Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Nigdy doskonale :/ - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Nigdy doskonale :/ (/showthread.php?tid=9677)



Nigdy doskonale :/ - emil200 - 12-12-2012 20:31:50

Czy wam koledzy też wydaje się że nawet po remoncie i tak jeszcze wam coś przeszkadza i trzeba robić do doskonałości np. remont silnika ,potem rama itd. A nie że jak chodzi to już jest dobrze ja muszę swojego ogara zawsze robić tak aby chodził jak w zegarku Tongue
A wy co na to?


RE: Nigdy doskonale :/ - kw112 - 12-12-2012 20:45:45

no każdy raczej każdemu się tak wydaje.Big Grin
Gorzej jak się okaże że sprzęt na serio niczego już nie wymaga, ale taki chwile są bardzo krótkie.
Piszę że gorzej, bo wtedy człowiek zaczyna się nudzić i szuka dziury w całym, co później prowadzi czasem do niechcianej usterki.


RE: Nigdy doskonale :/ - aion18 - 12-12-2012 23:00:30

co prawda to prawda najlepsze jest to ze zawsze cos mozna pogrzebac bo tak to nie ma co z nim pozniej robic oprocz zajebiaszczej jazdySmile


RE: Nigdy doskonale :/ - ziman1998 - 12-12-2012 23:16:45

no tak jest często dlatego lubię sobie szukać baz od renowacji i nie "niszczyć" szukaniem wad moich rometków które raczej zostaną u mnie na stałe


RE: Nigdy doskonale :/ - aion18 - 12-12-2012 23:36:13

a co zrobisz jak juz zaden nie bedzie mial zadnej najmniejszej wady nawet pylka kurzu na lakierze??

Odpowiem ze zapodasz se kolejnego do odnowienia dobrze mowie???Big Grin


RE: Nigdy doskonale :/ - emil200 - 13-12-2012 00:21:23

Właściwie mój silnik miód cód malina chodzi do orgynalności ramy nie jestem przekonany ... Rama :niebieska wachacze meksykańska czerwień przód meksykańska czerwień bak czerwony.
Mam w moim papiery o motorynki nawet białe Tongue! Mój brat mówi ,, Jak jeździ to jest dobrze'' i to jest jego błąd bo już przez to romek mu nie chodzi ...A ja w remonty nie oszczędzam choć dużo nie mam i nie zarabiam mam 13lat ale robie co mogę Smile


RE: Nigdy doskonale :/ - emil200 - 28-05-2013 23:02:46

Teraz silnik ma chyba wszystko wymienione że będe nim bez remontu jeździł i jeździł Big Grin I pozatym ogar pomalowany kompletny itp. Brakuję tylko Naklejki 1,4 Kw ! Jak będzie pogoda ( bo teraz nie ma :/
) To film chcę nagrać