Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
Autor Wiadomość
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 827
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #16
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
Po prostu wchodzisz w tryb awaryjny, powinien ci wyskoczyć profil z hasłem i profil administratora, który jest bez hasła. Wchodzisz na tryb administratora, konta użytkowników i usuwasz hasło Wink
Nie wiem czy dobrze mówie, bo dawno nie siedziałem na win xp a mam win 7 Smile, ale myślę, że tak powinno ominąć Tongue

100 post- 14.12.2012 godz 21:55:17
500 post- 3.08.2013 godz 16:23:39
09-01-2014 16:22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
charper Offline
detyfusan
*


Liczba postów: 2,027
Imię: Wojtek
Skąd: ze wsi
Pojazd: Romet Chart
Post: #17
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
Sprawa powinna być prosta jak drut: wyłączasz ten program z autostartu (jak nie umiesz się dostać do menu konfiguracji systemu to program CCleaner zawiera tą funkcję. Jeśli to nie pomoże to musisz pogrzebać w usługach, tylko rozważnie. Usługi systemowe możesz z góry uznać za "zaufane" (nie szukasz wśród usług, których autorem jest Microsoft Corporation) tylko w pozostałych. Tutaj trzeba się wykazać wiedzą, która usługa odpowiada za który program. Jak coś umiesz to sobie poradzisz.
PS: dziwię się, że ludzie potrafią programować a nie potrafią zarządzać autostartem i usługami.
09-01-2014 17:06:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rpd Offline
Audiofil/Informatyk/Elektronik
*


Liczba postów: 570
Imię: Robert
Skąd: Bielsko-Biała
Pojazd: Romet Komar
Post: #18
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
(09-01-2014 17:06:00)charper napisał(a):  Sprawa powinna być prosta jak drut: wyłączasz ten program z autostartu (jak nie umiesz się dostać do menu konfiguracji systemu to program CCleaner zawiera tą funkcję. Jeśli to nie pomoże to musisz pogrzebać w usługach, tylko rozważnie. Usługi systemowe możesz z góry uznać za "zaufane" (nie szukasz wśród usług, których autorem jest Microsoft Corporation) tylko w pozostałych. Tutaj trzeba się wykazać wiedzą, która usługa odpowiada za który program. Jak coś umiesz to sobie poradzisz.
PS: dziwię się, że ludzie potrafią programować a nie potrafią zarządzać autostartem i usługami.

Nie wziąłeś pod uwagę tego, że autor nie ma dostępu do konta Administratora. Najprawdopodobniej bez uprawnień admina nic w autostarcie nie zrobi jeżel program uruchamia się z takimi uprawnieniami.

https://www.facebook.com/Rysiubyrpd/ -Rieju MRX 70ccm
09-01-2014 17:46:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo rpd za ten post.
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #19
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
Wszystko jest już po załatwilem.. Wystarczyło tryb awaryjny w XP i zmienić hasło admina. A program usunąłem z konta admina. Od teraz prawny administrator nie ma już dostępu a ma osoba która miała najbardziej przekichane.
Dziękuję wszystkim. Lecz jak widzicie po co płyty, dyskietki jak można to prosto obejść
(09-01-2014 17:06:00)charper napisał(a):  Sprawa powinna być prosta jak drut: wyłączasz ten program z autostartu (jak nie umiesz się dostać do menu konfiguracji systemu to program CCleaner zawiera tą funkcję. Jeśli to nie pomoże to musisz pogrzebać w usługach, tylko rozważnie. Usługi systemowe możesz z góry uznać za "zaufane" (nie szukasz wśród usług, których autorem jest Microsoft Corporation) tylko w pozostałych. Tutaj trzeba się wykazać wiedzą, która usługa odpowiada za który program. Jak coś umiesz to sobie poradzisz.
PS: dziwię się, że ludzie potrafią programować a nie potrafią zarządzać autostartem i usługami.
Wyjaśnienie dal ci rdp (jeśli się pomyliłem sory) tak więc sprawdź co robisz

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 18:38:08 przez kokosek.)
09-01-2014 18:35:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #20
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
Jakby to był Windows 8 - to ściągasz DLL-Fixer i automatycznie skanuje i naprawia wszystkiego rodzaju pliki (tego programu pewnie by się pozbył). Na XP'ku nie siedziałem oooooo trochę czasu (jedynie jeszcze w szkole na nim pracujemy). Tak jak mówią koledzy, pokombinuj z configiem. Ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w takie bzdety i po prostu postawił system na nowo (poza tym polecam Eset NODE 32 - skuteczny i najlepszy antywirus, z jakim miałem do czynienia, przeskanuje Ci system i też zobaczy pewnie jako wirusa - i go usunie).

Zresztą kto teraz ma XP......



09-01-2014 18:41:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #21
RE: Czy wie ktoś coś na temat tego Programu
"Jakby to był Windows 8" Ale to nie jest......

z Configiem nie ma co już kombinować choć komenda bardzo przydatna (poraz kolejny dziękuję za nią Smile )

"Zresztą kto teraz ma XP......" XP do tej pory jest najczęściej używanym systemem w polsce. Dopiero odkąd zapowiedzieli konieć uploadów ludzie zaczeli się obawiać w tym i ja.

Kolejna sprawa: Ludzie!! nie piszta mi żebym bawił się w cd/dyskietki/reinstalki systemu/formaty inne cuda?
Pytam się po co? wchodzisz w tryb awaryjny i zmieniasz hasło do userów i jest po problemie, a gdy zmienisz hasło wbijasz na konto główne i usuwasz zbędny program.. (do tej pory nie wiem jak się nazywa).

W każdym razie, Kogoś czeka szok jak to zobaczy Tongue A ja jestem zadowolony bo jest godz 22. i normalnie siedzie i piszę na FB z osobą którą chce.

Jeszcze na jedną rzecz chciałbym zwrócić uwagę a raczej o tą wypowiedz:
(Dzisiaj 15:06:00)charper napisał(a):
Sprawa powinna być prosta jak drut: wyłączasz ten program z autostartu (jak nie umiesz się dostać do menu konfiguracji systemu to program CCleaner zawiera tą funkcję. Jeśli to nie pomoże to musisz pogrzebać w usługach, tylko rozważnie. Usługi systemowe możesz z góry uznać za "zaufane" (nie szukasz wśród usług, których autorem jest Microsoft Corporation) tylko w pozostałych. Tutaj trzeba się wykazać wiedzą, która usługa odpowiada za który program. Jak coś umiesz to sobie poradzisz.
PS: dziwię się, że ludzie potrafią programować a nie potrafią zarządzać autostartem i usługami.

"Nie wziąłeś pod uwagę tego, że autor nie ma dostępu do konta Administratora. Najprawdopodobniej bez uprawnień admina nic w autostarcie nie zrobi jeżel program uruchamia się z takimi uprawnieniami."

Nie wiedziałem czy się dostanę na konto Administratora choć się udało, ale słuszny fakt!

Temat do zamknięcia. Wszystkim szczerzę dziękuje za zainteresowanie się tematem, nawet tym którzy nie zbyt coś wnieśli (pierwszy post..(oczywiście nie mój)). Nie_mientki rób swoję Smile


Najlepszy tekst "PS: dziwię się, że ludzie potrafią programować a nie potrafią zarządzać autostartem i usługami."

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2014 00:18:40 przez kokosek.)
10-01-2014 00:17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
jawa mustang - problem z ...
Ostatni post: wojtek159951
Dzisiaj 18:32:50
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 28
Romet Kadet vs Romet Pega...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:06:17
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 161
Proszę o pomoc w nazwie e...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 22:09:40
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 562
Części
Ostatni post: komarek54
Wczoraj 22:06:36
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 452
Moc silnika 023
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:13:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 251
Rocznik Robaka
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:38:13
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 7480
Powitać
Ostatni post: szyja35
Wczoraj 17:23:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 83
Romet retro problem z prz...
Ostatni post: romek
Wczoraj 00:37:48
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 245
Gdzie kupić nowe koło do ...
Ostatni post: tramwajarz
07-05-2024 21:45:52
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 213
kolejne problemy z komare...
Ostatni post: bartwilku
07-05-2024 14:27:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 333
Kupię Kupię ramę z dokume...
Ostatni post: krzysiekli1989
05-05-2024 11:11:29
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Uszczelki silnika
Ostatni post: romek
04-05-2024 18:54:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 296
Remont Silnika
Ostatni post: marcin1479
03-05-2024 21:26:36
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 455
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
03-05-2024 21:22:34
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 947
Czy były 2 rodzaje karter...
Ostatni post: Keizo
02-05-2024 21:24:07
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 301

Reklama