Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zapłon elektroniczny romet,komar - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Komar (/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Wątek: Zapłon elektroniczny romet,komar (/showthread.php?tid=7315)



Zapłon elektroniczny romet,komar - piotrsagan14 - 01-09-2012 00:51:28

Witam czy ma ktoś zamontowany tan moduł w komarku? http://tablica.pl/oferta/elektroniczny-zaplon-romet-motorynka-komar-IDLiFJ.html jak tak to niech napisze jak silnik się sprawuje na tym module i zrobił zdięcie jak jest podłączony ten moduł


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - przemek123 - 01-09-2012 09:30:43

ja nie mam ponieważ dziwnie to wyglądało jak podpiąłem i sprzedałem ten modułSmile Wyglądało to troche wioś teamie bez sensu:F


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - gabriel0 - 01-09-2012 09:34:24

A co twój zapłon się psuje czy co? Bo ja też kiedyś miałem zamiar to kupić ale wg mnie to dużo nie daje.


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - Spokey - 01-09-2012 09:53:24

Miałem to kupić, ale jak poczytałem opinie innych to zmieniłem zdanie.
Podobno nie czuć dużej różnicy Undecided


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - LukaszzT1 - 01-09-2012 10:07:56

mam i bardzo polecam,u mnie zmienił duzo,od kąd załozyłem ten zapłon od 2,5miesiaca nie robiłem nic jedynie ustawiłem zapłon bo mi sie odkrecił i przestawił,i u mnie akurat dodał mocy.


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - kw112 - 01-09-2012 10:16:20

przemek może ty go jakoś tak wlepiłeś że psuł wygląd motorka, ja u siebie go miałem i sądzę że nawet poprawił troszkę wygląd, bo kabel WN szedł z innego miejsca, poprawił iskrę, w mocy też to było czuć, przerywacz w zapłonie nie jest tak obciążony, co powoduje wydłużenie jego żywotności.
Ja polecam, jak się dobrze to pourządza to wyglądu nie będzie psuł.


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - LukaszzT1 - 01-09-2012 10:21:50

(01-09-2012 10:16:20)kw112 napisał(a):  przemek może ty go jakoś tak wlepiłeś że psuł wygląd motorka, ja u siebie go miałem i sądzę że nawet poprawił troszkę wygląd, bo kabel WN szedł z innego miejsca, poprawił iskrę, w mocy też to było czuć, przerywacz w zapłonie nie jest tak obciążony, co powoduje wydłużenie jego żywotności.
Ja polecam, jak się dobrze to pourządza to wyglądu nie będzie psuł.

zgodze sie z toba w 100% jak to wszytsko ładnie pochowasz moduł do schowka,cewke pod bak to jest git i wtedy motor nabiera wygladu bo kabel wychodzi z cewki pod bakiem jak w wiekszosci motorówBig Grin


RE: Zapłon elektroniczny romet,komar - piotrsagan14 - 02-09-2012 12:54:23

a jak zamontuje to przerywacz i kondensator jest potrzebny?