10683
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 624
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
Wczoraj 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 144
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16326
Naprawa przełącznika świa...
Ostatni post: Blusik
Wczoraj 00:01:46
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 149
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
23-04-2024 23:45:30
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 225
Hej Rometowcy, pozdrowien...
Ostatni post: wigryman
22-04-2024 20:50:51
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 234
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: joozek
22-04-2024 20:12:22
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
Części 50-T/TS-1: zbiorni...
Ostatni post: gladiator_86
21-04-2024 22:08:17
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1112

Reklama