Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
55/4 do Dezameta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Zlecę (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: 55/4 do Dezameta (/showthread.php?tid=51930)



55/4 do Dezameta - djdar_95 - 29-03-2021 18:07:14

Siemka.
Poszukujeęmagika, który ogarnąłby szlif i porting cylindra, dorobienie dwóch kanałów płuczących, oraz przerobiłby głowicę pod tłok z płaskim denkiem do Dezameta 023. Realizacja wysyłkowa jak najbardziej wchodzi w grę.


RE: 55/4 do Dezameta - Debesta - 29-03-2021 20:07:26

Jackmotors.pl kiedyś było mnóstwo magików jak to się mówi prywatnych od portingu, którzy w domu po godzinach, wtedy po szkole, dłubali w czyichś cylindrach. Teraz część speców jakich znam pracują właśnie tam, a pozostałym się nie chce.


RE: 55/4 do Dezameta - romek - 29-03-2021 21:15:13

Tu na forum byli z tego co kojarzę Lagoon, Janusz94 i plusminus ale czy oni tu jeszcze wchodza a tym bardziej czy się jeszcze tym zajmują to nie wiem


RE: 55/4 do Dezameta - TheKocur - 30-03-2021 00:45:13

Z plusminusem coś jest na rzeczy bo podobno ludzie mu wysylali a on nie robił, nawet na naszym forum była o tym mowa. Janusz też się już chyba w to nie bawi. Pisz do Lagoona, na fb ma stonkę porting studio, ale niestety też prawdopodobnie zrobił sobie przerwę. W jack Motors by Ci zrobili ale jest problem z terminem. Ogólnie kiedyś więcej osób się bawilo w różnego rodzaju tuningi silników z prl i było więcej majstrów co cylki robiło , a teraz nikt praktycznie się w to nie bawi, bo za małe pieniądze kupi moto co jedzie dużo lepiej Wink


RE: 55/4 do Dezameta - Dawdzio - 30-03-2021 07:27:59

Plusminusa zdecyzowanie odradzam. Za pierwszym razem zrobił elegancko. Za drugim, po wielu miesiącach odbijania się od wyłączonego telefonu (co ciekawe jedynie dla mojego numeru), udało mi się odzyskać silnik, gdy zacząłem straszyć go policją. Szkoda, że zdążyłem mu zapłacić, bo nie zrobił kompletnie nic.