Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa (/showthread.php?tid=8377)

Strony: 1 2 3 4


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - van de loro - 23-10-2012 01:36:25

w stanach są 20$ + koszy wysyłki. Wychodzi tyle samo. Chyba, że zamówisz kontener


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - van de loro - 24-10-2012 16:54:25

do: nie_mientki-
jeśli możesz zrób fajniejsze zdjęcia z obecnego stanu roweru i wstaw na forum.
"Dziennik Budowy" to fajna sprawa, kiedy będzie gotowy i porówa się do stanu po renowacji.
Mam nadzieję, że chcesz aby wygladał jak fabryczny?!
Sprawdzałeś w jakim stanie jest tylna przerzutka i tylni whitewall?
do: nie_mientki-
jeśli możesz zrób fajniejsze zdjęcia z obecnego stanu roweru i wstaw na forum.
"Dziennik Budowy" to fajna sprawa, kiedy będzie gotowy i porówa się do stanu po renowacji.
Mam nadzieję, że chcesz aby wygladał jak fabryczny?!
Sprawdzałeś w jakim stanie jest tylna przerzutka i tylni whitewall?
poszukaj na bazarkach lub an allegro, raz na jakis czas się trafiają.
Jak Ci się znudzi twój polo, to kierownicę wezmę od Ciebie
poszukaj na bazarkach lub an allegro, raz na jakis czas się trafiają.
Jak Ci się znudzi twój polo, to kierownicę wezmę od Ciebie


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 17:11:19

Ile taki rowerek może kosztować ? Big Grin nie_mientki schowaj swojego gdzieś pod dach! Smile Fajny jest! Big Grin


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - van de loro - 24-10-2012 17:19:40

Jak dla mnie bez cenny, jeżeli w dodatko go sam odnowisz cena rośnie jeszcze szybciej.
Pytasz o rometa czy zrobionego low ridera?

----Dlaczego mi dubluje odpowiedzi???- pyt. do modelatora?


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 17:45:02

Co to jest za rower ? jak brzmi pełna nazwa bo chcę takiego poszukać i kupić ! Big Grin

W katalogu produktów Rometa go nie znalazłem, jest tylko Polo-Lux:




RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - nie_mientki - 24-10-2012 17:47:37

Różnie się mówi bo stylów dużo. Poszukaj "Beach cruiser" albo "Lowrider bike"


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 17:50:43

Ile byś wyceniał swój rower nie_mientki ? Smile


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - nie_mientki - 24-10-2012 17:55:24

Realnie i w obecnym stanie szacuję na coś pomiędzy 500 a 1000zł. Zależy od determinacji kupca. Ale nie sprzedaję póki co.


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 17:58:27

Ostra cena. Będę szukał takiego bo mega mi się podoba Smile zrobił bym sobie taki i śmigał! Smile Szkoda, że nie ma konkretnej nazwy bo nic nie mogę znaleźć podobnego.


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - nie_mientki - 24-10-2012 18:01:54

A sorry, za pierwszym razem nie załadowało mi Twojej foty i myślałem że pytasz o fotkę pokazaną przez Marcina. A ten model to nie wiem.


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 18:25:52

(24-10-2012 18:01:54)nie_mientki napisał(a):  A sorry, za pierwszym razem nie załadowało mi Twojej foty i myślałem że pytasz o fotkę pokazaną przez Marcina. A ten model to nie wiem.

A ten Twój rowerek co pokazałeś fotkę ? Jest tam na nim jakaś nazwa może?


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - van de loro - 24-10-2012 18:26:20

(24-10-2012 17:45:02)Semmao napisał(a):  Co to jest za rower ? jak brzmi pełna nazwa bo chcę takiego poszukać i kupić ! Big Grin

W katalogu produktów Rometa go nie znalazłem, jest tylko Polo-Lux:

Tak sie właśnie nazywa. Były Polo i Polo Lux. Niestety w zależności od partii i na jaki rynek szły miały różne osprzęty. Te które zostały w Polsce to raczej były poza I gatunkiem ( czyli wady lakieru, zadrapania, wgniecenia itd). W Polsce było ich bardzo mało. W młodości widziałem moze 2-3 osoby które je użytkowały. Ile ocalało do tej pory nie wiemHuh. Jeżeli myslisz konkretnie o tej ramie to masz big problem. Nasze ramy były bardziej popularne.
Nie raz na allegro trafiają się sprowadzane z usa beachcrusery był nawet nie dawno, kosztował chyba 1200 zł.
ale to nie RometSad
Leśli myśli o tym stylu i rowerze dla siebie, to lepiej zbudować sobie samemu rower
Leśli myśli o tym stylu i rowerze dla siebie, to lepiej zbudować sobie samemu rower


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - van de loro - 24-10-2012 23:50:32

tak jak pisałem, mój i nie_mietkiego to CROSSy wzorowane na Schinnach a nie POLO. Polo to starsze wersje. '72-'74


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - Semmao - 24-10-2012 23:56:39

Nie chce innego, chce Rometa Smile będę szukał, może znajdę coś z pod znaku Srebrnego Pegaza dla siebie Smile

A możesz mi zdradzić gdzie były głównie eksportowane takie rowery?


RE: ROMET UNIVERSAL'78- (banana seat) odbudowa - nie_mientki - 25-10-2012 02:09:05

Kurde, Semmano, najgorsze jest to ze mnie bardzo Komary Sport rajcuja. Wiem ze wiesz co mam na mysli, ale takie myslenie jest chyba bardzo nieprzyzwoite. Mam racje?Big Grin