Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rower - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Rower (/showthread.php?tid=5307)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Rower - nocnyfuul - 26-10-2012 15:09:35

chyba, polo lux xd


RE: Rower - Przemi998 - 26-10-2012 18:07:00

maluje go sprejem i myślałem o niebieskim kolorze . ;D


RE: Rower - Zweitakter - 26-10-2012 19:49:59

sprejem to se mozna napisać na ścianie : "somsiad jest gupi"
dorob DuPointa pod orginał i dawaj z pistoleta


RE: Rower - Przemi998 - 26-10-2012 19:55:25

Tak ciekawe skąd pistolet wyczasne sprejem tez nie będzie zle wyglądał ! ; D


RE: Rower - van de loro - 27-10-2012 02:34:39

Zrobisz jak uważasz, ale odnowa musi byc profesjonalna lub przemyślana. Jak masz robic byle jak to nie rób wcale. Za nim pomalujesz skompletuj części. Jesli coś ma być w chromie to wyczyść lub po chromuj od nowa. Sprawdz koła, kierę, sissibar czy je doczyścisz z nalotu rdzy jesli nie to musisz kupić nowe lub oczyścić i pomalować. A W OGÓLE CZY WIESZ JAK ON MA WYGLĄDAĆ JUUŻ GOTOWY? Masz projekt? Jeśli nie to nic nie rób, bo może być tylko gorzej.
Przykład:
Jakie chcesz mieć opony czarne czy z whitewallami? Jeśli czarne, możesz np. felgi pomalować na czarne(jeśli są w złym stanie), oplot szprych dobrać czerwone i reszta jak fabryka, będzie suuuuuper! W jakim stanie jest przerzutka, działa? Jeśli nie to napraw lub kup używaną. Wraz z kołem widziałem na allegro za 100zł. Najpierw musi być sprawny, po tem ładny. Nie odwrotnie. Rower ma być fajny, a nie jak wiejskitunig.pl.
Jęśli chodzi o części poczytaj moje wątki , tam jest odpowiedz. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Zrobisz jak uważasz, ale odnowa musi byc profesjonalna lub przemyślana. Jak masz robic byle jak to nie rób wcale. Za nim pomalujesz skompletuj części. Jesli coś ma być w chromie to wyczyść lub po chromuj od nowa. Sprawdz koła, kierę, sissibar czy je doczyścisz z nalotu rdzy jesli nie to musisz kupić nowe lub oczyścić i pomalować. A W OGÓLE CZY WIESZ JAK ON MA WYGLĄDAĆ JUUŻ GOTOWY? Masz projekt? Jeśli nie to nic nie rób, bo może być tylko gorzej.
Przykład:
Jakie chcesz mieć opony czarne czy z whitewallami? Jeśli czarne, możesz np. felgi pomalować na czarne(jeśli są w złym stanie), oplot szprych dobrać czerwone i reszta jak fabryka, będzie suuuuuper! W jakim stanie jest przerzutka, działa? Jeśli nie to napraw lub kup używaną. Wraz z kołem widziałem na allegro za 100zł. Najpierw musi być sprawny, po tem ładny. Nie odwrotnie. Rower ma być fajny, a nie jak wiejskitunig.pl.
Jęśli chodzi o części poczytaj moje wątki , tam jest odpowiedz. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
(26-10-2012 19:55:25)Przemi998 napisał(a):  Tak ciekawe skąd pistolet wyczasne sprejem tez nie będzie zle wyglądał ! ; D

F A T A L N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zwrócę Ci koszt zakupu i przesyłki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(24-10-2012 21:57:51)Przemi998 napisał(a):  Tak rower kupiłem ze złomu za niecałe 20zł rowerek jest rozebrany i czeka na nowe części i lakier może doradzicie mi jakie części kupić ? Big Grin

a jakich części Ci brakuje, z koąd mamy to wiedzieć, Z D J Ę C I A!!!!!


RE: Rower - nocnyfuul - 27-10-2012 09:24:46

jubilat pewnie


RE: Rower - Przemi998 - 27-10-2012 10:35:18

Van de loro ...
Dzięki za podpowiedzi zrobię tak jak pisałeś w poście .
Nie będę żadnych części chromował .
Mam pytanie na jaki kolor go pomalować . ?


RE: Rower - van de loro - 28-10-2012 20:45:17

A jaki chcesz?
Możesz pomalować jeśli możesz zainwestować w lakiernika to np: rudy metalik (taki jak mój), lub może jasny zielony metalik taki jak w "szariku". Jeśli nie, to zrób jak w oryginale czerwony(na poprzedniej stronie przykład.
załączyłem foto sparka w celu pokazania koloru, wyłącznieBig Grin
MIAŁEŚ WSTAWIĆ ZDJĘCIA, JEŚLI NIE MAMY WRÓŻYĆIdeaConfused
w jakim stanie masz opony?
i przerzutka ?????????????????????????????????????????????
w jakim stanie masz opony?
i przerzutka ?????????????????????????????????????????????


RE: Rower - Zweitakter - 29-10-2012 00:26:24

dziecinko zanim sp**lisz zabytek zastanow sie 6X mało tego zostało
nie wiesz co z tym zrobic? nie masz kasy?
ogarnij mechanike na orginał i qr**a nie psuj dalej....


RE: Rower - Przemi998 - 30-10-2012 23:46:36

Mój sprzęt i będę znim robił co chcę (Zweitakter) Wiesz jak nie które sprzęty ładnie wychodzą jak są malowanie sprey-em !

Dzisiaj zakupiłem : Nowe Oponki, sprey jasno zielony,nową zębatkę, po świętach będę brał się do roboty Big Grin
Będą chromowane felgi i pale innych rzeczy ! Big Grin
pare* sory za błąd


RE: Rower - van de loro - 31-10-2012 01:37:39

parę!
"Zweitakter" niestety ma rację. Z pierd@@%%* jest bardzo łatwo, niestety.
Pomiędzy zrobieniem czegoś w dobrym stylu a wiejskimtiuningiem.pl jest cienka linia.
Mimo wszystko za nim coś zrobisz przejżyj jeszcze raz temat! Tam jest dużo cennych wskazówek.


RE: Rower - Zweitakter - 31-10-2012 12:34:29

moj sprzet i zrobie co chce
fakt
.....tak samo powiedzieli ci co mieli dostep do archivum rometu czy kilku nieistniejachych dzis klubow sportowych ....


RE: Rower - Przemi998 - 31-10-2012 23:58:08

Dobra przemyślę to ale ja nie mam kosmicznych pieniędzy ...
Zrobię rowerek jak najlepiej będę mógł czymajcie kciuki napewno dobrze wyjdzie tak uważam Big Grin


RE: Rower - mikizpl - 02-11-2012 02:11:22

Ogólnie trochę jestem spóźniony ale rowery romet mają dynamo po lewej. A ten rower jeżeli jest amerykański to spory rarytas, ale podejrzewam, że w USA jest tego tyle co u nas wigry


RE: Rower - Przemi998 - 15-11-2012 23:07:44

O to Fotki z Malowanie sory za jakość
Rower Brata ! Big Grin