Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
gra o Rometach - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: gra o Rometach (/showthread.php?tid=8575)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: gra o Rometach - Rometowiec97 - 16-04-2014 17:48:23

(16-04-2014 17:37:34)DominiX napisał(a):  Sory za odkop ale właśnie pracuję nad modelem Rometa Kadeta, przeczytajcie mój temat a zobaczycie czy coś z tego wyjdzie Big Grin Ja chętnie bym se czasem pierdyknął w taką gierke z nudów Big Grin Chcętnie pomogę w tworzeniu modeli do gry itp Big Grin

Jak nie gokart to swapy jak nie swapy to gra Big Grin Człowiek orkiestra best


RE: gra o Rometach - Wojski - 17-04-2014 12:37:45

Zrobienie gry to nie jest jedno popołudnie po lekcjach przed korepetycjami z matematyki. Kiedyś próbowaliśmy z kolegami zrobić grę, potrafiliśmy tylko modelować więc grę oparliśmy na game-makerze 3D Rad, jest prosty ale przy większym zaangażowaniu można zrobić coś ciekawego.
Nasz projekt:
http://warsztat.gd/projects/blok_wschodni/media


RE: gra o Rometach - Kanilox - 17-04-2014 13:38:14

Nie działa link do pobrania


RE: gra o Rometach - Damian4570 - 17-04-2014 21:58:09

Ja bawiłem się trochę Giants Editorem (kto gra w LS'a, wie o co chodzi) - Mam do niego płytkę (dostałem Złotą Edycję LS 2013) wraz z kursami i najnowszą wersją programu. Udało mi się wykonać jeden projekt traktora, który był w miarę dobrze odwzorowany, wraz z fizyką jazdy. Potem przyszedł czas na mapę, miała być duża, ale na pustej mapie i jednym wzgórzu się skończyło... Teraz nie chce mi się za bardzo w to bawić, ale jak "ogarnę" to z powrotem, to może się pochwalę jakimś projektem Smile Ale z tego co wiem, to mody do LS (min. samochodów) można ładnie stworzyć również w Giants Editorze.


RE: gra o Rometach - Kordian - 10-05-2015 11:40:21

Ja bym pograł w tą grę Na "STEAM" Są Do kupienia Programy do tworzenia gier i można pobrać z resztą Program "CINEMA 4D" Tam Zrobić Mapę i Motocykle! Fajny Pomysł Możliwe że sam się tym zajmę
Bo Człowiek Nie Zrobił grę o PRL'u Można zrobić tą grę a tam motocykle: JAWA,WSK,oczywiście ROMET i Rower WIGRY! Fajny Pomysł


RE: gra o Rometach - kacperszkudlarek - 10-05-2015 13:23:53

Ja bym na pewno grał Smile


RE: gra o Rometach - raterro - 10-05-2015 14:13:59

Ja bym brał jak reksio szynkę Big Grin


RE: gra o Rometach - Motorowerzystka - 10-05-2015 14:25:15

Stworzenie gry od podstaw to nie takie proste, już lepiej skorzystać z gotowej, np GTA SA. Polskich modów pojazdów jest mnóstwo, tylko mapę przerobić na jakieś polskie miasto, tak jak ruski mod zmieniający kompletnie całą grę na rosyjskie miasto i wioski, pojazdy, wszystko.


Odp: RE: gra o Rometach - KeiSangi - 10-05-2015 14:37:00

(10-05-2015 14:13:59)raterro napisał(a):  Ja bym brał jak reksio szynkę Big Grin

Ja jak rolnik dotację.


RE: gra o Rometach - TheNight - 10-05-2015 14:57:58

Tworzenie gry od podstaw na silniku przykładowo unrealengine cryengine czy choćby unity 3d w takiej postaci by to było grywalne i miało porządną grafe to dla jednoosobowego "teamu" to kilka lat pracy... Najlepiej zrobić to w jakiejś gotowej grze.
Typu SAMP MTA Lub przerobić grę np MotoGp tak aby zamiast standardowych maszyn pojawiały się romety a przy tym zmniejszyć im parametry jazdy Tongue