Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
'80 Romet 50 T-1 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: '80 Romet 50 T-1 (/showthread.php?tid=6525)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: '80 Romet 50 T-1 - Sołtys - 22-08-2012 11:53:27

Sorry, że tak ciągle dopisuję, ale nie rozumiem, czemu na mnie tak naskoczyliście Sad Jestem wrażliwy i nie mogłem dzisiaj spać Sad Przecież nawet jeśli napisałem, że Simsony są lepsze (myliłem się), to każdy ma prawo do własnego zdania, ja przecież nie napisałem, że Romety to szajs! Przemyślałem z tatą sprawę i nie poradzimy sobie z remontem tego egzemplarza, nigdy nie remontowaliśmy go! Przeliczyłem się Sad Lepiej go sprzedać i kupić zdrowy egzemplarz do lekkich poprawek. Trudno, nie chcem, ale muszem Sad Zobaczcie na zdjęcia, które zapodałem pod koniec pierwszej strony: Przyspawany napinacz, skrzywiony uchwyt koła, karoseria malowana farbką, rozwalona, spawana stopka, do bagażnika przyspawany uchwyt na przyczepkę motocyklową i wieeeele innych wad tego egzemplarza. Sad Poza tym tata jest stolarzem i się na mechanice nie zna, a silnik ledwie co jeździ Sad Wiem, że w T-1 wyskakiwały biegi, ale te mi co chwile wyskakują, więc na nim nie chcę jeździć, bo boję się, że zarżnę skrzynię! Ledwie co go kupiłem, włożyłem w niego tylko tylne amortyzatory, czyli 20 złotych Sad Bardzo was przepraszam, koledzy, ale nie poradzimy sobie z tatą! Chcę go odsprzedać za 400 zł chłopakowi, od którego go kupiłem i kupić jakiś zdrowy egzemplarz za rozsądną cenę.


RE: '80 Romet 50 T-1 - LukaszzT1 - 22-08-2012 12:02:48

tutaj kazdy ci pomoze jak bedziesz pytał ale rob jak chcesz,twoje moto a ten silnik nie jest taki tródny,a jesli ty sie nie znasz na mechanice i twoj tata tez to nie kupuj simsona bo on jest bardziej skomplikowany tylko jak poznasz budowe rometa to wtedy mozesz kupowac simsonaBig Grin


RE: '80 Romet 50 T-1 - Sołtys - 22-08-2012 12:07:38

Ja już napisałem, że przekonaliście mnie, żeby nie kupować Simsona, zostaję przy Rometach Smile


RE: '80 Romet 50 T-1 - LukaszzT1 - 22-08-2012 12:12:50

to dobrze,czyli tego sprzedajesz a kupujesz innego??


RE: '80 Romet 50 T-1 - Sołtys - 22-08-2012 12:57:14

Raczej tak, mam już jednego na oku Wink


RE: '80 Romet 50 T-1 - Winiar 93 - 22-08-2012 13:29:54

w tym nie ma nic trudnego lakier położyć żaden problem silnik naprawić pestka jak nabierzesz wprawy jak nie to pisz na forum napinacz łańcucha ile kosztuje co?? max 5zł może jesli nawet to można wymienić wahach idziesz na złom dajesz max 10zł chłopie zastanów się
a ze skrzynią zajdź do mechanika bo napewno nie zrobisz to ci zrobi


RE: '80 Romet 50 T-1 - Sołtys - 22-08-2012 14:47:19

Ale on ledwie co jeździ, gdybyś się nim przejechał, tam jest połowa rzeczy do wymiany! Może nie widać tego na zdjęciach, ale na prawdę, nie poradzę z tym Sad


RE: '80 Romet 50 T-1 - SapeK - 22-08-2012 15:16:38

Słabo jeździ ? wymiana pierścieni,tłoka,najwyżej szlif cylindra albo kupno nowego.wyskakujące biegi? Regulacja automatu lub wymiana paru części w skrzyni. przyspawany napinacz wystarczy uciąć i dobrze wyszlifować miejsce spawu kupić nowy koszt około 5 zł skrzywiony uchwyt też da się zrobić.Ogólnie to wszystko da się zrobić a na forum każdy będzie starał się pomóc tylko musisz chcieć.


RE: '80 Romet 50 T-1 - Sołtys - 22-08-2012 17:23:19

Ale i tak taniej mi wyjdzie kupić zdrowy egzemplarz do lekkich poprawek, niż remontować ten ledwo jeżdżący egzemplarz, którego kupując słono przepłaciłem, a teraz jest okazja, by go zwrócić. Tego kupiłem w bardzo złym stanie za 400 zł, a mam okazję kupić niedaleko w dobrym stanie za 450! zł


RE: '80 Romet 50 T-1 - przemek123 - 22-08-2012 18:23:19

ja chłopak chce nowy to niech kupuje a jak nie chcesz miec silnika trzy biegowego to kup na allegro 2 bieg


RE: '80 Romet 50 T-1 - LukaszzT1 - 22-08-2012 22:33:14

jesli chcesz to bierz mojego sprzedam ci co do ceny to pisz na pw,bo ja chce wiecej niz 400zł


RE: '80 Romet 50 T-1 - kw112 - 22-08-2012 22:41:31

fajny romecik, podreperuj go troszkę i dbaj o maszine


RE: '80 Romet 50 T-1 - Przemi998 - 22-08-2012 22:51:16

Sołtys zostaw sobie 50 t-1 i kup sobie simka albo jakiegoś ogarka !!! Big Grin


RE: '80 Romet 50 T-1 - MrF4k - 22-08-2012 23:01:24

(22-08-2012 11:53:27)Sołtys napisał(a):  Sorry, że tak ciągle dopisuję, ale nie rozumiem, czemu na mnie tak naskoczyliście Sad Jestem wrażliwy i nie mogłem dzisiaj spać Sad Przecież nawet jeśli napisałem, że Simsony są lepsze (myliłem się), to każdy ma prawo do własnego zdania, ja przecież nie napisałem, że Romety to szajs! Przemyślałem z tatą sprawę i nie poradzimy sobie z remontem tego egzemplarza, nigdy nie remontowaliśmy go! Przeliczyłem się Sad Lepiej go sprzedać i kupić zdrowy egzemplarz do lekkich poprawek. Trudno, nie chcem, ale muszem Sad Zobaczcie na zdjęcia, które zapodałem pod koniec pierwszej strony: Przyspawany napinacz, skrzywiony uchwyt koła, karoseria malowana farbką, rozwalona, spawana stopka, do bagażnika przyspawany uchwyt na przyczepkę motocyklową i wieeeele innych wad tego egzemplarza. Sad Poza tym tata jest stolarzem i się na mechanice nie zna, a silnik ledwie co jeździ Sad Wiem, że w T-1 wyskakiwały biegi, ale te mi co chwile wyskakują, więc na nim nie chcę jeździć, bo boję się, że zarżnę skrzynię! Ledwie co go kupiłem, włożyłem w niego tylko tylne amortyzatory, czyli 20 złotych Sad Bardzo was przepraszam, koledzy, ale nie poradzimy sobie z tatą! Chcę go odsprzedać za 400 zł chłopakowi, od którego go kupiłem i kupić jakiś zdrowy egzemplarz za rozsądną cenę.
wiesz co szkoda mi sie wypowiadać co do niektórych rzeczy co napiałeś. Bagaźnik czy inne takie pierdoły to mozna porobić nic trudnego. włożyć w niego 200 zł i bedzie jak nowy a nie!!! Jak byś miał wszystkie czesci to jeden dzień roboty przy tym. Lepiej tego zrobić i sie czegoś w życiu nauczyć a nie kupić gotowca i nie widzieć czym sie jedzie. Mówie ci przemyśl to Big GrinBig Grin BO trudne te rzeczy co napisałeś do naprawy nie są


RE: '80 Romet 50 T-1 - LukaszzT1 - 22-08-2012 23:06:23

(22-08-2012 23:01:24)MrF4k napisał(a):  
(22-08-2012 11:53:27)Sołtys napisał(a):  Sorry, że tak ciągle dopisuję, ale nie rozumiem, czemu na mnie tak naskoczyliście Sad Jestem wrażliwy i nie mogłem dzisiaj spać Sad Przecież nawet jeśli napisałem, że Simsony są lepsze (myliłem się), to każdy ma prawo do własnego zdania, ja przecież nie napisałem, że Romety to szajs! Przemyślałem z tatą sprawę i nie poradzimy sobie z remontem tego egzemplarza, nigdy nie remontowaliśmy go! Przeliczyłem się Sad Lepiej go sprzedać i kupić zdrowy egzemplarz do lekkich poprawek. Trudno, nie chcem, ale muszem Sad Zobaczcie na zdjęcia, które zapodałem pod koniec pierwszej strony: Przyspawany napinacz, skrzywiony uchwyt koła, karoseria malowana farbką, rozwalona, spawana stopka, do bagażnika przyspawany uchwyt na przyczepkę motocyklową i wieeeele innych wad tego egzemplarza. Sad Poza tym tata jest stolarzem i się na mechanice nie zna, a silnik ledwie co jeździ Sad Wiem, że w T-1 wyskakiwały biegi, ale te mi co chwile wyskakują, więc na nim nie chcę jeździć, bo boję się, że zarżnę skrzynię! Ledwie co go kupiłem, włożyłem w niego tylko tylne amortyzatory, czyli 20 złotych Sad Bardzo was przepraszam, koledzy, ale nie poradzimy sobie z tatą! Chcę go odsprzedać za 400 zł chłopakowi, od którego go kupiłem i kupić jakiś zdrowy egzemplarz za rozsądną cenę.
wiesz co szkoda mi sie wypowiadać co do niektórych rzeczy co napiałeś. Bagaźnik czy inne takie pierdoły to mozna porobić nic trudnego. włożyć w niego 200 zł i bedzie jak nowy a nie!!! Jak byś miał wszystkie czesci to jeden dzień roboty przy tym. Lepiej tego zrobić i sie czegoś w życiu nauczyć a nie kupić gotowca i nie widzieć czym sie jedzie. Mówie ci przemyśl to Big GrinBig Grin BO trudne te rzeczy co napisałeś do naprawy nie są

tez tak własnie mysle bo kupisz i zrobisz sam i wiesz co masz a kupisz bo niby remoncie co motor bedzie tylko wygladał a okaze sie ze po 100km włozysz w niego drógie tyle co dałes albo i wiecej