Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Od czego są te kable od radia samochodowego. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Od czego są te kable od radia samochodowego. (/showthread.php?tid=49828)



Od czego są te kable od radia samochodowego. - Dj.bimo - 12-12-2019 23:52:18

Witam mam takie pytanie może ktoś będzie wiedział od czego albo do czego służą te kable co idą wpięte do radia samochodowego (załączam zdjęcia)bo chodzi oto że zamontowałem se ramkę z kamerą cofania i tylko muszę dać jakiś podgląd i myślałem nad zakupem nowego radia bo niektóre mają zamiast wyświetlacza ekran albo są takie z wysuwanym ekranem tylko jest mały problem bo prawie wszystkie co patrzałem to mają tylko trzy wejścia jedno okrągłe na ten czarny kabel zaokrąglony od anteny i dwa na te dwie duże kostki czarną i białą a żadne nie ma na tą trzecią kostkę małą żółtą.

Zdjęcie radia obecnie zamontowanego.


RE: Od czego są te kable od radia samochodowego. - bkrukl - 12-12-2019 23:58:35

U mnie to małe jest od zmieniarki.


RE: Od czego są te kable od radia samochodowego. - Dj.bimo - 13-12-2019 00:21:41

Też tak myślałem ale nie byłem do końca pewny bo wszystkie radia które oglądałem w necie nie miały żadnej kieszeni żeby wsadzić jaką płytę więc może przez to niema na ten kabel wejścia.


RE: Od czego są te kable od radia samochodowego. - Odrestaurator - 13-12-2019 01:11:59



Tu może coś wypatrzysz, gala masa antena no sporo tego