Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Doradzenie w wyborze motoroweru
Autor Wiadomość
bartoszek5k Offline
MacGyver
*


Liczba postów: 2,358
Imię: Bartosz
Skąd: Drobnice k.Wielunia
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #121
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Jest napisane przy profilu ''Zabrze"

ROMET OGAR 205- remont ukończony

ROMET OGAR 200- w uzdatnianiu do użytkowania

ROMET DELTA CTB - dupowóz
07-01-2014 00:43:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #122
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(06-01-2014 23:39:22)MrF4k napisał(a):  za 1100 idealnego nie kupisz zapomnij , a za 600 zł ktos ci nie sprzeda czegoś w miare dobrego. Niby po czym poznałeś ze łożyska mają luz ? po tym ze silnik głośno chodzi ?? to mogła być wina tego ze nie miał gum wyciszających, moze miał popękane. Chcesz mieć ideała to do tych 1100 dołóż pare stówek lub kup kapcia za 300-400 zł z papierami i rób od nowa.
Ja kupiłem padło i niestety sam wiesz , wkład finansowy przekroczył już 3500...
Idealny nie musi być, ale musi być w rozsądnej cenie. Ten po którego jechałem też nie musiał być idealny, kupił bym go gdyby właściciel wiedział ile jest warte to co sprzedaje.

Poznałem że łożyska mają luz bo strasznie szumiał, nie tak jak ten drugi ale szumiał znacząco.

Stella też nie ma gum wyciszających i nie szumi w ogóle.

A mogę dać parę stówek więcej, jeśli w zamian dostane charta wartego tej ceny.

Dlatego szukam takich już ładniejszych.
07-01-2014 01:40:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skalpel155 Offline
SzpachelMen
*


Liczba postów: 300
Imię: Mateusz
Skąd: Gołdap
Pojazd: Inny
Post: #123
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(06-01-2014 23:49:23)mikolaj.lukasik napisał(a):  jak jesteś lubeslkiego to tego charta sie opłaca http://tablica.pl/oferta/romet-chart-szy...b59b2c5941

TEGO bym raczej nie brał, Na logike, gdyby był urwany kabelek od modułu to jest to chwila roboty dosłownie, było juz to ogłoszenie poruszane i co do tego to moje zdanie jest negatywne, zdaje się wręcz że to tylko przykrywka przed czymś konkretnym.

Co do opowieści, urzekła mnie Smile w celu znalezienia moto przejechać 150km, pełen szacun Smile
Jak chcecie "tourne" zrobić (650km w jedna strone) to wpadaj po mojego Big Grin jego przygody opisane na forum itd http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...3NayL.html

A tak z realistycznych spraw, przejrzałem ogłoszenia w Twojej "okolicy", w województwie sąsiednim, 100KM od Ciebie, wydaje się być w porządku, cena niczego sobie, Prawdziwe części (silnik, gazior) a nie jakieś urywki, tylko ciekawo jak w realu się prezentuje Smile A gumy tylnich podnóżków i np: Fotel to pikuś i groszowe sprawy wdlg mnie Smile
Ogłoszenie:
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...05fd64b230

Jak przeczytałeś całość, to podziwiam że się chciało Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 15:40:02 przez skalpel155.)
07-01-2014 15:35:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #124
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(07-01-2014 15:35:54)skalpel155 napisał(a):  
(06-01-2014 23:49:23)mikolaj.lukasik napisał(a):  jak jesteś lubeslkiego to tego charta sie opłaca http://tablica.pl/oferta/romet-chart-szy...b59b2c5941

TEGO bym raczej nie brał, Na logike, gdyby był urwany kabelek od modułu to jest to chwila roboty dosłownie, było juz to ogłoszenie poruszane i co do tego to moje zdanie jest negatywne, zdaje się wręcz że to tylko przykrywka przed czymś konkretnym.
Napisałem mu że jeśli przylutuje ten kabel to przyjadę z Zabrza, i jestem wstanie zaplacic wiecej.

Cytat:Co do opowieści, urzekła mnie Smile w celu znalezienia moto przejechać 150km, pełen szacun Smile
150 km to jest mało, byłbym w stanie zrobić nawet 150km w jedną jeśli miało by być pewne.
Cytat:Jak chcecie "tourne" zrobić (650km w jedna strone) to wpadaj po mojego Big Grin jego przygody opisane na forum itd http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...3NayL.html
Nigdy bym takiego nie kupił, widać że jakiś narwany młodzik nim jeżdził. Sticker bomb, pseudo sport, cyl 60ccm to są typowe objawy WT.

Cytat:A tak z realistycznych spraw, przejrzałem ogłoszenia w Twojej "okolicy", w województwie sąsiednim, 100KM od Ciebie, wydaje się być w porządku, cena niczego sobie, Prawdziwe części (silnik, gazior) a nie jakieś urywki, tylko ciekawo jak w realu się prezentuje Smile A gumy tylnich podnóżków i np: Fotel to pikuś i groszowe sprawy wdlg mnie Smile
Ogłoszenie:
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...05fd64b230
Za dużo ma simsona, nawet koła są simsona, a ja chciałbym mieć jak najwięcej oryginału lub starać się go do niego powrócić, tutaj niestety jest za dużo do zrobienia.
Cytat:Jak przeczytałeś całość, to podziwiam że się chciało Tongue
Ja zawsze czytam wszystkie odpowiedzi w moich tematach i staram się odpowiadać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 18:05:49 przez Kanilox.)
07-01-2014 17:32:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skalpel155 Offline
SzpachelMen
*


Liczba postów: 300
Imię: Mateusz
Skąd: Gołdap
Pojazd: Inny
Post: #125
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Cytat:Nigdy bym takiego nie kupił, widać że jakiś narwany młodzik nim jeżdził. Sticker bomb, pseudo sport, cyl 60ccm to są typowe objawy WT.
Młodzik? Ledwie 2 lata młodszy od Ciebie. Do wsi to mu daleko, ze "spawakiem" i 60 go juz kupilem, skoro dziala to po co mam zmieniac? Stickerbomb to jest moje widzimisie i mój gust np, tak jak to że Ty szukasz oryginału Smile Jeden chce oryginał, drugi poprawia serie wedle siebie.

Cytat:Ogłoszenie:
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...05fd64b230
[quote]
Za dużo ma simsona, nawet koła są simsona, a ja chciałbym mieć jak najwięcej oryginału lub starać się go do niego powrócić, tutaj niestety jest za dużo do zrobienia.

I co Ci da to że oryginał? jak chcesz "oryginał" to wybul te 2-2.5k z opisem i wygladem oryginału, do 1.5k nie znajdziesz nic w oryginale co nadawaloby sie do jazdy, chyba grunt żeby serce dobrze grało nie? Wygląd zawsze można zrobić kosztami mniejszymi niż silnik. a z tego ogłoszenia co dałem wygląda na w miare zadbany. Ty masz bliżej ode mnie, ja Ci dałem propozycje tego co na oko wygląda dobrze-kusi. Jeśli bym miał taki dylemat jak Ty i bym coś szukał to bym własnie jechał go obejrzeć, nawet z czystej ciekawości czy faktycznie ma taki dobry stan MECHANICZNY.

"Koła od simsona"- żeś wymyślił, czym one aż tak bardzo się różnią? szprychowe jak w charcie, to że bęben jest mniejszy? Jedyne co w nim szpeci to przedni błotnik i to malowanie al'a sport

Cytat:

Tak jak mówiłem, przykrywka, Osobiście dla kilku stówek zrobiłbym ten kabelek nawet w święta.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 18:47:11 przez skalpel155.)
07-01-2014 18:44:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #126
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(07-01-2014 18:44:58)skalpel155 napisał(a):  
Cytat:Nigdy bym takiego nie kupił, widać że jakiś narwany młodzik nim jeżdził. Sticker bomb, pseudo sport, cyl 60ccm to są typowe objawy WT.
Młodzik? Ledwie 2 lata młodszy od Ciebie. Do wsi to mu daleko, ze "spawakiem" i 60 go juz kupilem, skoro dziala to po co mam zmieniac? Stickerbomb to jest moje widzimisie i mój gust np, tak jak to że Ty szukasz oryginału Smile Jeden chce oryginał, drugi poprawia serie wedle siebie.
Masz rację co nie zmienia tego że charta z takim wyglądem bym nie kupił
Cytat:
Cytat:Ogłoszenie:
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...05fd64b230
Cytat:Za dużo ma simsona, nawet koła są simsona, a ja chciałbym mieć jak najwięcej oryginału lub starać się go do niego powrócić, tutaj niestety jest za dużo do zrobienia.

I co Ci da to że oryginał? jak chcesz "oryginał" to wybul te 2-2.5k z opisem i wygladem oryginału, do 1.5k nie znajdziesz nic w oryginale co nadawaloby sie do jazdy, chyba grunt żeby serce dobrze grało nie? Wygląd zawsze można zrobić kosztami mniejszymi niż silnik. a z tego ogłoszenia co dałem wygląda na w miare zadbany. Ty masz bliżej ode mnie, ja Ci dałem propozycje tego co na oko wygląda dobrze-kusi. Jeśli bym miał taki dylemat jak Ty i bym coś szukał to bym własnie jechał go obejrzeć, nawet z czystej ciekawości czy faktycznie ma taki dobry stan MECHANICZNY.

"Koła od simsona"- żeś wymyślił, czym one aż tak bardzo się różnią? szprychowe jak w charcie, to że bęben jest mniejszy? Jedyne co w nim szpeci to przedni błotnik i to malowanie al'a sport
Gdyby był taki za 2000 full oryginał jak nowy to na pewno był przemyślał jego kupno, ale niestety w mojej okolicy pojawiają się tylko zajechane padła, lub podejrzane przeróbki takie jak ten z Krakowa.
Czy ja wiem czy wygląd jest tańszy niż silnik.
Remont silnika, zimmeringi, tłok, łożyska, uszczelki, olej, tarcze sprzęgłowe i może jakieś drobnostki, wyjdzie 200 złoty około może trochę więcej.
A remont ramy, piaskowanie, szpachlowanie, lakierowanie, wszystkie gumy, może opony, błotniki myślisz że ile to wyjdzie? Za same lakierowanie będzie już 200 zł a godzin potrzebnych mi żeby rozebrać, wypiaskować i poskładać nawet nie liczę.
Dlatego wolał bym ładnego, w dobrym stanie i silnikiem na wykończeniu niż odwrotnie.

Dla mnie jeden z argumentów za chartem są większe koła niż simson, bez sensu jak bym teraz kupił teraz charta z kołami simsona.
Poza tym koła charta są ładniejsze bo chromowane.
Cytat:

Tak jak mówiłem, przykrywka, Osobiście dla kilku stówek zrobiłbym ten kabelek nawet w święta.
Pacan z niego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 19:55:37 przez Kanilox.)
07-01-2014 19:52:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
skalpel155 Offline
SzpachelMen
*


Liczba postów: 300
Imię: Mateusz
Skąd: Gołdap
Pojazd: Inny
Post: #127
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
A no to się nie zrozumieliśmy, bo myśląc o zajechanym silniku to taki najczarniejszy scenariusz mialem na mysli typu wał, cylek itd Smile No ale jeśli np obejrzeć tego z Krakowa, by się okazało że części są nawet w stanie do ponownego użytku, sprzedać to już by jakiś tam % budżetu się zwrócił, koła można sprzedać i kupić używki w dobrym stanie/zamienić Smile na wszystko jest jakiś sposób, no ale ok, Twoje pieniądze-Twój wybór Smile
07-01-2014 20:04:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikolaj.lukasik Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,181
Imię: mikolaj
Skąd: lublin
Pojazd: Romet Komar
Post: #128
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
wie tylko że ten chart z lubelskiego jeszcze nie dawno był na chodzie jeżdził ile kilometrów masz po niego ?

Siedem cudów Gierka
1. nie było bezrobocia
2. mimo że nie było bezrobocia, nikt nic nie robił.
3. mimo że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 150 procentach.
4. mimo że plan wykonywano w 150 procentach, nigdzie niczego nie było.
5. mimo że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał.
6. mimo że każdy wszystko miał, wszyscy wszystko kradli.
7. mimo że wszyscy wszystko kradli, to co kradli, zawsze było.

Siedem cudów Tuska
1. jest bezrobocie.
2. mimo że jest bezrobocie, wszyscy pracują.
3. mimo że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach.
4. mimo że plan nie jest wykonywany nawet w 10 procentach, wszędzie wszystko jest.
5. mimo że wszędzie wszystko jest, nie wszyscy wszystko mają.
6. mimo że nie wszyscy wszystko mają, kradną głównie ci, co mają wszystko.
7. mimo że kradną głównie ci co mają wszystko, nie udaje się nikogo złapać i niczego odzyskać.
07-01-2014 20:14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #129
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(07-01-2014 20:04:48)skalpel155 napisał(a):  A no to się nie zrozumieliśmy, bo myśląc o zajechanym silniku to taki najczarniejszy scenariusz mialem na mysli typu wał, cylek itd Smile No ale jeśli np obejrzeć tego z Krakowa, by się okazało że części są nawet w stanie do ponownego użytku, sprzedać to już by jakiś tam % budżetu się zwrócił, koła można sprzedać i kupić używki w dobrym stanie/zamienić Smile na wszystko jest jakiś sposób, no ale ok, Twoje pieniądze-Twój wybór Smile
Wał często też można zregenerować, a cylinder do szlifu.
No ale dlatego jak dla mnie musi chodzić, lepiej daremnie niż w ogóle.
No chyba że jest dobra cena.

Ale to nie jest tak pojechać zobaczyć. To jest 100 kilometrów w jedną stronę, przyjadę, zobaczę że jednak te części są daremne i się wrócę? Jak już gdzieś jechać gdzieś dalej to z przekonaniem ze się kupi.

(07-01-2014 20:14:21)mikolaj.lukasik napisał(a):  wie tylko że ten chart z lubelskiego jeszcze nie dawno był na chodzie jeżdził ile kilometrów masz po niego ?

Prawie 500 km.
W takiej odległości znalazł bym pewnie kilka innych lepszych.


W mojej okolicy (Okolica to do 150km) pojawił się kolejny chart, szkoda że takie zwłoki.
Ma oryginalne naklejki czerwono - żółte
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...e65eec2f7a
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 20:53:24 przez Kanilox.)
07-01-2014 20:25:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MrF4k Offline
Daaaawwccaa
*


Liczba postów: 5,136
Imię: Karol
Skąd: Kamienna Wola
Pojazd: Romet Chart
Post: #130
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Cytat:Remont silnika, zimmeringi, tłok, łożyska, uszczelki, olej, tarcze sprzęgłowe i może jakieś drobnostki, wyjdzie 200 złoty około może trochę więcej.
A remont ramy, piaskowanie, szpachlowanie, lakierowanie, wszystkie gumy, może opony, błotniki myślisz że ile to wyjdzie? Za same lakierowanie będzie już 200 zł a godzin potrzebnych mi żeby rozebrać, wypiaskować i poskładać nawet nie liczę.
Dlatego wolał bym ładnego, w dobrym stanie i silnikiem na wykończeniu niż odwrotnie.
Troche wiecej niż 200zł??To chyba łożyska musiały by kosztować po 5zł/szt. Same tarcze sprzęgłowe kosztują 60zł(przeważnie są gdzieś ok 20zł/szt). Jeśli chcesz zrobić konkret remont to 200zł to bedą same łożyska, simery no i moze silikonTongue

Pisk opon słychać z dala ktoś na Charcie zapier**** !!!
Mam Rometa i dwa kaski więc wybiorę się na laski

(25-08-2011 00:10:48)soczek napisał(a):  Rób na orginał. Tjunink to tylko młode oszołomy praktykują, a potem na stare lata i tak mądrzeją (wiem po sobie).
Działaj, pozdro !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 20:59:26 przez MrF4k.)
07-01-2014 20:59:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #131
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Łożyska tak liczę 10zł/szt za markowe razy 6 to 60zł
Simmeringi to tak po 6zł/szt no to około 36zł
Razem zaokrągliłem do 100zł, ceny liczę hurtowe.
Tarcze 60zł, tłok, 30 zł, pierścienie 10 zł.
Uszczelki 10 zł Przesyłki 30 zł
Szlif w własnym zakresie.
Więc jeśli nic nie jest uszkodzone a jedynie wyeksploatowane to można zrobić remont za trochę ponad 200 zł
07-01-2014 21:22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #132
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Za łożyska markowe to licz min. 20zł, za 10zł to można je sobie...

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2014 22:11:50 przez Wojtek3362.)
07-01-2014 22:11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #133
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Koszty będę liczył po kupnie, teraz nie ma co pisać.

http://tablica.pl/oferta/romet-chart-CID...e65eec2f7a
Niestety koleś nie wie ile wsiąść, wczoraj z nim gadałem i że ktoś z pod Wrocławia przyjeżdża i chce go kupić za 1200zł.
Ja mu zaproponowałem 900zł a on mi że mam przyjechać bo tak to nie ma co targować.
Jutro do niego zadzwonię i się zapytam czy kupili ci z pod Wrocławia, może uda mi się stargować go jeszcze.
To jest ten który nie odpala. Ale za to cała reszta na zdjęciach wygląda idealnie. Jest godzinę jazdy ode mnie.

Drugi to ten
http://tablica.pl/oferta/romet-chart-210...d27f4c5de4
Dwie godziny jazdy ode mnie.
Ze zdjęć ładny i sprawny napisałem do niego o usterki ale nie odpisał że się przygotuje, też jutro będę do niego dzwonił.

Jeśli z którymś wyjdzie możliwe że jeszcze jutro u mnie na placu znajdzie się chart.
08-01-2014 00:40:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
motoryniarz123 Offline
Chartkolot !
*


Liczba postów: 538
Imię: Adam
Skąd: Lubaczów
Pojazd: Romet Chart
Post: #134
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
Widzę że naprawdę chcesz tylko i wyłącznie charta którego chcesz doprowadzić do oryginału, ciesze się, bo zawsze jeden chart będzie uratowany. Ten chart za 1350 jest zdecydowanie lepszy, naprawa sprężyny w kopniaku to dzień czasu roboty, bak i boczki od nowa pomalować i chart dbd. Nawet chromy ma bdb :F

.

Romet Chart -"Kiedyś bił rekordy , teraz podbija serca"
08-01-2014 01:06:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kanilox Offline
Moplikowiec
*


Liczba postów: 3,490
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet Chart
Post: #135
RE: Doradzenie w wyborze motoroweru
(08-01-2014 01:06:11)motoryniarz123 napisał(a):  Widzę że naprawdę chcesz tylko i wyłącznie charta którego chcesz doprowadzić do oryginału, ciesze się, bo zawsze jeden chart będzie uratowany. Ten chart za 1350 jest zdecydowanie lepszy, naprawa sprężyny w kopniaku to dzień czasu roboty, bak i boczki od nowa pomalować i chart dbd. Nawet chromy ma bdb :F

Mi też on się bardzo podoba, tylko martwi mnie ta cena, no bo tak naprawdę na charta przeznaczone mam wszystkie moje pieniądze w gotówce, czyli 1400 zł to musi być też na przerejestrowanie, ubezpieczenie i ewentualnie przegląd czyli 200 zł mogę oderwać odrazu.
Czyli pozostaje mi 1200 zł.
Ten koleś chce za niego 1200 zł więc na naprawę silnika nie zostało by mi nic.
No a przydało by się to 300zł
Dlatego chce go kupić za 900zł i dlatego będę się z nim próbował targować.

Trasy mam 150 km w jedną stronę ale przynajmniej autostradą.

Ale możliwe że już sprzedane tym z pod Wrocławia co mieli po niego przyjechać.

Kurde, oby się udało.
08-01-2014 02:05:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Wał korbowy
Ostatni post: Wodnik
Dzisiaj 01:03:38
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 64
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 20:49:49
» Odpowiedzi: 21
» Wyświetleń: 1068
Skorupa lampy przód komar...
Ostatni post: łogór 200
Wczoraj 13:07:50
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 248
Silnik gaśnie przy zmiani...
Ostatni post: Dawdzio
Wczoraj 12:03:23
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 52
brak przedniego światła
Ostatni post: skowron
Wczoraj 09:55:06
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 248
[K] Kupię cylinder silnik...
Ostatni post: Wodnik
Wczoraj 00:57:21
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 57
[K] Kupię cylinder silnik...
Ostatni post: robnaw205
16-05-2024 23:50:05
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 774
Gdańska 205-tka :)
Ostatni post: buras_tft
16-05-2024 20:21:34
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 22896
Remont silnika 019
Ostatni post: marcin1479
16-05-2024 06:08:52
» Odpowiedzi: 22
» Wyświetleń: 1887
Podłączenie cewki ogar 20...
Ostatni post: skowron
15-05-2024 18:31:04
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 206
[S] Króciec ogar 200/jawa...
Ostatni post: tomal1992
15-05-2024 14:53:51
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 1432
Jaguar Special ?
Ostatni post: Kotdachowiec
15-05-2024 11:19:36
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 5803
Jaki rozmiar dętek i opon...
Ostatni post: zaz
14-05-2024 23:43:34
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 235
Kto jeszcze robi szlify c...
Ostatni post: tramwajarz
14-05-2024 22:33:32
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 461
Poszukuję wszelakiej doku...
Ostatni post: Mixol
14-05-2024 11:00:34
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 270

Reklama