Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Autor Wiadomość
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #16
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
(25-11-2013 17:50:16)chart21050 napisał(a):  po prostu żeby ci ten simson się nie psuł będziesz musiał mu poświęcić sporo czasu, ale i tak zapewne wszystkich drobnostek nie wyeliminujesz.

To jest tak że jak kupisz skatowanego simka to będziesz poświęcać sporo czasu, tak samo jest z chinolem. Ja problemów z simkiem nie mam żadnych, tylko jeżdżę a z chinolem problemów było w cholere, przeważnie elektryka i na końcu wał. Zależy na co się trafi i tyle.

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
25-11-2013 18:06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Dolan Offline
Nowy
*


Liczba postów: 67
Imię: Artur
Skąd: Ciechanów
Pojazd: Romet Pony
Post: #17
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Jeszcze zastanawiam się nad jednym "osobnikiem" Toros El Classico. Tańszy od Benzera o ok 500 zł, a wygląd, jak i silnik taki sam.
Mi jest potrzebny dobry, szybki i sprawny motorower. Będzie wykorzystywany na co dzień do przejazdu 2km, a kilka razy na tydzień do przejazdu ok. 20 kilometrów.
Mam pytanie ws. docierania takowego "motocykla". Co i jak robić, aby się nie zepsuł podczas docierania. Big Grin
25-11-2013 18:09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
afik98 Offline
traktorzysta początkujący elktromechanik


Liczba postów: 219
Imię: Adrian
Skąd: warmia i mazury koło Węgorzewa
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #18
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
(24-11-2013 22:54:18)wolnyyykubaaa napisał(a):  aprilia mx 50 jest na szosowych oponach ale droższa Wink Mam podobny problem Big Grin Mam 3000zł i chcę coś kupić Big Grin jeszcze są jakieś suzuki rg(brzydkie jak noc). Derbi senda też wyrwiesz po okazji Wink A z mocą tego chinola przesadziłeś Big Grin Chińska 125 w 4t ma 14km max :F Ogólnie bierz coś z minarelli albo am6

Polecam Suzuki GT80 tego lekko podobnego do czopera. Poczytaj opinie. Bardzo fajne moto i mocne. Hamulce ma zarąbiste (mam w ogarze koła z niego) przód tarcza. Części strasznie mało ALE często sie nie psują.
(25-11-2013 18:09:03)Dolan napisał(a):  Jeszcze zastanawiam się nad jednym "osobnikiem" Toros El Classico. Tańszy od Benzera o ok 500 zł, a wygląd, jak i silnik taki sam.
Mi jest potrzebny dobry, szybki i sprawny motorower. Będzie wykorzystywany na co dzień do przejazdu 2km, a kilka razy na tydzień do przejazdu ok. 20 kilometrów.
Mam pytanie ws. docierania takowego "motocykla". Co i jak robić, aby się nie zepsuł podczas docierania. Big Grin

Tobie też polece Suzuki GT80.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2013 19:52:22 przez afik98.)
25-11-2013 19:50:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
krzysiu1505 Offline
Technik
*


Liczba postów: 952
Imię: .
Skąd: okolice Bochni
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #19
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
do suzuki o części raczej ciężko. A jeśli chodzi o docieranie to po prostu należy jeździć ostrożnie, nie katować, i trzymać się zaleceń producenta silnika
(25-11-2013 17:50:16)chart21050 napisał(a):  
(25-11-2013 15:31:55)krzysiu1505 napisał(a):  chcesz lać i jeździć: chinol, chcesz zmieszać, lać i jeździć: chart, jak chcesz się nie martwić o dostęp do części: simson. Przy czym, kupując charta, simsona czy inny, starszy pojazd, najlepiej tak jak koledzy wcześniej pisali, kupić coś do remontu, i samemu wyremontować, bo przynajmniej będziesz wiedzieć, co w nim siedzi. A chińca, to najlepiej nowego: o ile nic nie będziesz ruszać, do końca gwarancji jeździsz bez większych awarii, a jak będziesz przy tym grzebać, to się zacznie sypać

A ty znowu swoje, jak nie umiesz naprawiać i spartaczysz to każdy sprzęt ci się rozwali. Uwaliłeś się tych chińczyków jak nie wiadomo co. A zacznie się zapewne sypać jak ty się dotkniesz bo z twoich postów wynika że nie masz pojęcia :F

A co do tematu Smile Jak chcesz jeździć klasykiem bierz Simka, Charta ( wsadzisz kasy to będzie jeździł ) ale czasu nie zatrzymasz wszystko kiedyś będzie wymagać remontu czy chinol czy Simson. Jak chcesz od razu mieć z bani 15-20 tyś bez dotykania prócz regulacji zaworów, to bierz Benzera/GB/Ws czy co tam chcesz. Jak chcesz od początku się zacząć bawić to bierz Simsona/Charta zawsze będziesz miał zajęcie Wink Swoją drogą miałem i China i Charta. Ogólnie Rometa dobrze wspominam, ale Gb mi się lepiej jeździ. po prostu żeby ci ten simson się nie psuł będziesz musiał mu poświęcić sporo czasu, ale i tak zapewne wszystkich drobnostek nie wyeliminujesz. Kupisz sb tego chińczyka, będziesz sobie jeździł, wrazie czego części tanie, dużo możliwości tuningu,Fajny wygląd, małe spalanie. Tylko lać i jeździć. Masz od razu instalacje 12v i dobre ładowanie Wink Będziesz dbał to pojeździsz sporo Smile Ale jak się nie miało a się gada bo kolega miał i coś tam, to potem jest opinia na chinole taka jaka jest.....

Weźże człowieku nie zaczynaj, koło simsona pewnie nawet nie stałeś, nie mówiąc o użytkowaniu, więc się nie wypowiadaj na temat jego awaryjności z wiedzą jak sam powiedziałeś "bo kolega czy tam sąsiad miał". A z chińczykami to taka prawda jest, że to jest konstruowane tak, aby do końca gwarancji, o ile nikt nie będzie się tym bawił, wytrzymało, więc lepiej samemu tego nie ruszać, bo jeszcze gwarancje odbiorą

Skład złomu w moim garażu:
- Simson S51B1-4 1983r
- Simson S51N/Electronic/Comfort(składak z 3 różnych) 1989r.
- Romet Ogar 200(motorower jutra: może jutro odpali) 1989r: sprzedany, oby trafił w dobre ręce
25-11-2013 20:23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Winiar 93 Offline
wueskoczwórkoogarorometowiec
*


Liczba postów: 961
Imię: Mateusz
Skąd: Stalowa Wola
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #20
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
ja osobiście wstydził bym się chinolem jeździć w sensie ten silnik poziomy bardzo szpeci,powiedzą polecam charta,powiem tak jeśli chcesz coś innego niż chart to bierz wszystko tylko nie china Smile

W garażu:
WSK 175 1978 (skradziona)
Romet 50 T-1 1980
Romet Ogar 205 1990
WSK 175 M21W2 Kobuz 1977
WSK 125 M06B3 1979

Części Romet,Wueska
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=22166
25-11-2013 20:30:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #21
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Zapytaj Irka albo Błażeja o ich romety. Oni są wiarygodnym źródłem i powiedzą ci prawdę.

Docieranie - nie dawać za dużo gazu, starać się hamować silnikiem, nawet po dotarciu oszczędzać zimny silnik.

Toros - teraz jest na allegro za 2050 zł. On to to samo co benzer, tylko jest lżejszy i bliżej mu do ogara np. 200, niż do współczesnego motoroweru (jeśli chodzi o wygląd). Silnik mają identyczny. Możesz sobie kupić teraz w zimę, potem na wiosnę podrożeją.

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
25-11-2013 20:30:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
afik98 Offline
traktorzysta początkujący elktromechanik


Liczba postów: 219
Imię: Adrian
Skąd: warmia i mazury koło Węgorzewa
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #22
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-suzuki...84780848fe
Bardzo ładny i zadbany egzemplarz.
25-11-2013 20:59:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Pompuś
Unregistered

 
Post: #23
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
No mam tego Torosa. W sumie moge go polecić. Wink fakt mały ale oprócz jednego faila jeszcze mnie nie zawiódł. Da siebtym jeździć, choć jest słaby.
25-11-2013 21:05:21
Odpowiedz cytując ten post
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Tak najeżdżacie na te chińczyki.. Są one naprawdę niczego sobie, jednostka FMB jest naprawdę dobra, Wojtek uczepiłeś się jak rzep psiego ogona tych chińczyków, że to kupa i wgl. Zachwalasz tak Simsona, Simson taki bezawaryjny buahah. Nie miałeś nigdy styczności z chińczykiem - weź się lepiej nie wypowiadaj. W temacie typu ,, Simson - czy warto kupić '' możesz się jedynie wypowiedzieć... Wiadomo że Simson i Romet są starszymi motorowerami i mają duszę Smile , lecz nie nadawają się one do codziennej jazdy, ( typu przejażdżki niedzielne to tak ) . Wiadomo że chińskim FMB zrobi się więcej kilometrów bez awarii, nie ma się co oszukiwać zresztą.. Naprawdę polecam tego chińczyka, koledzy mają i tylko olej zmieniają, nic więcej się przy tym nie robi. Polecam w 100%.

Tam był wulgaryzm, a my ich nie lubimy.

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2013 23:59:53 przez nie_mientki.)
25-11-2013 23:49:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
BartuS Offline
( . Y . )
*


Liczba postów: 1,100
Imię: Bartosz
Skąd: Kielcza
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #25
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Brał bym Benzera. Fajna fajna maszyna Smile

Smile Jak pomogłem postaw piwko Smile

Moje GG:34316065
25-11-2013 23:55:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #26
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Mądra osoba się wypowiedziała Smile

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
25-11-2013 23:58:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #27
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
(25-11-2013 20:23:11)krzysiu1505 napisał(a):  do suzuki o części raczej ciężko. A jeśli chodzi o docieranie to po prostu należy jeździć ostrożnie, nie katować, i trzymać się zaleceń producenta silnika
(25-11-2013 17:50:16)chart21050 napisał(a):  
(25-11-2013 15:31:55)krzysiu1505 napisał(a):  chcesz lać i jeździć: chinol, chcesz zmieszać, lać i jeździć: chart, jak chcesz się nie martwić o dostęp do części: simson. Przy czym, kupując charta, simsona czy inny, starszy pojazd, najlepiej tak jak koledzy wcześniej pisali, kupić coś do remontu, i samemu wyremontować, bo przynajmniej będziesz wiedzieć, co w nim siedzi. A chińca, to najlepiej nowego: o ile nic nie będziesz ruszać, do końca gwarancji jeździsz bez większych awarii, a jak będziesz przy tym grzebać, to się zacznie sypać

A ty znowu swoje, jak nie umiesz naprawiać i spartaczysz to każdy sprzęt ci się rozwali. Uwaliłeś się tych chińczyków jak nie wiadomo co. A zacznie się zapewne sypać jak ty się dotkniesz bo z twoich postów wynika że nie masz pojęcia :F

A co do tematu Smile Jak chcesz jeździć klasykiem bierz Simka, Charta ( wsadzisz kasy to będzie jeździł ) ale czasu nie zatrzymasz wszystko kiedyś będzie wymagać remontu czy chinol czy Simson. Jak chcesz od razu mieć z bani 15-20 tyś bez dotykania prócz regulacji zaworów, to bierz Benzera/GB/Ws czy co tam chcesz. Jak chcesz od początku się zacząć bawić to bierz Simsona/Charta zawsze będziesz miał zajęcie Wink Swoją drogą miałem i China i Charta. Ogólnie Rometa dobrze wspominam, ale Gb mi się lepiej jeździ. po prostu żeby ci ten simson się nie psuł będziesz musiał mu poświęcić sporo czasu, ale i tak zapewne wszystkich drobnostek nie wyeliminujesz. Kupisz sb tego chińczyka, będziesz sobie jeździł, wrazie czego części tanie, dużo możliwości tuningu,Fajny wygląd, małe spalanie. Tylko lać i jeździć. Masz od razu instalacje 12v i dobre ładowanie Wink Będziesz dbał to pojeździsz sporo Smile Ale jak się nie miało a się gada bo kolega miał i coś tam, to potem jest opinia na chinole taka jaka jest.....

Weźże człowieku nie zaczynaj, koło simsona pewnie nawet nie stałeś, nie mówiąc o użytkowaniu, więc się nie wypowiadaj na temat jego awaryjności z wiedzą jak sam powiedziałeś "bo kolega czy tam sąsiad miał". A z chińczykami to taka prawda jest, że to jest konstruowane tak, aby do końca gwarancji, o ile nikt nie będzie się tym bawił, wytrzymało, więc lepiej samemu tego nie ruszać, bo jeszcze gwarancje odbiorą

Hashahahahahahaahahhaahha rozwaliłeś mnie, leżę ze śmiechu, miałem doczynienia praktycznie z każdym motorowerem z okresu PRL, prócz Jawy kaczki. Bronisz tego Simsona jak nie wiadmo czego, fakt jest taki że dałeś od groma kasy za szrota. Przestań się rzucać i snuć jakieś teorie spiskowe, na temat tych chińskich motorowerów. Po prostu są lepsze czy Simson/Chart. Zapytaj się ludzi którzy tym jeżdżą to zrozumiesz Big Grin Zresztą wiem jak to jest Big Grin z rok temu też byłem jak ty, nie widziałem świata poza Rometami i Simsonami, broniłem ich jak nie wiadomo czego, więc nie mam zamiaru się z tobą kłócić. Kiedyś i tak przyznasz mi rację. Do tego czasu ja będę jeździł bezawaryjnie moim chińczykiem a ty pakuj kasę w swojego Simsona za którego przepłaciłeś :F

26-11-2013 00:02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #28
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
(25-11-2013 23:49:32)Paweł96 napisał(a):  Tak najeżdżacie na te chińczyki.. Są one naprawdę niczego sobie, jednostka FMB jest naprawdę dobra, Wojtek uczepiłeś się jak rzep psiego ogona tych chińczyków, że to kupai wgl. Zachwalasz tak Simsona, Simson taki bezawaryjny buahah. Nie miałeś nigdy styczności z chińczykiem - weź się lepiej nie wypowiadaj. W temacie typu ,, Simson - czy warto kupić '' możesz się jedynie wypowiedzieć... Wiadomo że Simson i Romet są starszymi motorowerami i mają duszę Smile , lecz nie nadawają się one do codziennej jazdy, ( typu przejażdżki niedzielne to tak ) . Wiadomo że chińskim FMB zrobi się więcej kilometrów bez awarii, nie ma się co oszukiwać zresztą.. Naprawdę polecam tego chińczyka, koledzy mają i tylko olej zmieniają, nic więcej się przy tym nie robi. Polecam w 100%.

Tam był wulgaryzm, a my ich nie lubimy.

Powiedz mi do cholery gdzie ja zachwAlam simsona? Pisze po prostu ze simsony to nie sa pojazdy ktorymi strach gdzie wyjechac. A chinczyka mialem i w tym temacje nawet o nim napisalem, widac jak czytales temat...
e ze srrach gdzies nim wyj

A ty krzysiu wlasnie zachwalasz te simsony, a ty nie masz papiefa i duzo na nim nie jezdzisz to skad wiesz czy sa takie dobre? I chart ma racje, dales 1400zl za padlo ktore do niczego sie nie nadaje, oczywiscie bez obrazy Wink

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2013 00:07:35 przez Wojtek3362.)
26-11-2013 00:03:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Paweł96 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 175
Imię: Paweł
Skąd: Okolice Wielunia
Pojazd: Inny
Post: #29
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
(26-11-2013 00:03:59)Wojtek3362 napisał(a):  
(25-11-2013 23:49:32)Paweł96 napisał(a):  Tak najeżdżacie na te chińczyki.. Są one naprawdę niczego sobie, jednostka FMB jest naprawdę dobra, Wojtek uczepiłeś się jak rzep psiego ogona tych chińczyków, że to kupai wgl. Zachwalasz tak Simsona, Simson taki bezawaryjny buahah. Nie miałeś nigdy styczności z chińczykiem - weź się lepiej nie wypowiadaj. W temacie typu ,, Simson - czy warto kupić '' możesz się jedynie wypowiedzieć... Wiadomo że Simson i Romet są starszymi motorowerami i mają duszę Smile , lecz nie nadawają się one do codziennej jazdy, ( typu przejażdżki niedzielne to tak ) . Wiadomo że chińskim FMB zrobi się więcej kilometrów bez awarii, nie ma się co oszukiwać zresztą.. Naprawdę polecam tego chińczyka, koledzy mają i tylko olej zmieniają, nic więcej się przy tym nie robi. Polecam w 100%.

Tam był wulgaryzm, a my ich nie lubimy.

Powiedz mi do cholery gdzie ja zachwAlam simsona? Pisze po prostu ze simsony to nie sa pojazdy ktorymi strach gdzie wyjechac. A chinczyka mialem i w tym temacje nawet o nim napisalem, widac jak czytales temat...
e ze srrach gdzies nim wyj

I ty tego zachwalaniem nie nazywasz? Prędzej bym już pojechał tym chińczykiem gdziekolwiek niż tym Twoim Simzłomem którego kupiłeś za marne pieniądze i wpakujesz w niego jeszcze raz tyle, za ile go kupiłeś. Trzeba było sobie przemyśleć i kupić chińczyka a nie Smile

Aktualne pojazdy :
Kinroad Łoś - sprzęcik na co dzień Wink

Mińsk 125 - sprzęcik do renowacji Smile

Plany na pierwsze auto : Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z. ;D
26-11-2013 00:08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Stasiek Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 274
Imię: Kamil
Skąd: Mazowieckie
Pojazd: Inny Romet
Post: #30
RE: Benzer WS 50 czy Romet Chart 210?
Powinien być Zakaz Pytania Na tym forum O Chińskie Motorowery :F . Bo i tak każdy tutaj doradzi rometa,A on pod tymi wszystkimi względami najlepszy jednak nie jest .

(Dzisiaj 08:56:44)Boszu napisał(a): Ale z racji ogromu wieś tuningu... No nie ma co mówić!
26-11-2013 00:13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Części
Ostatni post: marcin1479
Dzisiaj 20:15:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
#2 Charcik Deca
Ostatni post: romek
Dzisiaj 15:11:49
» Odpowiedzi: 71
» Wyświetleń: 35835
witam
Ostatni post: romek
Dzisiaj 15:10:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 33
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
Wczoraj 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 76
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
Wczoraj 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 357
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
26-04-2024 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 88
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
26-04-2024 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 307
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1513
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 98
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1492
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1697
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 570
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10912
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 695
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 174

Reklama