Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. (/showthread.php?tid=9533)

Strony: 1 2


Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - adam d - 06-12-2012 17:31:54

Cześć. Mam na imię Adam i jestem stary ( 36 lat). W moich czasach Romet Ogar czy motorynka to był luxus. Dostałem zielonego Rometa gdzieś około 12 roku życia.Nie był nowy ale był MÓJ ! Śmigałem nim po moim miasteczku,jeździłem nad jezioro,ścigałem się z kolegą który miał jawkę sport ( i czasami wygrywałemSmile a nawet zawsze). W tych odległych czasach ażeby kierować takim pojazdem trzeba było mieć Kartę Motorowerową . Ja takiej nie miałem więc jak łapała mnie Milicja każdorazowo spuszczali mi powietrze z kół,zabierali wentyle i puszczali wolno ( więc czasami więcej pchałem niż jechałem ) . Takie to były czasy Smile . Teraz mam w już swoje lata i latam Hondą Pan European 1300 ale nadal tęsknię za tym wiatrem we włosach ( wtedy jeszcze miałem) i zapachem benzyny z mixolem.


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Kaskader na komarze - 06-12-2012 17:34:56

Witamy na forum.Tutaj kazdy jest takim Chłopcem rometowcem Big Grin


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - nie_mientki - 06-12-2012 17:36:08

Witamy serdecznie. Kup motorynkę, pięknie będzie współgrała na podwórku z HondąBig Grin


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - tramwajarz - 06-12-2012 17:44:03

Witam serdecznie pan,mam nadzieje że się tu panu spodoba


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - mateusz5625 - 06-12-2012 17:46:43

Witam PanaBig Grin A jakim Rometem pan pomykał??? Tata jak byl mały miał nówke ogarka 205, ponoć był to taki egzemplaż że leciał prawie 60km/h w orginale i równał się z jawkamiBig Grin a teraz ma Honde Africe Twin 750Big Grin


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - stasiu006 - 06-12-2012 17:55:10

Nic innego jak tylko młodzieńcze marzenia przywrócić Wink
Zakupić jakiś moplik, i cieszyć się tą awaryjnością, zapachem benzyny, radości z jazdy. Powitał hmm


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - MrF4k - 06-12-2012 17:56:54

Witam.Smile Z checią zobacze tą Honde zaprezentuj ją Smile Na Rometa zawsze jest czas a teraz mozesz kupić jeszcze za groszowe pieniadze


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - maczos - 06-12-2012 18:17:18

Siemka zapodaj foto maszynki TongueTongueTongueTongueTongueTongue


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - adam d - 06-12-2012 19:41:27

Cześć. Zobię jutro foty i wyślę.a i proszę nie nazywajcie mnie Pan bo strasznie staro się czuję ( ok Mateusz? ).Smigałem Ogarem 200.Kiedyś jak zobaczyłem patrol milicji koło bloku mojej babci do której jechałem to tak się przestraszyłem że wniosłem go na trzecie piętro w bloku na klatkę.Bo tej cholernej Karty Motorowerowej nie miałem....A MRF4K to przesyłam Ci linka ze spotkania PE. Ta srebrna przy której gość w okularach gada przez tel.to moja.A ten gość to ja.Smile. Pozdrawiam WSZYSTKICH i dziękuję za powitanie i rady.
(06-12-2012 19:41:27)adam d napisał(a):  Cześć. Zobię jutro foty i wyślę.a i proszę nie nazywajcie mnie Pan bo strasznie staro się czuję ( ok Mateusz? ).Smigałem Ogarem 200.Kiedyś jak zobaczyłem patrol milicji koło bloku mojej babci do której jechałem to tak się przestraszyłem że wniosłem go na trzecie piętro w bloku na klatkę.Bo tej cholernej Karty Motorowerowej nie miałem....A MRF4K to przesyłam Ci linka ze spotkania PE. Ta srebrna przy której gość w okularach gada przez tel.to moja.A ten gość to ja.Smile. Pozdrawiam WSZYSTKICH i dziękuję za powitanie i rady.

https://www.youtube.com/watch?v=MYJzoqM0Lc8
No Stasiu masz w 100 procentach rację. Pozdrawiam Cię serdecznie. Adam(Stary)


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Przemek - 06-12-2012 20:10:04

Witamy na forum! Wiek nie ma znaczenia Rometem moze jeździć każdy jeżeli chce i jest w stanie :F


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - arasszymaras - 06-12-2012 20:17:07

Witamy na forum Wink


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Winiar 93 - 06-12-2012 20:20:39

witam powodzenia w kupnie rometaSmile


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Barto5050 - 06-12-2012 20:59:02

Dzień Dobry Smile Zapraszam do tego tematu : http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=4162


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - MichalSR50 - 06-12-2012 21:07:32

Witam, dobrze że dołączył do nas ktoś doświadczony w sprawach motocyklowych. Przejechał bym się taką Hondą. Pozdrawiam i szybkiego kupna Rometa Smile


RE: Cześć. Też chciałbym zostać Chłopcem Rometowcem. - Semmao - 06-12-2012 21:31:47

Ogara 200 na 3cie piętro ? Big Grin Nie licha historia! Big Grin hehehe look:

Witamy serdecznie wśród swoich! Smile