Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem (/showthread.php?tid=50686)

Strony: 1 2


Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - andrewdobryziomek - 02-06-2020 11:42:02

Wiem że to może się wydawać głupie ale mam karę i nie mogę przez jakiś czas jeździć i dziś go odpaliłem i pojeździłem nim trochę po polach no i moje pytanie brzmi co zrobić by rodzice się nie domyślili że go odpalałem chodzi mi głownie o ojca bo on jest mechanikiem i wie kiedy go odpalam. Po czym można się domyślić że go odpalałem?


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Odrestaurator - 02-06-2020 12:50:36

A co jeśli rodzice znajdą ten temat? loo albo somsiad podkabluje? A może spisali stan paliwa i co teraz???!!!uuu


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - andrewdobryziomek - 02-06-2020 13:06:27

proszę o poważne odpowiedzi


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - ziabsko - 02-06-2020 13:40:11

"Kto nie słucha ojca matki ten się słucha psiej kołatki", skoro masz kare to pewnie narozrabiałeś przyjmij ją rób tak jak trzeba i i więcej na nią nie zasłużysz, nie będziesz musiał zadawać takich pytań na forum.


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Odrestaurator - 02-06-2020 17:16:25

(02-06-2020 13:06:27)andrewdobryziomek napisał(a):  proszę o poważne odpowiedzi

Proszę o poważne pytania i tematy best


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Motorowerzystka - 02-06-2020 19:32:09

'andrewdobryziomek napisał(a):Po czym można się domyślić że go odpalałem?
Po tym, że silnik będzie gorący/ciepły i nie zdąży wystygnąć, gdy Twój tata będzie sprawdzał. Jeśli jest licznik, który jest sprawny i nalicza przejechane kilometry, to też to zdradzi. Może też błoto czy tam co na oponach :F


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - ananas - 03-06-2020 00:59:05

Musisz ustawić dokładnie na starych plamach oleju na podłodze, jak stare wycieki nie będą pod silnikiem to będzie widać że jeździłeś XD


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Motorowerzystka - 03-06-2020 14:34:53

Jeszcze można pójść o krok dalej, pomalować go bezbarwnym lakierem a potem od razu na niego nakurzyć. W ten sposób kurz się do niego przylepi i będzie wyglądał jakby stał wieki nie odpalany i jeżdżony krejzi


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - kw112 - 03-06-2020 22:25:36

Wydmuchaj gaźnik z paliwa żeby wyglądało że długo stoi, zmień zbiornik na zardzewiały w środku i spuść powietrze z kół.


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - TheKocur - 03-06-2020 23:19:54

Nie piszcie co ma zrobić, bo już pewnie dawno temu po dupie dostał za nielegalna jazde ogarem Tongue


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Texas Ranger - 04-06-2020 09:53:03

Skoro prosił o porady, to dlaczego mamy nie pisać? Forum jest od tego aby sobie pomagać.


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - TheKocur - 04-06-2020 12:17:27

Owszem forum jest od tego aby sobie pomagać aczkolwiek nie w sprawie "przestępstw".


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Motorowerzystka - 04-06-2020 13:24:43

'TheKocur napisał(a):Owszem forum jest od tego aby sobie pomagać aczkolwiek nie w sprawie "przestępstw".
Jakie przestępstwo Facepalm2 Czy temat jest o tym jak ukraść ogara czy jak zrobić by rodzice się nie dowiedzieli że jeździł?


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Jakubek205 - 04-06-2020 14:19:57

Temat ma już 2 dni więc wydaję mi się że sprawa się rozwiązała Smile
Moim zdaniem najlepiej by było postawić go tak jak stał jeśli był czysty to umyć i tyle Smile


RE: Co zrobić by rodzice nie domyślili się że jeździłem - Texas Ranger - 04-06-2020 17:21:45

Szczerze mówiąc to chciałbym się dowiedzieć, czy nasze porady pomogły, bo może sam z nich skorzystam jak mi kobieta zabroni jazdy jednośladem, albo jak dzieci będą próbowały unikać moich, analogicznych zakazów.