Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szkolny rajd - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Szkolny rajd (/showthread.php?tid=5282)



Szkolny rajd - wojciech96 - 12-06-2012 16:34:07

Witam
chciałbym wa się spytać czy warto się wybrać na rajdzik motorowerowy w moje szkole
opisze trochę jak to ma przebiegać
no to tak nauczyciel w-f chce zorganizować rajd max 20 osób, zapisało się kilku kierowców kibli, i ja tak sobie myślę watro by się przejechać w większej grupie, ale jest jeden szczegół musiałbym doprowadzić ogara do użytku ( tak aby kundle się nie przyczepiły, muszę kupić lusterko i naprawić układ paliwowy ) ,z doprowadzeniem do ładu to nic -zrobi się
Ale mnie nurtuje takie coś czy nie będę robił wstydu kiblowcom jak ich będę wyprzedzał i jest jeszcze jedno, jak narazie nikt się nie zapisał z osób które chciałby jechać klasykami, w ostateczności mogę wypożyczyć skuterka (ale to nie dla mnie takie siedzenie i sranie w banie)

ostatnią rzeczą jest to czy muszę mieć odblaski boczne w ogarze ( w przepisach trzeba, a jak to urealnić)

wątek może być trochę chaotyczny

Nie gub tylu liter!


RE: Szkolny rajd - patrykkol997 - 12-06-2012 16:39:49

Ja bym brał Ogara, bo na kiblu czuje się dziwnie(zawsze szukam sprzęgła Big Grin)


RE: Szkolny rajd - Kubek125 - 12-06-2012 16:42:51

Jedź na ten rajd ogarem, odblasków jak w oryginale nie było to nie musisz mieć bo taką homologacje ma romet i tak samo jest ze światłem stopu czy z kierunkami w starych romkach że choć w przepisach jest że trza je mieć to nie musisz


RE: Szkolny rajd - fanfso - 12-06-2012 22:56:58

Ja bym pojechał Ogarem po to sprzęgło, a nie gaz Wink A ogar dorównuje osiągom kiblom a może nawet jest lepiej Big Grin