Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
problem z kierunkowskazami w Charcie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Elektryka (/forumdisplay.php?fid=222)
+--- Wątek: problem z kierunkowskazami w Charcie (/showthread.php?tid=5628)



problem z kierunkowskazami w Charcie - kedzik28 - 28-06-2012 22:49:54

Mam problem Z kierunkowskazami w charcie a mianowicie na zgaszonym silniku wcale nie świecą a jak odpalę silnik to lewy kierunkowskaz działa normalnie ale miga światło z tyłu a prawy kierunkowskaz wcale nie działa ale miga światło nie wiem co może z tym być przedtem wszystko działało normalnie w instalacji nic nie grzebałem przedtem też migała tylna lampa ale trochę

Proszę o szybką odpowiedz


RE: problem z kierunkowskazami w Charcie - Simon - 28-06-2012 23:03:38

Na kórej pozycji masz przekręcony klucz?


RE: problem z kierunkowskazami w Charcie - kedzik28 - 28-06-2012 23:40:47

na pierwszej pozycji nie świecą a świeciały a na drugej działa tylko lewy i światło stop miga ale wiem juz co jest przyczyną masa sie odczepiła lub poluźniła


RE: problem z kierunkowskazami w Charcie - Błażej - 28-06-2012 23:48:29

Chart seryjny ma żałosne ładowanie. Wyjeździłeś się i czego oczekujesz ? pełnego aku.? nie ma takiej opcji.

Zawsze przy słabym aku. tylne światło będzie mrugać bo nie jest na tylne silny aby utrzymać 2 światła co daje spokojnie 50w (nie pamiętam ile ma tylna żarówka)
jedna strona świeci bo masz pewnie kombinowane żarówki z jednej strony


RE: problem z kierunkowskazami w Charcie - kedzik28 - 29-06-2012 22:47:35

to że ma słabe aku to zauważyłem dziś a co zrobić z ładowaniem żeby je poprawić a żarówki to widziałem że mam założone od tylnej lampy takie z dwoma drucikami w środku wymienię akumulator i zobacze co się będzie działo sprawdziłem jeszcze dziś całą instalacje i nie znalazłem żadnego przerwanego kabla czy odczepionego to wina akumulatora będę miał czas i pieniądze to wymienię