Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policjanci :D
Autor Wiadomość
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #16
RE: Policjanci :D
(01-06-2014 22:22:19)Damian4570 napisał(a):  Podobnych tematów było kilkanaście już... Dla mnie sprawa jest jasna, nie masz karty motorowerowej/AM/A1 - nie jeździj - proste, skoro nie posiadasz żadnego z wymienionych wyżej dokumentów, w mojej ocenie - Twoja wiedza o przepisach jest zerowa, więc jak chcesz jeździć przepisowo? 0-0
Nie zgadzam się nie i nie!.

Co powiesz na sytuacje niedawno opisaną w mediach o kierowcy ciężarowego auta który prowadził Auto przez ponad 20 lat bez prawka?.

Oraz czy ty byłeś taki cfany, gdy tym bardziej kolega jeździ po polnych drogach?.

Publicznie mówię ja prowadzę swoją charcine po drogach publicznych, Kontroli nie miałem. Lecz miałem sytuacje że jechałem bez kasku, z drugą osobą (ona miała kask) Policjant uchylił szybę pośmialiśmy się i poprosił abym zgasił i popchał puki oni nie pojadą Smile.

To jest tak. Jeżeli trafisz na miłego gościa (Policjantów takich jest większości sporo)
Polecam: Jak Zachować się podczas kontroli


A pro po tego iż poruszam się chartem bez prawa jazdy, Sytuacja wyglądała tak że zdałem egzamin w szkole, a egzamin praktyczny odbywał się w ferie, gdzie szkoła miała nam podać termin telefonicznie, Ja i Kolega, I tak się składa że nie był to mój pierwszy motorower wtedy i test praktyczny zaliczył bym w 99,9%..

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
01-06-2014 23:40:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
wojtekr35 Offline
TeRrOrYsTa
*


Liczba postów: 939
Imię: Wojtek
Skąd: Nowa Ruda
Pojazd: Inny
Post: #17
RE: Policjanci :D

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Wszystko jest dla ludzi, wszystko też może Cię zabić"

http://www.facebook.com/pages/Supermoto-...2273483398
02-06-2014 00:10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo wojtekr35 za ten post.
Mysiu Offline
"Za mną tylko kurz.."
*


Liczba postów: 788
Imię: Kamil
Skąd: Mikołów, Katowice
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #18
RE: Policjanci :D
Było tak..
Dzień dobry panie kierowco (imię i nazwisko funkcjonariusza (zawsze się musi przedstawić !)), poproszę o dokumenciki teko wehikułu oraz twoje uprawnienia do kierowania pojazdem.
Dałem mu i tyle.
Raz jechałem bez niczego to pouczenie i odesłał do domu.
02-06-2014 01:09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #19
RE: Policjanci :D
(01-06-2014 23:40:34)kokosek napisał(a):  
(01-06-2014 22:22:19)Damian4570 napisał(a):  Podobnych tematów było kilkanaście już... Dla mnie sprawa jest jasna, nie masz karty motorowerowej/AM/A1 - nie jeździj - proste, skoro nie posiadasz żadnego z wymienionych wyżej dokumentów, w mojej ocenie - Twoja wiedza o przepisach jest zerowa, więc jak chcesz jeździć przepisowo? 0-0
Nie zgadzam się nie i nie!.

Co powiesz na sytuacje niedawno opisaną w mediach o kierowcy ciężarowego auta który prowadził Auto przez ponad 20 lat bez prawka?.

Oraz czy ty byłeś taki cfany, gdy tym bardziej kolega jeździ po polnych drogach?.

Publicznie mówię ja prowadzę swoją charcine po drogach publicznych, Kontroli nie miałem. Lecz miałem sytuacje że jechałem bez kasku, z drugą osobą (ona miała kask) Policjant uchylił szybę pośmialiśmy się i poprosił abym zgasił i popchał puki oni nie pojadą Smile.

To jest tak. Jeżeli trafisz na miłego gościa (Policjantów takich jest większości sporo)
Polecam: Jak Zachować się podczas kontroli


A pro po tego iż poruszam się chartem bez prawa jazdy, Sytuacja wyglądała tak że zdałem egzamin w szkole, a egzamin praktyczny odbywał się w ferie, gdzie szkoła miała nam podać termin telefonicznie, Ja i Kolega, I tak się składa że nie był to mój pierwszy motorower wtedy i test praktyczny zaliczył bym w 99,9%..

No to z takim podejściem do sprawy życzę powodzenia ok Dla mnie to jest chore i niezrozumiałe, ale ok - jeździjcie bez kasków i kart AM/A1 dalej, na pewno n i g d y nikogo nie stukniecie, pukniecie... (ironia)



02-06-2014 20:00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #20
RE: Policjanci :D
Ludziom jeżdżącym bez uprawnień życzę żeby kiedyś leczyli się u samozwańczego lekarza-amatora albo lotów samolotem z pilotem który ma święte przekonanie że się na tym zna, ale żadnym papierkiem poprzeć tego nie potrafią

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
02-06-2014 20:13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #21
RE: Policjanci :D
Ja papierkiem mogę poprzeć(zdana teoria) Praktykę mogę nawet u was zdać.., jeżeli Damian uważasz że można kogoś puknąć tak małym czymś.. to chyba trzeba być.. Fakt faktem zdarzają się przypadki tak jak ostanio gość w kosiarkę ogarem wjechał..
Jeżeli stwarzał bym zagrożenie to bym nie jeździł, bez kasku jechałem z powodu o którym nie będę wspominał tu.

nie_mientki- Powiedz mi w takim razie, dlaczego w szkołach już nie ma darmowej karty motorowerowej? wypadki? raz na ruski rok.. Jakość nauki? nie sądzę. Pieniądze? taaak..
Skoro już się uprali na nauczanie w szkołach jazdy dlaczego Unia/Państwo nie pokryję kosztów? chętnych by było tyle samo.

Prosta sprawa, jeżeli mam się przemęczyć 2 lata (np 18lat) do prawka i jechać na tym ryzyku co jeśli a zapłacić 600zł za prawo jazdy + opłaty (razem ok 700zł) to ja wole liczyć na przymknięcie oka policjanta.. Nikt na siłe ci nie będzie chciał w koło dupy zrobić.. chyba że się o to poprosisz.

W moim przypadku po czerwcu zaczynam prawo jazdy kateg. A1 także mnie to już dotyczyć nie będzie, ale to tak dla innych nie każdy ma pieniądze aby je rozdawać na lewo i prawo.

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
02-06-2014 20:52:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo kokosek za ten post.
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #22
RE: Policjanci :D
(02-06-2014 20:13:03)nie_mientki napisał(a):  Ludziom jeżdżącym bez uprawnień życzę żeby kiedyś leczyli się u samozwańczego lekarza-amatora albo lotów samolotem z pilotem który ma święte przekonanie że się na tym zna, ale żadnym papierkiem poprzeć tego nie potrafią

Nie mam zamiaru bronić, ale tak szczerze... Czego młody człowiek uczy się na kursie na prawo jazdy kategorii B? Kategorii dawnej A? No powiedz, czego się nauczyłeś?
02-06-2014 21:07:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Semmao Offline
Podszeptywacz
Moderatorzy


Liczba postów: 4,469
Imię: Tom
Skąd: Elbląg - Gorzów
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #23
RE: Policjanci :D
(02-06-2014 21:07:46)jurek_j napisał(a):  No powiedz, czego się nauczyłeś?

Dla mnie lekcja była taka, że w dzisiejszym świecie, w naszym pięknym kraju, trzeba płacić za rzeczy oczywiste, bo tak każą! Big Grin


Quake96 - 18-06-2013 22:49 -Cóż chciałeś Rometa to musisz się liczyć z wydatkami

kamil97 - 22-10-2014 10:02 -Ano ,,Chciales rysia, musisz się liczyć z wydatkami" Tongue

jurek_j - 25-04-2016 19:28 -chciałeś rometa, musisz się liczyć z problemami
02-06-2014 21:23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Semmao za ten post.
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Policjanci :D
Ja mam 17 lat i nie mam karty moto :F Jeżdżę wszędzie ;D .
Wszystko przez tego organizatora w gimnazjum najpierw gadał że bd zdawana karta, a później się wypiął i powiedział że mamy do Sieradza jechać.

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
02-06-2014 21:28:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #25
RE: Policjanci :D
(02-06-2014 21:07:46)jurek_j napisał(a):  Nie mam zamiaru bronić, ale tak szczerze... Czego młody człowiek uczy się na kursie na prawo jazdy kategorii B? Kategorii dawnej A? No powiedz, czego się nauczyłeś?

Nauczyłem się jeździć po publicznych drogach, bo wierz lub nie ale przed kursem nie wsiadałem za fajerę i nie śmigałem po mieście.

Kategorii A nie posiadam, dlatego śmigam T1 a nie Hayabusą.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
02-06-2014 21:29:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #26
RE: Policjanci :D
Nie-mientki czytamy że zrozumieniem... "Czego młody człowiek uczy się na kursie na prawo jazdy kategorii B? Kategorii dawnej A?"

Kiedyś A było B..

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
02-06-2014 21:31:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #27
RE: Policjanci :D
(02-06-2014 21:29:08)nie_mientki napisał(a):  Nauczyłem się jeździć po publicznych drogach, bo wierz lub nie ale przed kursem nie wsiadałem za fajerę i nie śmigałem po mieście.

Kategorii A nie posiadam, dlatego śmigam T1 a nie Hayabusą.

No to gratuluję i zazdroszczę. Ja niestety nie miałem tak silnej woli. Jedynie upalanie po publicznych drogach generalnie nie wchodziło w grę.

A poza tym Semmao przekazał to, co chciałem niestety powiedzieć. No i jeszcze to, że nauczyli mnie zdać egzaminy.

Cały sęk w tym, żeby mieć poukładane w głowie jako tako, bo jak się nie ma, to nie pomoże czy ma się prawo, czy nie, wjeżdżając w grupę ludzi stojących na przystanku autobusowym, bądź też jeździ 80km/h koło szkoły podstawowej?

Kokosek, jeśli miałbym na myśli to co Ty napisałeś, zamiast znaku pytającego po B, postawiłbym przecinek. Kiedyś było A1 i A, teraz podobnież nie, dlatego użyłem takiego skrótu myślowego.
02-06-2014 21:38:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo jurek_j za ten post.
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #28
RE: Policjanci :D
A ja tłumaczę jak krowom na miedzy że do jazdy w ruchu publicznym dorosnąć trzeba, bez różnicy czy ciężarówką czy motorowerem.

Zwróć kiedyś uwagę na rowerzystów jeżdżących w miastach. Ja z kilometra widzę który prawka(jakiegokolwiek) w portfelu nie nosi. Od prawej krawędzi skręcają w lewo bez żadnej sygnalizacji, na skrzyżowaniach przecinają trzy pasy żeby wjechać na chodnik, przejechać po pasach i jechać dalej. Tragedia.

Nikt mnie nie przekona że miejsce dzieci twierdzących że wiedzą jak jeździć jest na publicznych drogach. Będzie i bezpieczniej i najzwyczajniej w świecie uczciwie w stosunku do ludzi poświęcających swój czas i pieniądze na zdobywanie uprawnień.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
02-06-2014 21:41:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #29
RE: Policjanci :D
Rowerzyści to rowerzyści, tutaj to też nei jest określone zbytnio, Bo rowerzysta robi co chce tak naprawdę gdy mu pasuje to po ulicy a gdy coś nie tak to nagle na chodnik.. ale nie o tym tu mowa, Sory Jurek.
skojarzyłem że kiedyś też to i tak było po zamieniane jakoś

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
02-06-2014 21:47:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 838
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #30
RE: Policjanci :D
Rowerzyści to w ogóle jest kosmos. Sam jeżdżę raczej jak mi się podoba, a nie jak miłośnie panujący urzędnicy wymyślili, ale z główną zasadą - nikomu nie szkodzę.

Do szewskiej pasji doprowadzają mnie pederaści ujeżdżający rowerki na asfalcie, kiedy to obok szosy jest piękna ścieżka rowerowa, pusta, nie zawsze idealna, ale bezpieczniejsza. Dla niego i dla pojazdów mechanicznych.

Pewnie trochę masz rację, że młokosów nie można mocno bronić, podobnież współczesna młodzież troszkę inna jest niż dawniejsza, nie wiem ile w tym prawdy, a ile jest wyjątków...
02-06-2014 21:50:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 262
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 18:10:58
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 296
universal z 1989 ?
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 18:08:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1478
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 66
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1468
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1664
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 553
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10796
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 668
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 161
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 195
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16418
Naprawa przełącznika świa...
Ostatni post: Blusik
24-04-2024 00:01:46
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 169

Reklama