Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Różowa Jawa 350 TS - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=193)
+--- Wątek: Różowa Jawa 350 TS (/showthread.php?tid=49959)



Różowa Jawa 350 TS - krystian276 - 17-01-2020 00:24:32

Siema siema, k...wa witam :F
Niedawno nabyłem za przysłowiową niską kwotę TS 350 w stanie "rozebrana do remontu" Podobnież przeleżała czekając na renowację. Pojechałem po nią około ~109km w jedną stronę moim przekochanym probe. Na miejscu oględziny, co brakuje co jest, brakowało tego co zawierało ogłoszenie i paru drobnostek, ale no, negocjejszyn i biorę. Tak to wyglądało jak zapakowałem:



A więc powrót już po ciemku, jawa rozładowana do szopy



I od razu próbne poprzykładanie do siebie części żeby zobaczyć zamysł:





I tak.. kolorek dośc fajny, solidnie położony ale... zniszczony.
Oględziny części:
Wszystko posortowane w osobne woreczki do kompletu, opisane i zabezpieczone olejem - Wielki plusik Big Grin

Kolejny dzień
Zacząłem czyścić jawe... bak okazął sie być sitem z przodu, ale co to dla mnie, zalutowałem ładnie wszystko i jest git Big Grin





Nawet nie trza wygładzać bo nie widać tego...
Przyszła pora na kolor... oj kolor był dobrany zanim ją kupiłem xD Trafiło na uroczy śliczny cukierkowy kolorek który od razu położyłem



Pierwsze oględziny na zadupku: okuwa

Więc dalej: bak... lewy boczek (prawego brak), błotnik... trutututu iii malowanko



Wiadomo, budżetowo, sprejem, kolor brokatowy róż "diamant" podwójny metallic

Zaczęło się składanie... rama pierwsza, amorki itp, zadbałem o pomalowanie napisów na oponach, poskładałem póki co:



I następnego dnia po naklejki do sklepu i...





Sprzecior że mucha nie siada xD
Silnik mam w częściach ale nie składam go, kupowałem inny ale nie wyszło ... niestety eh... więc dalej będę szukał innego. Póki co jawa czeka prawie gotowa na silnik, do kupna : Silnik, prawy boczek, wkład lampy z ramką, plastiki baku i jakieś duperelki. Będzie cudowna cukierkowa jawucha Big Grin


RE: Różowa Jawa 350 TS - Jaca - 17-01-2020 09:51:56

Smaczku całemu temu projektowi dodaje tablica LES :D :P


RE: Różowa Jawa 350 TS - krystian276 - 17-01-2020 11:24:36

Też tak od razu pomyślałem Big Grin Świetnie pasuje do całokształtu :F


RE: Różowa Jawa 350 TS - Karol001 - 17-01-2020 12:31:46

Cud miód picuś glancuś :F zadupek w tym kolorze lekko mnie znieciekawił, ale z całością i naklejkami super wygląda, wyróżnia się Tongue Big Grin


RE: Różowa Jawa 350 TS - krystian276 - 17-01-2020 13:29:28

Co najważniejsze... można sie pokazać na wsi z wypasioną torbą :F




RE: Różowa Jawa 350 TS - krystian09295 - 16-04-2020 20:37:28

Jak tam jawaszka ? :F A i pytanko bo mam do załatania bak do wski XD (dziura ok. 4cm w średnicy) jak ta cyna trzyma? i czy jakoś ją zabezpieczyłeś ?


RE: Różowa Jawa 350 TS - romek - 16-04-2020 21:13:29

Bardzo ładna Jawa Big Grin