Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa (/showthread.php?tid=9934)

Strony: 1 2


słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - dragon - 23-12-2012 01:32:36

to co zaraz wkleję jest dla wszystkich nie sugerować się tym że jest to rozmowa między mną a userem z forum , chcę jak najlepiej dla was userów , a więc ;
chozi o to że - rozmawiałem z moim prawnikiem i mogę otworzyć na terenie gliwic punkt obsługi Motorowerów - odnowić swoją działalność ,- z dojazdem do klienta w promieniu do 100 km , oraz zaproponować voll serwis , dla forumowiczów zniżka , oraz stację diagnostyczną ( dla mnie koszty nie grają roli) to by wystartowało po nowym roku , oraz reklama forum i reklama forum na tv w pytanie na śniadanie dla których pracuje , to jest prestige - czty prestiż , moę to zrobiż ale nic za darmo - chcę na początek zatrudnić stasia 006 z gliwic jak by chciał oraz 5 osób z woj. śląskiegfo w zamian za reklamę na foum oraz moderatora działu usługi na forum jak byście taki utworzyli oraz reklamę w klbie mtorowym sąsiedzi co ty na to ? czy mam wygórowane wymagania?
i teraz panowie wypowiedzie się bo tak czy inaczej taka stacja powstanie z dniem około 15 stycznia w rej. Gliwice - Pyskowice


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Taśma - 23-12-2012 01:36:03

Jesteś w gorącej wodzie kąpany...
Mówiłem 2 razy popraw błędy... duże litery... interpunkcja...

Ciężko się to czyta.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - gryf114 - 23-12-2012 01:36:46

No wiesz nikt za darmo robic nie bedzie.......


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Taśma - 23-12-2012 01:39:23

Jak nie za darmo to niech spada na drzewo.
Nie stać nas na to.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - adrian1 - 23-12-2012 01:39:40

tak jak na UP nikt za darmo robic nie chce i nie bedzie nie wiem czy takie cos sie sprawdzi coraz mniej ludzi posiada takie maszynki wolą tak zwane kible ;D


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Taśma - 23-12-2012 01:41:09

Po Bydgoszczy Rometów jeździ od cholery.
Latem przejedź się po mieście chyba z 5 zliczysz.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - naveintre - 23-12-2012 01:41:18

Jak nie za free to sam sobie zrobie Tongue


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Taśma - 23-12-2012 01:43:07

Kur*a po co to piszesz?
Nie to nie.

Chłopak (dragon) stara się nam pomóc a wy zachowujecie się jak jebane warszawiaki i nic za darmo nie zrobicie.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Błażej - 23-12-2012 01:51:28

Nie rozumiem tego tematu. Kompletnie/ Totalnie jeden wielki chaos !

Dragon, ile masz lat? 38 i tak piszesz ? Boziu zachowaj...


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Semmao - 23-12-2012 01:56:30

Ja też do końca nie rozumiem tego co pisze w pierwszym poście.

Nie mniej jednak sądzę, że forum reklamy nie potrzebuje. Liczba użytkowników i poziom wzrasta z każdą chwilą. Forum w internecie też jest już dobrze uplasowane, co ściąga nowe osoby. Fakt, nabrałoby trochę rozgłosu i może prestiżu, ale byłby raczej odczuwalny tylko dla nas - użytkowników, a jako reklama nie wiele by dała, bo miejscowa.

Poczta pantoflowa i google się dobrze sprawdzają - i co najważniejsze, nic nie trzeba w zamian.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - dragon - 23-12-2012 02:04:04

proponuję 7 zł za praktyki na /h dla pracowników stałych 11,60 na/h na dzie.ń dobry... jak nie to nie ....

Semmao kazda firma potrzebuje reklamy ....
naveintre nie czytałes chyba z uwagą....


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Semmao - 23-12-2012 02:07:14

(23-12-2012 02:04:04)dragon napisał(a):  Semmao kazda firma potrzebuje reklamy ....

No z tym się akurat kompletnie nie zgodzę. Wink Po za tym forum to nie firma, jeżeli nawet to organizacja to kompletnie non-profit. look:


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - dragon - 23-12-2012 02:08:54

Semmao sprubój z czymś wystartować na rynek ..... i dac upusty komu chcesz/
poza tym czy ja gdzieś napisałem że reklama forum gdzieą będzi nie tak i darmowo dla mnie - NIE dla forum !! was to nic nie kosztuje widać że nie wiesz z czym sie wiąże rozpoczęcie działalności
oczekuję poważnych wypowiedzi


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - Semmao - 23-12-2012 02:32:20

(23-12-2012 02:08:54)dragon napisał(a):  Semmao sprubój z czymś wystartować na rynek ..... i dac upusty komu chcesz/
poza tym czy ja gdzieś napisałem że reklama forum gdzieą będzi nie tak i darmowo dla mnie - NIE dla forum !! was to nic nie kosztuje widać że nie wiesz z czym sie wiąże rozpoczęcie działalności
oczekuję poważnych wypowiedzi

Wiem dobrze o czym piszę, bo nie jedną działalność pomagałem otworzyć. Ogarnij swój język, na prawdę. Interpunkcja pomoże w zrozumieniu Ciebie poprawnie.


RE: słuchajcie czytajcie bo jest sprawa - dragon - 23-12-2012 02:54:30

heh czy dla was czy dla innych warsztat ruszy w styczniu ale skoro tu są sami 14/17 latki to sorki myślę nad tym poważnie i otworzę zakład w styczniu z wami userami czy bez
(23-12-2012 02:32:20)Semmao napisał(a):  
(23-12-2012 02:08:54)dragon napisał(a):  Semmao sprubój z czymś wystartować na rynek ..... i dac upusty komu chcesz/
poza tym czy ja gdzieś napisałem że reklama forum gdzieą będzi nie tak i darmowo dla mnie - NIE dla forum !! was to nic nie kosztuje widać że nie wiesz z czym sie wiąże rozpoczęcie działalności
oczekuję poważnych wypowiedzi

Wiem dobrze o czym piszę, bo nie jedną działalność pomagałem otworzyć. Ogarnij swój język, na prawdę. Interpunkcja pomoże w zrozumieniu Ciebie poprawnie.
właśnie!!!! - pomagałeś ... ja miałem swoją i zawiesiłem ale inną .... teraz po długich namysłach przyszedł czas na reaktywację