Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem ze złożeniem teleskopów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Zawieszenie, układ hamulcowy, koła (/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Wątek: Problem ze złożeniem teleskopów (/showthread.php?tid=6940)



Problem ze złożeniem teleskopów - tallus - 20-08-2012 16:47:32

Witam mam taki problem ,że nie moge wsadzić odpowiednio sprężyn z tymi całymi 'lagami' w teleskopy. Dobiłem na maxa młotkiem jak daleko się dało te lagi i potem zaczełem je wkręcać ,ale one nie chce wogole pracować? Co jest nie tak? Bo juz wkreciłem je tak ze dalej juz nie daje rady a one nadal sie nie uginają


RE: Problem ze złożeniem teleskopów - Rudy102 - 20-08-2012 17:02:32

Bez koła się uginają?


RE: Problem ze złożeniem teleskopów - tallus - 20-08-2012 17:55:31

koła nie ma. Wszystko jest rozłożone same teleskopy narazie składam. Nie wiem jak odpowiednio się wsadza tam te lagi. Może ktoś juz to robił i mi powie jak to od poczatku prawidłowo zrobić. Bym to u siebie na nowo według czyjejś wskazówki zrobił


RE: Problem ze złożeniem teleskopów - gabriel0 - 20-08-2012 17:59:18

może są krzywe.


RE: Problem ze złożeniem teleskopów - tallus - 20-08-2012 18:48:17

powiedzcie mi po prostu jak chłopu. W jaki sposób wsadzać podnóżek prawy i lewy w teleskopy


RE: Problem ze złożeniem teleskopów - Feiro - 21-08-2012 02:13:57


No to tak(dawno nie robiłem przedniej zawiechy w mojej, ale może pomogę: Na sprężyny (nr4) wkręcało się jeśli dobrze pamiętam jakies plastikowe elementy, następnie wkładało się tak jak na obrazku sprężyny w lagi i kolejno lag [b]wkręcało się[b/] w widełkę. Następnie przykręcasz śrubę 7 i gotowe.