Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Silnik duo - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: Silnik duo (/showthread.php?tid=5200)



Silnik duo - kosa - 08-06-2012 10:23:10

Siema ostatnio tata mi powiedział ze ma silnik sima ja w to mu nie wierzyłem ale mi go odkrył z tysiąca szmat ponieważ kupił go w Niemczech nowego teraz ma około 1000-1200 km ale jest problem.Gdy wiozłem go w imadło zobaczyłem czy jest iska może zabić konia ale blokuje coś tłok i trzeba go cofać śrubokrętem czy czymś.Nie wiecie co to może być ponieważ chciałem go odpalić ale strasznie kopniak blokuje.PS Czasami go nie blokuje i normalnie się 2 razy kopnie


RE: Silnik duo - Jacuś16 - 08-06-2012 11:55:15

Olej w skrzyni biegów jest ? Jak NIE , to wlej
i do cylindra wlej mieszanki lub samej benzyny ze strzykawkę średnia Smile


RE: Silnik duo - lukasz247___ - 08-06-2012 13:01:54

Obawiam się że chwyciło łożysko no łączeniu korbowodu z wałem i dlatego tak się dzieje w 019 to przerabiałem ale spróbuj do zalać tak jak kolega wyżej pisze i magnetem z początku poobracać Wink


RE: Silnik duo - Kastomajzer - 08-06-2012 13:24:37

To jest automatyczna skrzynia? podał byś mi szerokość mocowań silnika? bardzo bym prosił.


RE: Silnik duo - kosa - 09-06-2012 22:12:32

jest to pól automatyczna skrzynia można z sprzęgłem i bez jak kto woli poobracałem magnetem chodzi normalnie coś z kopniakiem dam ci mocowania w środę jak bd na działce
Ma olej chodzi normalnie biegi wchodzą spróbuje go uruchomić ale nie ma iskry jeszcze zobaczy się cewki kabel w/n ufff dobrze ze sie tłok rusza już