Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Suzi Baleron
Autor Wiadomość
dominik200
Unregistered

 
Post: #1
Suzi Baleron
Siemka, jakoś tak naszło mnie, że przedstawię wam swojego wozidupe. Nie ma się czym chwalić zbyt w sumie, ale zawsze coś. Auto to Suzuki, także japoniec, wiec wszystko części oryginalne może mieć. Tongue Model to Baleno I generacji, z 99 roku po lifcie zderzaka przedniego, lamp maski. Silnik jest to jednostka 1,3 16 zaworowa, 86 km powinien mieć, lecz pewnie z biegiem lato parę zdechło. Zagazowane, na karku koło prawie 270 tysięcy km, zagazowane oczywiście by kieszeń tak nie bolała jednak.. Tongue Cóż o nim jeszcze powiedzieć, pali, jeździ trzyma się miarę kupy. Awaryjne nie jest typu, że nie odpali czy cuś, z takich awarii to padła mi cewka zapłonową, pękła mi po prostu sam nie wiem z czego do dziś, wymieniłem w nich klocki hamulcowe, tarcze też muszę zrobić bo śmietnik, do tego robiłem uszczelkę pod pokrywą zaworów, wymieniłem szczeki hamulcowe i to raczej z tylu awarii dokupiłem do niego kołpaki, bo felgi pordzewiałe są i lekko obrzydliwe, wiec na jakiś czas to zasłoniłem kołpakami. Autko jest niestety po stłuczce co widać, zakupiłem je w sumie okazyjnie od sąsiada bo nie chciał go robić po stłuczce, a że to budżetowe w sumie auto, to wyklepałem jako tako i od maja się nim poruszałem. Na zdjęciu widać wklęśnięcie po tej właśnie stłuczce i niezbyt śliczny zderzak czy maskę. Wiem mogą być hejty, ale jak mówię robiłem je wtedy na szybko z ogranicza ilość pieniędzy, więc jest jak jest, a sami pewnie wiecie, że jak się zda prawko to od razu marzy się własne auto, że trafiła się okazja to lekkomyślność jej nie wykorzystać. Tongue Maska i zderzak już leży do montażu gotowa, wystarczy tylko maskę polakierować dorabiając odpowiedni lakier bo niestety zakupiłem czerwoną bo o oryginalną ciemną wiśnie ciężko.. Wszystko to czeka tylko jak nastaną cieplejsze i dłuższe dni. Co tu jeszcze powiedzieć, hmm z wyposażenia to wspomaganie kierownicy, co jest standardem, posiada ABS, komplet (4) elektryczne szyby, centralny zamek, co standardem, klimatyzacja niestety nie sprawna, muszę ogarnąć ten temat i raczej to tyle z takich bajerów no i radio też co wsadziłem w wakacje mu za niecałe 100 zł z firmy BLOW.. Nie wiem co jeszcze mogę wam powiedzieć, nie umiem zbytnio wysłowić się bez pytań kogoś, także pytajcie. Plany to ogarnąć maskę zderzak, polerka go, ogarnąć syf na silniku i komorę silnikową z brudu, zlikwidować jakieś ogniwa rdzy, pomalować felgi i poruszać się dalej nim.. Do wakacji, w wakacje chce przytulić trochę złotych i rozejrzeć się za jakąś asterką. Pozdrawiam, Dominik. Smile

Dorzucam jeszcze fotki autka.
10-03-2018 20:42:40
Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Suzi Baleron - dominik200 - 10-03-2018 20:42:40




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 2980
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165802
Witam .
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 21:06:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 103
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 54
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Wczoraj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53816
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Wczoraj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Wczoraj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 32
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 558
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
27-03-2024 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 268
205A
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 87
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52076
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 108
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
27-03-2024 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10895
Kupię ramę z papierem do ...
Ostatni post: kamil661
26-03-2024 20:51:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63

Reklama