Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szajbus - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Szajbus (/showthread.php?tid=50798)



Szajbus - Ansset - 27-06-2020 19:31:14

Dzien dobry..

Mam nadzieje, iz nie popelnilem zadnego faux pas, witajac sie z tak szanownym gremium tutaj, niestety jednak nie bylem w stanie znalezc zadnego, bardziej adekwatnego, subforum, aby to uczynic.

Tytulem wstepu - motoryzacyjny szajbus, fetyszysta w opinii niejednego znajomego, motocyklista, fizyk, informatyk, techniczny inspektor lotniczy z wisielczym poczuciem humoru, bogata historia wypadkowa, magnes dla pechowych zdarzen, nie do konca spelniony maz, jeszcze nie w pelni spelniony [tylko pierworodny na stanie] tatusiek. Bezwypadkowy w puszce. Nalot z grubsza oscylujacy w granicach melona na dwukołowcach, niestety, wypadkowy - zaden z mojej winy.
Mam kilka projektów podrozniczo - antropologicznych w roznych fazach zaawansowania. Projektow obejmujacych uzycie <50ccm Smile

Podziekowal za uwage.

Garaz:
' 87 Oryginalny od A do Z, a nawet Ż, Ogar 200, przy ktorego bylem kupnie (DH "Rolnik" w Ostrzeszowie), uzytkowany odrobine (450km nalotu) przez Akademie Rolnicza w Poznaniu, zapomniany, stojacy w piwnicy przez poltorej dekady, odkupiony po cenie zlomu, obecnie z przebiegiem circa 780km, pod kocykiem, w cieplym garazu stojacy od 2008, zakonserwowany i zadbany, niedotarty nawet. Skarb rodzinny Smile
'72 Jawa 50 (chyba Mustang z poczatku produkcji). Odkupiony od szanownego rodziciela. Przebieg - nascie tysiecy. Sprecyzuje, jak tylko do PL sie dostane.

Moja historia dwukołowa: Romet Diadem, Romet Wigry 3, Romet Pony, Suzuki GS500E, Suzuki Intruder 800, Suzuki GSF600, Honda CBR 900RR, Honda CBR 1100XX + mała przygoda z Honda VFR800

Moja Historia czterokołowa: Trabant 601 (nauka jazdy we wlasnym zakresie, od 11 roku zycia, kiedy rodziciele udawali sie do kosciola Wink ), Fiat 126P, Fiat Cinquecento 700 (pierwszy wlasny), Ford Orion 1.6 (Ghia!), Opel Vectra A 1.8, Mazda 626 Cronos 2.0 (policyjna z Trzeciej Rzeszy), Opel Omega 2.0 8V (1,4 mln przebiegu, 800k na LPG, jezdzi do dzis!), Pontiac Firebird gen 3.(86r, 350ci = 5.7 L), BMW 750i (e32, 91r, na sprzedaz), Honda Civic 1.4 iS, Honda Accord 2.0+gazociag, obecnie Toyota Yaris (na codzien) + Mazda MPV (od swieta).


RE: Szajbus - Motorowerzystka - 27-06-2020 23:36:39

Witaj na forum Big Grin


RE: Szajbus - Jorginsson - 27-06-2020 23:51:06

Kurczaki, masz ten garaż. I to rozstrzał niezły w tych "kwiatkach": Orion Ghia - Firebird z silnikiem 350ci, Jawa z 72 roku... Pokazuj nam te sprzęty w odpowiednich działach, osobiście nie mogę się doczekać! I jeszcze techniczny inspektor lotniczy...
Witamy na Forum!


RE: Szajbus - Odrestaurator - 28-06-2020 00:07:33

Witamy na forum Wink


RE: Szajbus - Ansset - 28-06-2020 14:15:26

Dziekuje, pani i panowie Smile

Jesli tylko bedzie mozliwosc, to postaram sie wkleic zdjecia, ktore posiadam, jednak gros historii dwu- i czterokółkowej poszlo w diably, gdy padl mi dysk. Probowalem przekopac archiwum online (imageshack - pozostaly mi tylko nazwy, daty i wielkosc plikow z prawie 16tys zdjec zaladowanych, Google Drive - tylko sam pies sie pozostal i archiwum rodzinne). Cos tam poznajdywalem, to sie wlepi, jak namierze odpowiedni dzial do tegoz Smile
No i jeszcze musze poznac polityke dotyczaca wklejek roznych typow, obowiazujaca na tym forum Smile