Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorynka M2 88r - podpórka centralna malowanie na oryginał - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Motorynka M2 88r - podpórka centralna malowanie na oryginał (/showthread.php?tid=50434)



Motorynka M2 88r - podpórka centralna malowanie na oryginał - krystianbg - 19-04-2020 00:10:55

Witam Wszystkich! Jak wielu z was ja też posiadam swoją motorynkę i po wielu latach zapomnienia chce jej dać nowe życie. Mam pytanie odnośnie malowania podpórki centralnej i podnóżka.

Mianowicie posiadam model w kolorze pomarańczowym (lakier oryginał) lecz podnóżek (przykręcany na śruby) i podpórka centralna są w kolorze czarnym. Jak juz orientowałem się na różnych stronach w modelu z przyspawanym podnóżkiem jest on w kolorze calej ramy tak samo podpórka centralna. Co do swojej motorynki nie jestem tego pewny ponieważ jestem jej trzecim właścicielem (poprzedni to byli niedzielni kierowcy z blokowiska) więc dzięki nim jako 11-latka trafiła do mnie na wieś w oryginalnym stanie z plombami na silniku i dopiero u mnie poczuła eldorado ;-) , lecz wtedy widziałem że podpórka była już spawana i tu się pojawiają wątpliwości czy ta czerń to oryginał.

Orientuje się ktoś jakie było orginalne malowanie w modelach z przykręcanym podnóżkiem, chodzi mi czy podpórka i podnóżek były czarne, czy w kolorze ramy. Bo po remoncie silnika chciałbym ja zrobić na oryginał Smile

I może odrazu ktoś zna kod lub nr palety koloru pomarańczowego z mojej motorynki ? Smile bo te fiatowskie coś mi nie pasują, sprawdzałem, patrzyłem porównywałem ale to raczej jak z innej bajki..


RE: Motorynka M2 88r - podpórka centralna malowanie na oryginał - Jaca - 19-04-2020 00:22:06

Patrząc na zdjęcie w pomieszczeniu wygląda że malowana na czarno.