Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Hamulec stemplowy / pieczęciowy / dociskowy / naciskowy / cierny / na oponę / stopka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Poradniki i instrukcje napraw (/forumdisplay.php?fid=212)
+--- Wątek: Hamulec stemplowy / pieczęciowy / dociskowy / naciskowy / cierny / na oponę / stopka (/showthread.php?tid=53988)



Hamulec stemplowy / pieczęciowy / dociskowy / naciskowy / cierny / na oponę / stopka - Wojslav - 29-03-2023 15:46:06

Siemanko. Nabyłem hamulec zwany jak w tytule (starałem się wymienić wszystkie nazwy na niego, jakie napotkałem – ku chwale przyszłych poszukujących), niestety zdekompletowany. Chciałbym go doprowadzić do stanu używalności, stąd też prośba do osób, które taki hamulec posiadają: zechcielibyście podzielić się zdjęciami, jak wygląda rozebrany? Interesuje mnie w szczególności mocowanie linki w środku. Odwdzięczę się w przyszłości poradnikiem z renowacji mojego egzemplarza Tongue


RE: Hamulec stemplowy / pieczęciowy / dociskowy / naciskowy / cierny / na oponę / stopka - komarek54 - 07-04-2023 13:44:30

(29-03-2023 15:46:06)Wojslav napisał(a):  Siemanko. Nabyłem hamulec zwany jak w tytule (starałem się wymienić wszystkie nazwy na niego, jakie napotkałem – ku chwale przyszłych poszukujących), niestety zdekompletowany. Chciałbym go doprowadzić do stanu używalności, stąd też prośba do osób, które taki hamulec posiadają: zechcielibyście podzielić się zdjęciami, jak wygląda rozebrany? Interesuje mnie w szczególności mocowanie linki w środku. Odwdzięczę się w przyszłości poradnikiem z renowacji mojego egzemplarza Tongue

A ja mam taki prawie nowy,kompletny ,do sprzedania.Inne orginalne czesci tez mam.