Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam Wszystkich - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witam Wszystkich (/showthread.php?tid=52746)



Witam Wszystkich - ZEFIR - 01-11-2021 22:10:26

Dzień dobry
Jako nowy forumowicz serdecznie witam Wszystkich użytkowników tego forum. Zarejestrowałem się, żeby przypomnieć sobie wiele detali odnośnie eksploatacji Komara 2350, którego byłem użytkownikiem od 1974 r. tj. zakupu w sklepie GSu. Obecnie zamierzam go odnowić, gdyż ostatnie ok 20 lat spędził odpoczywając w mrocznym kącie szopy. Silnik na chodzie po wymianie cewki i uszczelniaczy. Reszta w całości oryginał tylko walka z rudą Angry i luzami na przednich wahaczach oraz innymi drobiazgami.
Janusz


RE: Witam Wszystkich - Debesta - 01-11-2021 22:50:44

Witaj Janusz. Luzy w przednim zawiasie, to chyba najszybsza i najmniej wkrwjaca robota przy komarze.


RE: Witam Wszystkich - Odrestaurator - 02-11-2021 01:47:52

Witamy na forum Wink


RE: Witam Wszystkich - ZEFIR - 02-11-2021 19:01:29

(01-11-2021 22:50:44)Debesta napisał(a):  Witaj Janusz. Luzy w przednim zawiasie, to chyba najszybsza i najmniej wkrwjaca robota przy komarze.

Też tak myślę mimo, że nie robiłem tego jeszcze. Mój bolid ma na razie to co wyszło z fabryki. Oczywiście w tej chwili nie poszaleję na nim. Najbardziej przeraża mnie odnowa felg, ani to rozkręcać na części pierwsze (felgi, szprychy), ani kupować nowe felgi i dalej skręcanie kół. Oczytałem się już na ten temat na tym forum.
Opcja piaskowania/ czyszczenia felg i malowania proszkowegoUndecided Nie będzie to wtedy jak oryginał.
Zobaczę na tę chwilę kończę remoncik malucha z 1994r - od nowości w rodzinieTongue.
Pozdrawiam Wszystkich


RE: Witam Wszystkich - KadetDezamet023 - 02-11-2021 23:22:31

Witaj Janusz Smile