Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogar 202 Fi gadał i przestał - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Ogar 202 Fi gadał i przestał (/showthread.php?tid=54401)



Ogar 202 Fi gadał i przestał - Milczak64 - 03-11-2023 20:05:51

Witam, ogarek pracował intensywnie w sezonie i nagle zaczoł się ksztusic. Wskazówka obrotów minimalnie podskakiwala i zchodziła z obrotów, z czasem zaczoł gasnąć a teraz nie odpala. Na początku przegazowanie pomagało, myśląc że to jakiś syf w paliwie czy woda po deszczu. Wymieniłem świece, gaźnik czyściłem z 5 razy, wymieniony filtr paliwa i uszczelki na gaźniku czy krućcu.
Paliwo z baku też leci prawidłowo. Dodam tylko, że po czyszczeniu gaźnika odpalał i pracował przez jakiś czas. Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają. Teraz wg nie odpala


RE: Ogar 202 Fi gadał i przestał - goltupoland - 05-11-2023 17:58:46

No to jak nie odpala to sprawdzi iskre czy paliwo dochodzi itd te wcześniejsze objawy to możliwe że to problemy z zapłonem coś przemoklo i teraz nie działa


RE: Ogar 202 Fi gadał i przestał - Milczak64 - 12-11-2023 21:46:08

Paliwo dochodzi iskra też jest. Był w serwisie, wróciłem nim i następnego dnia to samo. Nalpierw trocheczke się dusił i stopniowo coraz bardziej... Po 2h walki z nim, dusił się na wysokich obrotach, tak że z trudem nim 5km/h wróciłem do domu.


RE: Ogar 202 Fi gadał i przestał - romek - 12-11-2023 22:40:31

Tak może trochę strzelę ale sprawdzałeś czy nie zaciąga lewego powietrza gdzieś ? A może filter ale powietrza ?