Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Szlif i jego gładź cylindra itd.
Autor Wiadomość
kulin1998 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 126
Imię: Paweł
Skąd: Cisna
Pojazd: Romet 2375
Post: #46
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Boszu jest taki dobry że sam sobie przeczy :F

Romet-śmiejesz się że złom, a zastanów się jak będzie wyglądał twój skuter za 30 lat.

Romet- co z tego że ma 25 lat i jeździ max 45 km/h i ma 1,4 km
ważne jest to że naprawisz go śrubokrętem i kombinerkami.
04-06-2013 20:39:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Reklama
emil200 Offline
Każdy ziom zbiera złom :D
*


Liczba postów: 173
Imię: Emil
Skąd: Brzeźno
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #47
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Te Mariusz , a mam do Ciebie pytanie czy ty kiedyś robiłeś taki szlif rozwiertakiem ?! A i ja też tak sądzę że w zakładzie zrobią najlepiej a rozwiertakiem to nie jest najlepiej ale jest dobrze a jak nie robiłeś nie widziałeś nie jeździłeś to nie udzielaj głosu.

Moje skarby http://www.youtube.com/watch?v=sz3OnX4B81k


Moja WSK 175 w trakcie składania: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...477&page=2
05-06-2013 23:26:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk82 Offline
Jak sie chce sie, to sie da sie.


Liczba postów: 246
Imię: Patryk
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Chart
Post: #48
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
A gdyby tak ten szlif po rozwiertaku poddać honowaniu? Pewnie nie głupie: http://allegro.pl/honownica-32-90-mm-mk-...58284.html :F

Łan cyl, tu stroke :F
05-06-2013 23:46:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Macklemor Niedostępny
Praktykant
*


Liczba postów: 488
Imię: ..........
Skąd: Polska
Pojazd: Inny
Post: #49
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Cytat:Te Mariusz , a mam do Ciebie pytanie czy ty kiedyś robiłeś taki szlif rozwiertakiem ?! A i ja też tak sądzę że w zakładzie zrobią najlepiej a rozwiertakiem to nie jest najlepiej ale jest dobrze a jak nie robiłeś nie widziałeś nie jeździłeś to nie udzielaj głosu.
Jeżeli mówisz do mnie to tak, nie robiłem szlifu rozwiertakiem. Robić nie zamierzam tym sposobem bo jest on dla mnie prostu głupi !!!! A co do Ciebie Boszu to hahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahah!!!!!!!! 30 km PKS-em za 15 zł hahahah. Ja za 8 zł zrobie ponad 50 km jak do Białegostoku jade. A co do twojej sytuacji finansowej to widzę że praca się nisko kłania. Co to za chłop co roboty sobie nie znajdzie ? Ojojoj tragedia z tobą człowieku. 50 zł pół roku zbierać to to samo co ich na ulicy szukać.
06-06-2013 01:05:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tramwajarz Offline
Król Śmieciarek xd
*


Liczba postów: 2,140
Imię: Daniel
Skąd: Rzgów/k.Łodzi
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #50
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
(06-06-2013 01:05:11)Macklemor napisał(a):  
Cytat:Te Mariusz , a mam do Ciebie pytanie czy ty kiedyś robiłeś taki szlif rozwiertakiem ?! A i ja też tak sądzę że w zakładzie zrobią najlepiej a rozwiertakiem to nie jest najlepiej ale jest dobrze a jak nie robiłeś nie widziałeś nie jeździłeś to nie udzielaj głosu.
Jeżeli mówisz do mnie to tak, nie robiłem szlifu rozwiertakiem. Robić nie zamierzam tym sposobem bo jest on dla mnie prostu głupi !!!! A co do Ciebie Boszu to hahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahah!!!!!!!! 30 km PKS-em za 15 zł hahahah. Ja za 8 zł zrobie ponad 50 km jak do Białegostoku jade. A co do twojej sytuacji finansowej to widzę że praca się nisko kłania. Co to za chłop co roboty sobie nie znajdzie ? Ojojoj tragedia z tobą człowieku. 50 zł pół roku zbierać to to samo co ich na ulicy szukać.

Panie u mnie też krucho z kasą a jakoś prace małą mam i żyje

Skończmy ten żałosny temat,bo zaraz wyrośnie z tego wielka forumowa kłótnia co kto ma lepiej i za ile

emil200 nie bądź taki cwaniaczek bo tu każdy może mówić co chce i ma do tego pełne prawo
06-06-2013 13:47:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,272
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #51
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Spór o ten szlif jest żałosny. Jak pierwszy raz o tym Bosz napisał to ok, można się śmiać itp ale jeszcze ? Cały czas będziecie się spierać o szlif ? Niech każdy robi szlif jaki mu się podoba i czym się podoba. Róbcie sobie nawet pilnikiem ale skończcie już to...
06-06-2013 14:02:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Norbi96 za ten post.
emil200 Offline
Każdy ziom zbiera złom :D
*


Liczba postów: 173
Imię: Emil
Skąd: Brzeźno
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #52
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Ale chodziło mi o to czy wie jaka jakość jest zrobieniem tego szlifu a nie że nie ma tu głosu XD Nic do niego nie mam. Po prostu jak komuś się wylatał cylinder to może tanim sposobem i dosyć dobrze zrobić sobie remont tłok-cylinder Smile

Moje skarby http://www.youtube.com/watch?v=sz3OnX4B81k


Moja WSK 175 w trakcie składania: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...477&page=2
06-06-2013 16:19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tramwajarz Offline
Król Śmieciarek xd
*


Liczba postów: 2,140
Imię: Daniel
Skąd: Rzgów/k.Łodzi
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #53
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Normalny kowalski idzie do sklepu kupuje tłok,a już mało kto daje do szlifu,teraz się idzie do sklepu wkłada almota czy co jest pod ręką i jeździ się dalej
06-06-2013 17:17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marwerick Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,869
Imię: Zbigniew
Skąd: rumia (GWE)
Pojazd: Inny
Post: #54
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
aż żal jak się to czyta i tak jak norbi pisze ja też pod to podłączam i az dziw bierze że moderatorzy nie zamkną tematu bo to będzie takie szambo że aż na całe forum się rozleje
06-06-2013 20:59:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #55
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Co do tej honownicy ciekawa propozycja! I zastanowię się nad tym! Chodź zapewne potrzebna była by tokarka... Albo wiertarka stołowa. W sumie ręczną wiertarkę stołową mam, ale nawet o tokarkę taką pod honowanie nie problem, bo u sąsiada jest (coś nią toczyć to nie bardzo, ale taki zabieg da się wykonać)
I nie wierzycie że bilet kosztuje 15zł i przejazd trwa godzinę?? Zapraszam na Podkarpacki PKS i trasa Wiśniowa-Rzeszów...
Dobra. o 5zł przesadziłem (myślałem że ceny biletów podrożały więcej), 10zł kosztuje:
http://web.pks.rzeszow.pl/wyszukiwarka_p...4%85czenia
I czas jazdy 1 godzina... Proszę bardzo...

Co do pracy, szukam... Ale jak gdyby ktoś nie wiedział, u nas na Podkarpaciu jest największe bezrobocie! I nawet o pracę na czarno na budowie ciężko. Za granicą nikogo nie mam, a w czarno też nie pojadę, bo nawet nie mam za co tam pojechać.
I mój jedyny zarobek to jak znajomym naprawię kompa, samochód bądź czasem polutuję jakieś słuchawki czy inne urządzenia. I czasem udaje się załapać dorywczo parę gorszy...
No i nie mieszkam w mieście, gdzie pracy np. u nas w takim Rzeszowie to zaraz jako sprzątacz czy cokolwiek bym znalazł... A tak to szukają u nas tylko ludzi z doświadczeniem 2-3 letnim. A ja jestem świeżo po szkole, żadnego stażu bo wszystkie zajęte. Nawet z urzędu pracy próbowali mi załatwić Staż i pracę, nie udało im się...

A i co do autobusów, trupy trupami. Ale drogi też swoje robią. I nie chodzi o to że dziurawe, tylko że ciągle za korkowane! Bo oczywiście obwodnice pewnie z 10 rok budują i jeszcze nie skończyli...

I widzę że tutaj potraficie tylko wywijać kota ogonem... Nic więcej... Jak puste nic nie znaczące słowa.
Tak że pozdro wam ludzie... (mówię to do tych, normalnych których jest tutaj kilku, i szczerze nie wiem czemu tu przesiadują, zamiast stworzyć własne normalne forum) a ci niektórzy niby mają te 18-25 lat, to zachowują się tutaj równie dobrze, jak ci co mają 12-16lat... I wcale nie zdziwię się, jak ta liczba jest tylko wpisaną liczbą...
Ale ze względu na to że jestem kimś normalnym, po prostu was pozdrawiam... I niech waza oryginalność, będzie nadal tak oryginalna...
Ja idę na inne forum. Normalne... Forum...
06-06-2013 23:06:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk82 Offline
Jak sie chce sie, to sie da sie.


Liczba postów: 246
Imię: Patryk
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Chart
Post: #56
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Spokojnie wystarczy stołowa wiertarka, o tokarce bym nie myślał.

Łan cyl, tu stroke :F
06-06-2013 23:11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #57
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
(06-06-2013 23:06:00)Boszu napisał(a):  Ja idę na inne forum. Normalne... Forum...
A mi obiecywałeś że nie strzelisz focha i będziesz dawał czadu. Czuję się zawiedzionySad

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
06-06-2013 23:12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #58
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
(06-06-2013 01:05:11)Macklemor napisał(a):  
Cytat:Te Mariusz , a mam do Ciebie pytanie czy ty kiedyś robiłeś taki szlif rozwiertakiem ?! A i ja też tak sądzę że w zakładzie zrobią najlepiej a rozwiertakiem to nie jest najlepiej ale jest dobrze a jak nie robiłeś nie widziałeś nie jeździłeś to nie udzielaj głosu.
Jeżeli mówisz do mnie to tak, nie robiłem szlifu rozwiertakiem. Robić nie zamierzam tym sposobem bo jest on dla mnie prostu głupi !!!! A co do Ciebie Boszu to hahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahah!!!!!!!! 30 km PKS-em za 15 zł hahahah. Ja za 8 zł zrobie ponad 50 km jak do Białegostoku jade. A co do twojej sytuacji finansowej to widzę że praca się nisko kłania. Co to za chłop co roboty sobie nie znajdzie ? Ojojoj tragedia z tobą człowieku. 50 zł pół roku zbierać to to samo co ich na ulicy szukać.

Po pierwsze zacznij odnosić się z szacunkiem do drugiego użytkownika.
Po drugie nie pisz tyle wykrzykników ani swoich głupawych "hahaha" skopiowanych kilkanaście razy
07-06-2013 00:33:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #59
RE: Szlif i jego gładź cylindra itd.
Zamykam temat, uważam że jest w 100% wyczerpany Big Grin

Boszowi który postanowił opuścić forum życzę wszystkiego dobrego.

EDYTKA
Z zamknięciem ubiegł mnie Tomek. Reszta pozostaje bez zmian.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 00:43:38 przez nie_mientki.)
07-06-2013 00:42:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
Wątek zamknięty 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Witam
Ostatni post: mateuszf
Dzisiaj 15:13:50
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 29
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Dawdzio
Dzisiaj 14:29:45
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 286
Remont Silnika
Ostatni post: wojakrob
Dzisiaj 12:54:49
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 83
Motorynka M3 by Decuu
Ostatni post: romek
Dzisiaj 07:40:12
» Odpowiedzi: 65
» Wyświetleń: 16233
Romet Komar 2350 Dawid22
Ostatni post: Dawid22
Dzisiaj 01:37:32
» Odpowiedzi: 44
» Wyświetleń: 5692
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
Wczoraj 13:49:48
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 10045
Ogar 200 Romka '84
Ostatni post: Spaceman164
Wczoraj 08:24:48
» Odpowiedzi: 117
» Wyświetleń: 12946
Problemy z komarkiem
Ostatni post: Dawdzio
17-04-2024 21:06:07
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 278
Szum sprzegła
Ostatni post: elmer
17-04-2024 15:08:37
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 2386
jaki to model roweru zzr?
Ostatni post: beta1989
16-04-2024 22:56:39
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 202
Nowe życie Ogara po 38 la...
Ostatni post: Bob_Harley
16-04-2024 22:44:05
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 328
Remont silnika 019
Ostatni post: michanio91
16-04-2024 19:39:41
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 1124
FSM Polski Fiat 126p FL p...
Ostatni post: miszel
15-04-2024 19:24:48
» Odpowiedzi: 40
» Wyświetleń: 5775
Problem z adv 250
Ostatni post: Bob_Harley
15-04-2024 18:09:51
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 498
Mesko Nimfa
Ostatni post: romek
15-04-2024 16:44:47
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 2299

Reklama