Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Autor Wiadomość
szalik Offline
Nowy
*


Liczba postów: 107
Imię: Mateusz
Skąd: Tomaszów lubelski
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #31
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
kup od sasiada na raty powiedz że dasz mu połowe a reszte w ratach 50 miesięcznie jakoś ci wpadnie od babci na urodziny czy kkasa za uzbierany złon, puszki, ja pierwszą motorynke kupiłem za aluminiowe puszki które zbierałem po wsi i wyszło
13-02-2014 23:34:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
komarek2 Offline
Ten MOTÓR mnie wykończy
*


Liczba postów: 176
Imię: M
Skąd: Okolice Żuromnina
Pojazd: Romet 50-T-3
Post: #32
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
pomagaj starszym i złom sprzedawaj

,,Ja mu w gaz, a on mi zgasł''
,,Pcham go, ale mam go''

W garażu
1x Romet Ogar 205 '86
1x Wsk 125 w częściach kompletna '80
1x Wsk 175 KOBUZ od wujka za 3 msc mój 'xx



Zbieranie pieniędzy na ogarka 10zł/150zł
14-02-2014 18:53:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #33
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Na zebranie szybkiej gotówki jest kilka sposobów.
Pierwszy - Pożycz kasę od babki, siostry, ciotki, wujka, sąsiada, księdza, nauczycielki czy kogo tam se masz...
Druga - Zbierasz puszki, sprzedajesz złom, makulaturę, płyty główne PC (2 płyty PC stare, spalone, złamane... To już 10zł), 1kg proceosorów to 100zł (ok. 30 procków to 100g), dyski twarde rozbierasz (nic trudnego) a obudowa z nich jest Ameliniowa. Karty graf, dźw itd. 4zł/1kg.
Trzeci sposób - Sprzedajesz na tablicy po bardzo okazyjnej cenie to co masz w domu i jest twoje. Czyli Tablety, Telefony, PS2/3, PSP itd. To są rzeczy które kiedyś możesz kupić sobie lepsze, a na szybko z nich gotówkę uzyskasz, bo to chodliwy towar... Smile

A dodam jeszcze Czwarty sposób w jaki możesz szybciej kupić. Czyli próbować wynegocjować jak najniższą kwotę. Lub dogadać się ze sprzedawcą (jak ja kiedyś z pewnym facetem) że po prostu nie mając od razu całej gotówki, co miesiąc przywoziłem mu 50zł. I również dzięki temu kupiłem 200-tkę. ^^



A o co chodzi z tymi BitCoins?? Bo jak czytałem, to jest to nie mal nic nie warta waluta... Tongue I druga sprawa, na co wam kompy z Nasa do handlowania walutą?! Big Grin I czy faktycznie da się na tym coś zarobić w postaci złotówek?? Bo ja szukam jakiś dobry dochód przed PC. Bo klikanie reklam po 1gr to znikomy dorobek 5zł/miesiąc. I szukam czegoś gdzie zarobię do 100zł/miesiąc... Wink

China is POWER!!!
15-02-2014 13:24:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Dolan Offline
Nowy
*


Liczba postów: 67
Imię: Artur
Skąd: Ciechanów
Pojazd: Romet Pony
Post: #34
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
http://zarabiam.com/ Masz tam w ch** sposobów na zarobek, wystarczy poczytać i spiąć dupe Smile
15-02-2014 13:35:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #35
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
BitCoiny są warte, po warunkiem, że masz ich sporo i gdzieś "przeleżały" jakiś tam czas. Ostatnio było dość głośno o jakimś gościu z Kanady, który w roku 200x (już nie pamiętam, którym, ale na Onecie jest dalej pewnie ten artykuł), że posiadał ileś tam tysięcy BitCoinów, potem ożenił, zapomniał o nich, komp poszedł do kąta, a tu nagle rok temu przypomniało mu się o BitCoinach... Chyba musiało być tego sporo, bo facet z żoną za te BitCoiny dostali (rzekomo) 10.000.000 $ - Sam nie znam się na wirtualnych walutach, ale Boszu - tyle kasy chyba by Ci wystarczyło Wink



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 13:39:48 przez Damian4570.)
15-02-2014 13:38:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #36
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Boszu, w bitcoiny w tej chwili trzeba zainwestować duże pieniądze żeby mieć zysk, potrzebne są specjalne koparki, komputery już do tego się nie nadają.
Ale inne kryptowaluty można kopać tylko kartami graficznymi np Litecoin i to już jest zarobek.
100 zł na miesiąc? Spokojnie jeśli kupisz to co trzeba, mam znajomego co się tym zajmuje jako dodatkowe źródło dochodu, kupił najpierw jedną grafikę za 1000zł potem drugą za taką samą i do dzisiaj zwróciły się już one z wielokrotnością. Wiadomo, są też koszta czyli prąd.

Ja niestety mam słabiutką kartę która kopie około 1/5 tego co taka karta za 1000zł
I kopie tylko dogecoina, jak dla mnie najciekawszą walutę w którą naprawdę opłaca się inwestować.
15-02-2014 17:52:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
serzie-ogar205 Offline
technik transportu kolejowego
*


Liczba postów: 553
Imię: serek
Skąd: KRE
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #37
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
(15-02-2014 13:24:28)Boszu napisał(a):  Na zebranie szybkiej gotówki jest kilka sposobów.
Pierwszy - Pożycz kasę od babki, siostry, ciotki, wujka, sąsiada, księdza, nauczycielki czy kogo tam se masz...
Druga - Zbierasz puszki, sprzedajesz złom, makulaturę, płyty główne PC (2 płyty PC stare, spalone, złamane... To już 10zł), 1kg proceosorów to 100zł (ok. 30 procków to 100g), dyski twarde rozbierasz (nic trudnego) a obudowa z nich jest Ameliniowa. Karty graf, dźw itd. 4zł/1kg.
Trzeci sposób - Sprzedajesz na tablicy po bardzo okazyjnej cenie to co masz w domu i jest twoje. Czyli Tablety, Telefony, PS2/3, PSP itd. To są rzeczy które kiedyś możesz kupić sobie lepsze, a na szybko z nich gotówkę uzyskasz, bo to chodliwy towar... Smile



A dodam jeszcze Czwarty sposób w jaki możesz szybciej kupić. Czyli próbować wynegocjować jak najniższą kwotę. Lub dogadać się ze sprzedawcą (jak ja kiedyś z pewnym facetem) że po prostu nie mając od razu całej gotówki, co miesiąc przywoziłem mu 50zł. I również dzięki temu kupiłem 200-tkę. ^^



A o co chodzi z tymi BitCoins?? Bo jak czytałem, to jest to nie mal nic nie warta waluta... Tongue I druga sprawa, na co wam kompy z Nasa do handlowania walutą?! Big Grin I czy faktycznie da się na tym coś zarobić w postaci złotówek?? Bo ja szukam jakiś dobry dochód przed PC. Bo klikanie reklam po 1gr to znikomy dorobek 5zł/miesiąc. I szukam czegoś gdzie zarobię do 100zł/miesiąc... Wink
Pozytywniej Sprostuje Bosza, Za Flaki Z Komputera Masz ok. 14zł Za Kg, A Za Kilo Procków Masz Ok, 200zł (wg Obecnych Wachajàcych Się Kursów) Smile

Możesz Też Opalać kable Miedziane z Izolacji.
Żeby Nie Było, Ja Tak Nie Robię rzecz Jasna Bo To Nie Legalne... Wink

MOJE MASZYNY

(gaźnikowce)
-Stella
-komar
-WSK kobuz
-Romet ogar 205 '89
-Romet ogar 205 '90
(pedałowce)
-Romet Samanta
-Romet Mustang
-Romet flaming
-Romet Bratek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2014 18:27:31 przez serzie-ogar205.)
15-02-2014 18:24:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #38
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Boszu - TU masz coś, co może Cie zainteresować i wyjaśnić co to jest BitCoin:

http://www.chytrasztuczka.pl/bitcoin-po-...produkcja/

Miłej lektury Wink



16-02-2014 00:56:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
(12-02-2014 21:38:38)kanilox napisał(a):  Pozytywniej Sprostuje Bosza, Za Flaki Z Komputera Masz ok. 14zł Za Kg, A Za Kilo Procków Masz Ok, 200zł (wg Obecnych Wachajàcych Się Kursów) Smile

Możesz Też Opalać kable Miedziane z Izolacji.
Żeby Nie Było, Ja Tak Nie Robię rzecz Jasna Bo To Nie Legalne... Wink

To widzę procki poszły nieźle w górę! Big Grin Pewnie złoto nabiera wartości. Wink Co prawda, ja niedawno (z pół roku temu) sprzedałem procesor z 2 procesorowej płyty, który taktowanie jeden miał 400mhz. Pierwsze sprzedawałem za 10zł. Po dniu od wystawienia było z 15 kupców którzy od reki chcieli wpłacać kasę. Tak więc poczytałem o tym procku, i dowiedziałem się że w nim jest 1g złota (a myślałem że cenią wartość zabytku). Pierwsza myśl, to że z kumpla ojcem pogadam i zrobimy kwas królewski. Ale później stwierdziłem że za dużo z tym zabawy, i zamiast kombinować to sprzedałem go za 60zł (również prawie od ręki).
I mówisz że płyty główne teraz po 14zł/kilo?? Chyba zacznę po szrotach kupować. Bo można po 5zł kupić nie kiedy. Wink Albo i za darmo po promocji znikająco plecakowej dostać. Big Grin

A tak w skrócie, na czym polega to "Kopanie" kartą graficzną?? Big Grin Bo jakoś nie mogę tego zrozumieć. Czytając, jedynie rozumiem to tak, że moja karta graficzna zostanie podczas uruchomienia programu obciążona i będzie coś sobie tam obliczać, a mi będą lecieć hajsy?!

A i ten testowy co jest na tej stronie nie działa... :/

China is POWER!!!
16-02-2014 17:42:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #40
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
(16-02-2014 17:42:23)Boszu napisał(a):  A tak w skrócie, na czym polega to "Kopanie" kartą graficzną?? Big Grin Bo jakoś nie mogę tego zrozumieć. Czytając, jedynie rozumiem to tak, że moja karta graficzna zostanie podczas uruchomienia programu obciążona i będzie coś sobie tam obliczać, a mi będą lecieć hajsy?!

A i ten testowy co jest na tej stronie nie działa... :/
Dobrze przeczytałeś bo tak to w uproszczeniu działa.
Informacje zawarte na tej stronie są już dawno nie aktualne.
16-02-2014 17:50:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #41
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Dobra, to jak w takim razie teraz zarabiać na tych np. Dogcoin?? Co mam wgl. zrobić potem z takimi Dogcoin? I jak na tym wgl. zarobić?? W sensie, co z nimi potem zrobić jeżeli ich sobie na "kopię"...

Dodam że ten program już mam, i jak i gdzie teraz się rejestrować? Bo na tych stronach jest tylko pobranie tych programów. I jakoś nie mogę znaleźć poradnika itd.

China is POWER!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 18:23:55 przez Boszu.)
16-02-2014 18:22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #42
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Sprzedajesz tak jak np tutaj http://allegro.pl/dogecoin-10-000-szybka...06035.html tylko musisz dać niższą cenę. Ja przy obecnym kursie dał 55 zł za 10k.

Programy jakie potrzebujesz to dogecoin-qt i guiminer. Konto musisz zrobić na jakieś kopalni, jest ich pełno, ja obecnie korzystam z tej https://doge.hashfaster.com/
Guminera konfigurujesz tak jak na moim screenie http://scr.hu/4y/p1i5g
Tylko dajesz swój nick, kropkę i nazwę górnika. A w GPU defualts wybierasz swoją kartę graficzną.
Jeśli czegoś nie umiał byś zrobić to pisz.
16-02-2014 18:32:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #43
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
kanilox, podaj GG czy FB na PW. Bo ja już świra z tym dostaje. Tongue
I albo mam innego tego Guiminer'a, albo trzeba coś najpierw wybrać tam z listy... A kompletnie nie wiem co...

Coś takiego mam...


I to jest pod Radeona czy pod GF?? Bo ja posiadam GF...
Bo ty jak widzę posiadasz Radeona... ^^

China is POWER!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 19:02:57 przez Boszu.)
16-02-2014 18:48:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #44
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
Wracając do "kopania" - To nie jest takie proste. W skrócie - karty graficzne "kopią" BitCoiny, działa to na zasadzie skomplikowanych obliczeń, dlatego właśnie wykorzystuje się karty a nie procesory do takich "kopań". Samo "kopanie" wygląda mniej więcej tak: włączasz kompa, zakładamy, że chodzi całą dobę przez cały tydzień pobierając przy tym cały czas 500 W... Do tworzenia BitCoinów jest potrzebny dobry sprzęt, żeby to było opłacalne, załóżmy, że masz kartę graficzną, która za młoda już nie jest i pobiera 80W, a przy tym "wydobywa" mało BitCoinów, a prąd leci... Jeśli nie masz dobrej karty może to być po prostu nie opłacalne... A na wypłacenie 30 zł możesz czekać rok, no chyba, że masz 2 sztuki w kompie tego:
http://allegro.pl/nvidia-geforce-gtx570-...77596.html - wtedy opłacalność "kopania" wzrasta

Chociaż z tego co się dowiedziałem poleca się raczej AMD Radeon HD do tworzenia BitCoinów:

http://allegro.pl/sapphire-amd-radeon-hd...10088.html

Sam dopiero się dowiaduje jak to ogarnąć - więc można mnie poprawić, jakbym się pomylił Tongue - ale mój komp raczej nadawałby się do tworzenia BitCoinów, chociaż tu jest jak w każdym interesie: nie zainwestujesz - nie zarobisz, proste!

PS Boszu - kilogram złota jest wart... ponad 100 tys. zł (dokładnie, koło 105 tys. PLN)...
Nie mogę edytować, a więc piszę małe sprostowanie.
W kilogramie jest 35,274 uncji. Uncja złota kosztuje według ostatnich notowań: 1318.50 zł
Zatem kilo złota byłby wart: 46.130 zł - chyba, że coś przeoczyłem Wink



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2014 20:44:27 przez Damian4570.)
16-02-2014 20:25:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #45
RE: Macie jakieś pomysły jak szybko zdobyć kasę?
(16-02-2014 20:25:16)Damian4570 napisał(a):  Wracając do "kopania" - To nie jest takie proste. W skrócie - karty graficzne "kopią" BitCoiny, działa to na zasadzie skomplikowanych obliczeń, dlatego właśnie wykorzystuje się karty a nie procesory do takich "kopań". Samo "kopanie" wygląda mniej więcej tak: włączasz kompa, zakładamy, że chodzi całą dobę przez cały tydzień pobierając przy tym cały czas 500 W... Do tworzenia BitCoinów jest potrzebny dobry sprzęt, żeby to było opłacalne, załóżmy, że masz kartę graficzną, która za młoda już nie jest i pobiera 80W, a przy tym "wydobywa" mało BitCoinów, a prąd leci... Jeśli nie masz dobrej karty może to być po prostu nie opłacalne... A na wypłacenie 30 zł możesz czekać rok, no chyba, że masz 2 sztuki w kompie tego:
http://allegro.pl/nvidia-geforce-gtx570-...77596.html - wtedy opłacalność "kopania" wzrasta

Chociaż z tego co się dowiedziałem poleca się raczej AMD Radeon HD do tworzenia BitCoinów:

http://allegro.pl/sapphire-amd-radeon-hd...10088.html

Sam dopiero się dowiaduje jak to ogarnąć - więc można mnie poprawić, jakbym się pomylił Tongue - ale mój komp raczej nadawałby się do tworzenia BitCoinów, chociaż tu jest jak w każdym interesie: nie zainwestujesz - nie zarobisz, proste!

PS Boszu - kilogram złota jest wart... ponad 100 tys. zł (dokładnie, koło 105 tys. PLN)...
Nie mogę edytować, a więc piszę małe sprostowanie.
W kilogramie jest 35,274 uncji. Uncja złota kosztuje według ostatnich notowań: 1318.50 zł
Zatem kilo złota byłby wart: 46.130 zł - chyba, że coś przeoczyłem Wink

Tylko AMD, nvidie też się nadają ale jeśli kupować kartę do kopania to AMD.
Nie używaj nazwy bitcoin bo bitcoina nie kopie się już komputerami PC tylko specjalnymi "Koparkami" np taka http://allegro.pl/koparka-asicminer-erup...11737.html
Na komputerach kopie się walutę typu skrypt, znaczy to że używają one pamięci podręcznej kart graficznych przez co prędkość kopania jest 10 razy mniejsza ale potrafią to robić tylko karty graficzne.

Ale opłacalność też zależy od czegoś innego, bo np u mnie i tak komputer jest cały czas włączony i to czy się kopie czy nie to dla mnie mała różnica.

Boszu, przepraszam za podanie złego linka, tu jest dobry
http://mc2.xwebnetwork.com/storage/guimi..._v0.04.zip
16-02-2014 21:10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 09:25:19
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1532
Motorynka M3 by Decuu
Ostatni post: Deecuu
Wczoraj 23:12:38
» Odpowiedzi: 69
» Wyświetleń: 16364
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: elmer
Wczoraj 21:00:59
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 1323
Witam
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 15:13:50
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 50
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Dawdzio
Wczoraj 14:29:45
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 305
Remont Silnika
Ostatni post: wojakrob
Wczoraj 12:54:49
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 108
Romet Komar 2350 Dawid22
Ostatni post: Dawid22
Wczoraj 01:37:32
» Odpowiedzi: 44
» Wyświetleń: 5712
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 13:49:48
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 10126
Ogar 200 Romka '84
Ostatni post: Spaceman164
18-04-2024 08:24:48
» Odpowiedzi: 117
» Wyświetleń: 13070
Problemy z komarkiem
Ostatni post: Dawdzio
17-04-2024 21:06:07
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 296
Szum sprzegła
Ostatni post: elmer
17-04-2024 15:08:37
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 2405
jaki to model roweru zzr?
Ostatni post: beta1989
16-04-2024 22:56:39
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 207
Nowe życie Ogara po 38 la...
Ostatni post: Bob_Harley
16-04-2024 22:44:05
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 338
Remont silnika 019
Ostatni post: michanio91
16-04-2024 19:39:41
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 1163
FSM Polski Fiat 126p FL p...
Ostatni post: miszel
15-04-2024 19:24:48
» Odpowiedzi: 40
» Wyświetleń: 5840

Reklama