Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zlecę kompleksowy remont 019 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Zlecę kompleksowy remont 019 (/showthread.php?tid=51110)



Zlecę kompleksowy remont 019 - Jorginsson - 10-09-2020 23:33:17

Cześć!
Jak w tytule; zlecę kompleksowy remont silnika Dezametu 019 czyli między innymi:
- wymiana wszystkich zużytych części, łożysk, uszczelniaczy
- co ważne dla 019: poprawne zdystansowanie skrzyni biegów
- skasowanie luzów w aparacie zmiany biegów
- wzmocnienie sprzęgła
- instalacja zapłonu CDI*
Dodatkowo szkiełkowanie karterów (efekt wizualny) i malowanie pokryw na czarny połysk.
Ja dostarczam kompletny, sprawny 019, stan bliżej nieznany, kartery zgodne. Docelowy cylinder oraz wspomniany *zapłon (jeszcze nie wiem jaki) - gaźnik do uruchomienia i wstępnej regulacji - resztę części omawiamy już prywatnie wraz z postępem prac.
Jeśli chodzi o termin - koniec bieżącego - początek przyszłego roku (oczywiście uwarunkowany moim dosyłaniem części/ budżetem na zakup - kwestia dogadania, mi się nie spieszy.
Czego oczekuję:
Kompletnego, złożonego, pomalowanego silnika, po wstępnych regulacjach, gotowego do jazdy (wiadomo, do dokładnych regulacji gaźnika i zapłonu, jednak po odpowiedniej regulacji/ zdystansowaniu skrzynki biegów i automatu), szczegóły ustalamy już prywatnie, zależy mi na dokładności, a nie na czasie.
Sam nie jestem w stanie tego zrobić tak fachowo, jakbym chciał, bo nie mam ani narzędzi, ani warsztatu, a nie chcę dziadoswta, tylko dobrze poskładany, ładnie pracujący silnik do codziennej eksploatacji. A że 019 wymaga troski - wolę go oddać fachowcowi Smile
Fachowców - mechaników proszę o PW, a jeżeli ktoś zna kogoś odpowiedniego, to proszę o polecenie w tym wątku Smile
Pozdro600!