Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? (/showthread.php?tid=5076)

Strony: 1 2 3 4 5


kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:05:06

witam ;P



Ktoś miał doczynienia z was ze stroną pobieraczek.pl ??

Na mejla komuś przyszła opłata za sciąganie , korzystanie z ich usług ??
a nawet jak nie korzystacie a macie ich konto to trzeba płacić za to i to nie małe pieniądze!


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - nie_mientki - 31-05-2012 18:13:07

Starzy wyłudzacze. Olej ich. Zresztą, wystarczy poszukać w google. Ale widzę żeś niepełnoletni więc Cię uświadomię.
Kodeks cywilny mówi o zawieraniu umów(dotyczy to też wyłudzaczka.pl):
Jeśli masz <13 lat to nie masz prawa kupić nawet zawleczki do sprzęgła.

Jeśli masz 13-18 lat to możesz kupić sobie Mercedesa SLS AMG w kolorze różowo-sraczkowatym. Ale jeśli Twoi rodzice stwierdzą że Cię pogrzało, to nic z interesu.

Powyżej 18 roku życia bulić trzeba. Ale można też kupować browary. Bilans jest na plus


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 18:20:59

Ja miałem podobną sytuację.
Wysyłali do mnie maile że mam zapłacić prawie 100 PLN za korzystanie z serwisu (skorzystałem raz i tyle).
Olałem ich i potem przestali wysyłać maile.
Jakiś czas temu był nawet o tym program w telewizji.

Jacuś16 nic nie płać i olej ich.

POBIERACZEK.PL to oszuści i banda złodziei.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:22:17

Ale mi o to nie chodzi cos napisał xd

Bo ja sobie założyłęm konto na pobieraczek.pl a teraz na mejla Przychodzą mi opłaty i to nie małe a ja nawet jednej zeczy nie ściągnołem z tej strony...



na mejla napisałem im taką rezygnacjie jak trzeba z drogi prawnej i mi kolega radzi żeby takie coś na pocztom im wysłać....
http://forumprawne.org/prawo-cywilne/72328-rezygnacja-z-uslugi-pobieraczek-bez-koniecznosci-zaplaty.html


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - PawelRometOgar200 - 31-05-2012 18:25:10

Do mnie też przyszedł mandat w wysokości 98zł z groszami i zamiast na paliwo to wydałem za karę, i jeszcze mnie h*je straszyli sądem jak nie zapłacę w ciągu 7 dni.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:27:24

Paweł , ale ten ten ''mandat'' do domu ci przyszedł ?? i zapłaciłes go ??


Bo ja jak to zakładałem to chyba nie podałem prawdziwych danych xd

Bo mnie też sondem straszą!;/


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - nie_mientki - 31-05-2012 18:29:16

Powtórzę, bo widzę żeś nie zrozumiał.

Jeśli nie skłamałeś (w danych na forum) w kwestii wieku i naprawdę masz 16 lat, to wystarczy że wyślesz im maila że nie ukończyłeś 18 roku życia, a Twoi prawni opiekunowie nie wyrażają zgody na tą umowę(którą zatwierdziłeś rejestrując się na pobieraczku).

Jednym słowem: musisz się przyznać że jesteś smarkaczBig Grin

Żeby nie być gołosłownym, końcówka artykułu
http://umowy.wieszjak.pl/postanowienia-ogolne/288797,Zawarcie-umowy-przez-dziecko.html


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - PawelRometOgar200 - 31-05-2012 18:30:35

P.S. Jak napisałem do nich e-maila to ten zasrany Admin nie chce zrezygnować z konta Sad
Jacuś, przyszedł do domu, ja na pocztę e-mail wcale nie wchodzę więc pisali z tysiąc razy i w końcu wysłali list do domu i niestety musiałem to zapłacić :/


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 18:33:17

Ja też nie podawałem prawdziwych danych i też straszyli mnie sądem jak nie zapłacę im kasy. Olałem to i przestali wysyłać.

Obejrzyj sobie ten filmik na takiej zasadzie działa POBIERACZEK.PL
http://www.youtube.com/watch?v=BShXwlzLVhs


NIE PŁAĆ IM, MÓWIĘ CI !!! ONI CHCĄ WYŁUDZIĆ KASĘ !!!


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:34:54

Ale coś ci odpisał wogóle ?

Bo ja tez pisałem na mejla że rezygnuje z usług to mi nic nie odp...
a potem jeszcze raz wysłałem mejla im z taką rezygnacji umowy ale z drogi cywilnej ale on mi nic nie odpisują...


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 18:36:47

Nie odpisywałem im wogóle na ich maile.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:39:32

Piotrek , z tego filmiku wynika to że jak ktoś sie tam wypowiada że go straszyli co pare dni.. a ja wysyłałem im tam mejle z rezygnacjią i, ten mejl z groźbo (jeden) przyszeł jakieś tydzień temu i od tamtej pory mi nic nie odp....


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - PawelRometOgar200 - 31-05-2012 18:41:38

Ten ch*j j*bany nie chce mi konta usunąć.Odpisał że w tej chwili nie może tego zrobić.A adres podany był na mojego dziadka, a byłem główniarzem niepełnoletnim więc tata do niego zadzwonił, a on powiedział że można przesunąć datę na inny termin, ale zapłaciłem zaraz po przysłaniu listu. Ja byłem głupi tak jak ten Łukasz co z tego filmiku a potem kompletnie zapomniałem o tej stronie i potem było jak było, a w tym roku dopiero przyszło a zalogowałem się w 2009r.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - pijak_pospoilty - 31-05-2012 18:43:07

powiem ci tą są jeb*** złodzieje sam wpadłem w ten problem ;/ dostalem rachunek dzwoniliśmy pod podany numer i nikt nie odpowiadał więc matka postanowiłą nie placic Wink do tej pory nic nie przyszło i mam nadzieje ze tak zostanie


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 18:44:28

Mi kilka razy przychodziło że mam zapłacić. Nic nie odpisywałem na ich maile i przestali wysyłać. Oczywiście nie zapłaciłem tej kwoty. Siostra mi mówiła żeby nie płacić bo to są wyłudzacze.