Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Wigry 3 1977 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Wigry 3 1977 (/showthread.php?tid=54225)



Romet Wigry 3 1977 - bartek1977 - 27-07-2023 14:08:32

Witam forum! Tydzień temu dostałem propozycję odnowy "starego składaka" którego znajomy znajomego dostał od dalszej rodziny, pomyślałem czemu nie zarobić paru złotych i mieć przyjemność z czyszczenia. Na zdjęciu które dostałem rower wygląda średnio jednak wełna stalowa nie taka rdze się czyściło : ). w poniedziałek rower trafił do mnie, koła trzymaja powietrze jednak nie dalo się ruszyć przez suport który ani drgnal. we wtorek zabrałem się do pracy rozebrałem ów wigry i przystąpiłem do czyszczenia skończyło się na kierowniku czyli najbardziej skorodowanym elemencie. dziś zabrałem się za czyszczenie drobnych chromów które nie były aż tak zardzewiałe, przy ich polerce użyłem nowej pasty autostal która w nabłyszczeniu chromu sprawuje się kilka razy lepiej niż aluchrom od k2. Zacząłem polerować nóżkę i suport jednak ich póki co nie skonczylem. Rower ma być zrobiony byle jeździł więc właścicielowi nie zależy na oryginale.

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka


RE: Romet Wigry 3 1977 - zaz - 27-07-2023 19:20:38

Nie źle. Jak coś to mam obręcz koła na sprzedaż. Nowy typ felgi.